Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 564646

Zlew w kuchni, w ktorym miejscu?

Polecane posty

Laura, teraz są nawet pralki do zabudowy kuchennej:P Ja mam pralkę w szafie gospodarczej w kuchni, częściowo w jadalni. Nic nie widać i jak nie otworze nikt nie wie, że tam stoi wielka klasyczna pralka. Nawet dekoratorzy wnętrz chwalą to rozwiązanie, bo szafa ma wentylację, własny komin, więc zero wilgoci. A łazienka przez to wypiękniała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faktycznie lazienka to
miejsce na relax a nie pranie i suszace sie gacie nad glowa. Ja mam w kuchni pralke pod blatem nikomu nie przeszkadza a pranie wieszam w suszarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euryduka
Najlepiej pod oknem, zwykle to tam usytuowane są zlewozmywaki i właściwie to najlepsze miejsce :) A jeśli stoisz jeszcze przed kupnem zlewozmywaka to proponuję granitowy, jest najtrwalszy i wymaga najmniej energii podczas czyszczenia :) Zobacz chociażby tutaj http://zlewozmywaki-kuchenne.com/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umiejscowienie zlewozmywaka związane jest głównie z kwestiami technicznymi, z tego co pamiętam to powinien być on umieszczony w odległości nieprzekraczającej 3 metrów od pionu kanalizacyjnego. Wydaje mi się, że optymalne ustawienie zlewu to to pomiędzy lodówką a kuchenką, dobrze gdy w bezpośrednim sąsiedztwie jest zmywarka - wtedy rozmieszczenie to jest jak najbardziej funkcjonalne. Poza tym zerknij do działu artykuły na MaxKuchnie.pl, sama korzystałam z ich rad przy aranżacji kuchni, więc może i Tobie się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×