Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

ja tam mam swoją bajke :P a jutro wcale nie będzie padać !!! nie wierzcie telewizyjnym prognozom pogody !!! ja ufam tylko jednej internetowej, która w 99% sie sprawdza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak juz rozwineła sie dyskusja o pogodzie... :D Graf, nie wiem jak Ty. Ale pogoda u nas na G. Ślasku była słoneczna, ale wywiało nieźle :P Wyprwa na miasto i już nieład :P ;) Kto ma dłuuugie włosy wie o czym mówie :D :D Na jutro zamawiam śliczna pogodę... :) Musowo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnie ze jutro bedzie padac .... sprawdzalam na 2 stronach pogodowych :) graf skad masz te inne prognozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ciekawe że można tyle ciągnąc temat pogody .. a mowią że jak nie ma o czym gadać tp zawsze o pogodzie się zagaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada z nieba wiec kolezanka z nieba wtopiła sie niepostrzeżenie w temat :) az sie nie przywitałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) fiolkah :) :) A sypnę teraz Wam komplementem: Jak się jest w takim dobrym i ciekawym towarzystwie to nawet pogadanka na głupi temat pogody może być ciekawy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście:D u mnie dziś było dość ciepło i prawie nie padało;) tylko rano-ale wtedy spałam;) do 12:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojojojoj ... ale tu sie tłoczno zrobiło :D http://umold.meteo.pl/ korzystajcie śmiało... zawsze sie sprawdza ;) no ciutke wiało ... ale co tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia a do czego niby ja linka podałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja tam zaufam wierze w dobry dzionek. Mam wtyki w niebie i żadne prognozy pogody mnie nie odstraszą. Cała Polska w pełnym słońcu! :D :D I tego sie będę trzymać... Do jutra jak sie obudzę i spojrzę przez okno :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro musi być ładna pogoda.... bo znowu plener wyjdzie dupiaty :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×