Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

pytalas co porabiam na codzien? Wiec jestem mama trzyletniej dziewczynki i wychowuja ja jak potrafie najlepiej poza tym jestem w 13 tygodniu ciazy.Nie pracuje poniewaz czasowo jestem nie zdolna do pracy ze wzgledu na moj stan musialam przerwac leczenie co nie jest dla mnie takie dobre.Grunt sie nie poddawac:) Prawda? Jestem bo bardzo powaznej opercji( za ktora w 100% wine ponosi moj facet) i tak naprawde to walczę o kazdy dzien mojego zycia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ;) na lodach nie byłem ale smaka mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sue jeśli to wszystko tak naprawde wygląda to fajnie nie jest, ale gnoja bym załatwiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na lody czekoladowe mam smaka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUZ BARDZIEJ SIE NIE DA.UWIERZ MI.MAM RAKA I TO Z NIM NAJWIEKSZA WALKE TOCZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojojo Sue to naprawde nieciekawie... współczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na Was nikt nigdy sie nie pozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaraz zaraz ja nic takiego nie powiedziałam... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSLISZ,ZE MOGLABYM SOBIE ZTEGO ZARTY ROBIC? NIGDY W ZYCIU.TA CHOROBA NAUCZYLA MNIE POKORY DO ZYCIA.WIECIE CO JEST NAJGORSZE,ZE MOJ "KAT" TWIERDZI,ZE JUZ DAWNO POWINNO MNIE NIE BYC...JA WIEM JAK TO SIE CZYTA.TO TAK JAKBY TO BYLO NIEREALNE ALE NIESTETY TAKIE SA FAKTY.JESTEM DLA NIKOGO NIKIM I WCALE SIE TYM NIE PRZEJMUJE BO DLA NIEGO KAZDY JEST ZEREM.NIGDY NIE LICZYL SIE Z UCZUCIAMI INNYCH.ON TO ZROZUMIE WTEDY JAK MNIE STRACI.BYC MOZE JUZ TEGO NIE ZOBACZE ALE PRZYNAJMNIEJ TO MOZE GO CZEGOS NAUCZYC.NIE MOGE NA NIKOGO LICZYC PONIEWAZ JESTEM SAMA,NIE MAM RODZINY BO WYCHOWALAM SIE W DOMU DZIECKA ALE TO NIC...KTOS MUSI MIEC ZLE ZEBY INNY MIAL DOBRZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro nigdy sie z nikim nie liczył to prawdopodobnie nigdy tego nie zrozumie, ale ty musisz znależc w sobie siłę, masz przecież dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to brzmi jak opowieść z jakiegoś filmu obyczajowego... ale niestety to życie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno zebyś teraz miała poczucie humoru ... ale musisz miec jakieś wsparcie, musisz z kims porozmawiac w rzeczywistości ... jest trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam sie na tym ale pewnie sa jakies organizacje ktore w czyms mogły by pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MAM Z KIM POROZMAWIAC BO TU GDZIE TERAZ MIESZKAM NIKOGO NIE ZNAM.POZA TYM ODIZOLOWALAM SIE TROCHE DO LUDZI ZE WZGLEDU NA CHOROBA.JUZ NIE JEST MI SMUTNO BO MAM PRZECIEZ WAS:) TO MI DOBRZE ZROBILO,ZE TU NAPISALAM I,ZE POZNALAM WAS.DZIEKI WIELKIE.W PONIEDZIALEK IDE DO MOPRU MOZE ZNAJDA MI JAKIS OSRODEK BO WIEM,ZE JA TUTAJ NIE WYTRZYMAM.POTRZEBUJE SPOKOJU.CZAS NA ZMIANY.PODAM WAM MOJE GG JAKBYSCIE CHCIELI ZE MNA KIEDYS POGADAC,OK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ze przynaj mniej z czyms ruszasz... skoro nikt ci nie pomaga to musisz sama zbierac siły i ruszaj dziewczyno ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRANOC.JA TEZ ZARAZ ZMYKAM.MUSZE ODESPAC NIE PRZESPANA NOC:) SCISKAM WAS MOCNO I DO JUTRA MAM NADZIEJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×