Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

dobranoc i kolorowych snów. A ojcem tak sie nie udręczaj, u mnie przyszedł taki czas, ze oddzieliłam moje życie od życia rodziców... z całego serca życze im zdrowia i sił (mają po 70 lat), jednak nie moge im pomóc bo oni nie chcą tego... i znowu: ich życie i ich wybór a ja mam swoja droge....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) dziś juz lepiej:) przynajmniej na razie... a na osłodę zrobiłam sobie pyszne, baaaardzo kaloryczne bajaderki:D poczęstuję wszystkich chętnych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodkosci mimo diety nie mogę odmówic:) u mnie norma-czyli ciche dni bez nadziei na poprawę. poza tym super;humor mam dobry i niech nikt nie próbuje tego zmieniac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super dziewczynki... już tylko sie nie smućcie :) Ten.. ty zdaje sie miałeś nie pic ! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, no to na studiach znowu dzień do przodu... wpadłam pozdrowić wszystkie :) I już uciekam dalej się uczyć... jutro następne zaliczonko... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wszystkich też pozdrawiam (żeby nie było, że taka feministka ze mnie) Fasolka - bo to przez cały dzień dzisiaj były zaliczenia :) Ale do przodu... w indeksie 5,4,4 i jedna 3 - to żeby nie było tak monotonnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio za duzo sie wybalowałam wiec tym razem weekend w domu raczej, no chyba ze jutro dzień w plenerze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak tam sie sprawy u ciebie Książę mają.. ? dobrze sie dzieje..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi buc w nim cos fajnego.. w twoim tez napewno jest wiele fajnych chwil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołujesz sie tylko.. spróbuj myśleć też trochę inaczej bo sie wykończysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale idziesz sie przecież pobawić dziś troche :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) mimo wszystko... Jeanka - gratulacje:) i byle do przodu:) mirell - co się stało? mam nadzieję, że już lepiej... u mnie też niewesoły dzień się zapowiada, ale co tam:) przecież \"najlepsze wciąż musi przyjść...\":) i tego się bardzo mocno trzymam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×