Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rebetti

Help- co wpisac w sv w rubryce zainteresowania????

Polecane posty

Gość rebetti

Nie jestem osoba pusta, wolny czas spedzam az przyjaciółmi i mężem lubie jeździc na rowerze, czytam książki (z 3 na rok :pp ) ale niemam konkretnych zainteresowac które moge wpisac w cv (niestety muszę) pomocy co moge wpisać, ale tak żeby na rozmowie rozwinąc temat w tym kierunku. Chodzi mi oto ze niemam konkretnych zainteresowań typu zbieranie znaczków czy jakiegos Hobby. HELP :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebetti
oj zrobiłam bład w tylule oczywiście miało byc CV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obyś nie wpisała: \"mąż\" Przyszło do nas raz takie CV. Myślałyśmy z kumpelą, że się posikamy. A dyrektor, jak to przeczytał, to zaczął pytać - czyj mąż? Własny, czy może czyjś, bo sobie dopiero szuka towarzysza życia. Normalnie - bomba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebetti
hehe no własnie nie chce wpisac mąż :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisz sobie: literatura sport jak oglądasz filmy - możesz wpisać - kino, Tak po prostu. Nie wpisuj sobie niczego na wyrost i zbyt oryginalnego, bo jeszcze to kogoś zaintryguje i zapyta o daną sprawę,a wtedy leżysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebetti
NO własnie boje sie ze ktos rozwinie teatr o ksiązkach cos moge jeszcze powiedziec np co ostatnio czytałam, jak zapyta o sport to jedynie moge w spomniec o kubicy i wyniku wczorajszego meczu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpisz se kafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×