Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość baba Jagga
ja też już chyba pójdę;) dobranoc wszystkim:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graf- nie raczej nie... fakt,że byłam z nim 3,5 roku..ale to była napewno miłość. Tylko,że ta moja miłość znalazła sobie kogoś innego- moja w tym wina też- ale przecież niby miłość przezwycięża wszystko.. Tak sobie sama tłumaczę, że gdyby naprawdę kochał to byłby, przy mnie-a skoro go nie ma to ,może nie powinnam tak tęsknic.. tylko życ dalej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogło być tak że miłość przeszła w przyzwyczajenie... a wtedy podobno ciężko odróżnić jedno od drugiego... jednak musze przyznać że stan zakochania/zauroczenia jest chyba najlepszy w tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Graf- może masz racje...z tym zauroczeniem to napewno tez:) Ja też już zmykam spać..rano wstaje- jade do siostry:) więc dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( no to zostane tu sam :( chyba też pójde spać :o mam nadzieje, że widzimy sie w pełnym składzie koloworych snów życze 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jednak musze przyznać że stan zakochania/zauroczenia jest chyba najlepszy w tym wszystkim " - i tym optymistycznym akcentem zakończymy chyba nasze dzisiejsze poszukiwania... Dobranoc wszystkim , którzy idą spać, ja jestem jeszcze na gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joletka myślałem, że Ty też już poszłaś sobie bo sie nie oddzywałaś jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to zakończe te poszukiwania na dsisiaj... spokojnej nocki, kolorowych snów i ślicznego poranka życze wszystkim 🖐️ 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to było ogólnie a nie dla Ciebie, tak sobie wkleiłam...bez jakiegoś konkretnego przesłania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba Jagga
bo zbieramy się wieczorkiem dopiero;) witam i na razie żegnam🖐️ do wieczora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotna1989
Cześc wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×