Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asiulek27

dobre cv w uk

Polecane posty

pomozcie napisac mi dobre cv po lipcu bede starala sie isc do pracz i chce napisac swoje cv. powiedzcie mi co powinno yawierac takie cv?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuuuupppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o moj b....
co,szkoda benefitowych funcikow na zaplacenie za napisanie cv??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaG6
podaj mi swojego maila, przesle Tobie moje cv, sobie pozmieniasz, pododajesz. Mysle,ze moje jest ok, juz drugi rok znajduje na nie prace :P hehe Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia jestes jeszcze
???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosia19
tak, jestem jeszcze ;) hehe jakby ktos chcial miec za wzor moje cv, ktorym poslugiwalam sie w Dublinie, to prosze podac maila, bede zagladala tutaj czesto, dodalam strone do ulubionych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc malgosia
ja mam cv ale nie wiem czy dobre wiec chetnie zobacze twoje i ewentualnie cos poprawie bardzo prosze wyslij mi:) olow@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chce taki bilet
Gosiu mogłabyś mi również wyslac, bo w powodzenie swojego zaczynam watpic:/...missworld87@wp.pl...dziekuje z gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chce taki bilet
missworld87@wp.pl tak powinno byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulkahulka
i ja tez bardzo poprosze:) mousedm@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha112
Ja tez poprosze, po macierzynskim zabieram sie za szukanie pracy dzieki, milo ze jest tu ktos pomocny emi89@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaG6
Bardzo sie ciesze, ze moge w jakis sposob komus pomoc :) Jezeli jeszcze macie jakies pytania, to bardzo prosze zadawac. Jesli chodzi o prace w Irlandii to bardzo polecam strone www.jobs.ie !! :) codziennie dochodzi tam bardzo duzo ofert.. I istnieje wiele takich portali, gdzie pracodawcy po prostu zamieszczaja ogloszenia o prace :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uk_joanna
Malgosiu, czy ja tez moge prosic? uk_joanna@yahoo.com Bardzo prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna pomagaczka
malgosiu - nie ma sie co produkowac. na tym topiku napisalam/poprawilam CV ponad 10 osobom i po wyslaniu CV nie uslyszalam ani jednego dziekuje - moze maile sa za drogie - nie wiem. w kazdym razie doszlam do wniosku ze w wiekszosci siedza tutaj niewychowane pasozyty :P powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaG6
no musze przyznac Tobie racje, ze nikt mi jeszcze nie podziekowal, ale tlumacze sobie to tym, ze moje przykladowe cv jednak nikomu nie pomoglo.. nie wiem, mimo wszystko wysylam z przyjemnoscia.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolettt
Taka jedna pomagaczka, masz chyba pecha, skoro trafiasz na takie osoby... Ja tez po poprosze o to CV, za ktore na pewno podziekuje;) fiolet22 @ gmail . com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytlumaczcie mi jedno...
Co to znaczy "dobre CV" ? Przeciez to zalezy od tego do jakiej firmy, na jakie stanowisko, jakie sie ma kwalifikacje, jakie wyksztalcenie, jakie doswiadczenie !?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joannawiktoria@o2.pl wybacz ze sie nie odzywalam ale mialam mala w szpitalu i wogole nie wlaczalam kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chce taki bilet
przepraszam bardzo ale ja wys łałam maila z podziekowaniem do naszej 'zyciorysowej pomocy':P Gosia jeszcze raz dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc malgosia
chetnie bym ci podziekowala ale nic mi nie wyslalas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolettt
Podalam tutaj maila i juz mam spamik w skrzynce:( Co do CV to jeszcze nie moge podziekowac, bo nic nie dostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaG6
hey.. juz wyslalam :) Dziekuje za podziekowania, nawet tez z gory :P Miss world, Tobie tez zycze wszystkiego dobrego :) Asiulek27 i jak tam mala? Wszystko ok, mam nadzieje :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha112
dzieki Malgosia! cv doszlo udalo ci sie znalezc prace jak je zlozylas? ja moze wykorzystam szablon bede szukac pracy biurowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaG6
Tak, mnie sie udalo, ale ja najczesciej szukam posady kelnerki lub recepcjonistki. Mysle, ze powinnas to przykladowe cv troche ulepszyc. Zapomnialam dodac, wieksze szanse ma cv, w ktorym jest zamieszczone nasze zdjecie. Oczywiscie takie male jak do dowodu, a nie z wakacji hehe Powodzenia wszystkim zycze i czekam na podawanie maili jesli ktos jeszcze potrzebuje uniwersalne cv w j.angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olowo2.pl
ja dalej nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olowo2.pl
olow@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monalika
ja tez poprosze :] zawszenazawsze@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiolettt
Dostalam CV, bardzo dziekuje:) Mam pytanie. Czy to CV wysylas mailem do restauracji i hoteli, czy zanosilas osobiscie? I zawsze mowili, ze sie skontaktuja czy od razu rozmawiali z Toba i Cie zatrudniali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgosiaG6
Wyslalam ponownie Olowo2, mysle, ze tym razem dojdzie napewno :) Fiolettt, to zalezy, probowalam na wiele sposobow, czasami z maili tez sie odzywali, trwalo to jednak dluzej.. w pierwszym roku moich poszukiwan wchodzilam do restauracji, pubu, zostawialam cv, wychodzilam. Nikt nie zadzwonil prawie, wiec potem juz wchodzilam, pytalam, czy zastalam managera, jesli tak, to do niego wprost, czy nie poszukuja kelnerki, a cv dawalam jemu. Jednak czasami nie bylo mozliwe skontaktowac sie z managerem, co jest oczywiste. Kurcze, trudno mi powiedziec, kazdy, z kim rozmawiam, znalazl prace w inny sposob, raz zalatwil kolega, potem z ogloszenia z gazety (tez dobry sposob) a czasami po prostu przechodzisz, widzisz kartke na drzwiach z ogloszeniem, dajesz cv i nastepnego dnia kaza Ci przyjsc do pracy.. Jesli chodzi o zdjecie.. napisalam tylko swoja rade, mysle,ze cv ze zdjeciem bardziej przyciaga uwage niz normalne i czesto wklejam zdjecie po prawej stronie pod napisem CV . I nikt nigdy nie zarzucil mi, ze niepotrzebne to bylo.. A nawet raz ktos powiedzial, ze spodobalo mu sie zdjecie, wiec zadzwonil i zaprosil na interview.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×