Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

dobra. Idę spać. I tak nie zdążę całego materiału przeklikać... Ważne teraz żeby się wyspać. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny klub? jestem za:) tylko wymyślmy jakąś funkcję dla Grafa, bo znów się obrazi, że o nim nie pamiętałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dziękuję - starym zwyczajem :) ale liczę na kciuki... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeanka - będziemy trzymać:) ale byłoby dobrze jakbyś sprecyzowała co nieco czas, bo przez cały dzień nie dam rady:) i daj znać jak poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, musze leciec bo padam.... ćwiczcie grę i śpiew ;) ja zmykam kolorowych ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuku stuku wiertu wiertu
dobranoc ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz już troche lepiej:) znów alkohol był... trzeci "wyskok" w ciągu miesiąca - łącznie tydzień to trwa... a ja pół dnia na płakaniu spędziłam... ehh, na szczęście dziś sie niedługo kończy:) a jutro może lepiej będzie:) a co u Ciebie? to dziś masz urodziny i imieniny? dobrze pamietam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadużywający nigdy nie widzą problemu... ja nie mam nadziei na poprawę... jest jakiś czas dobrze, a potem nagle coś musi się wydarzyć... każda okazja jest dobra... a potem się zaczyna a dziś do pracy nie poszedl... podziwiam mamę, ze tyle wytrzymała... może ja będe miała więcej szczęścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, ja ci powiem, ze mi juz sie znudziło "denerwowac sie", ja za nikogo życia nie przezyje, jak ktos ma 35 lat a mysli jak małolat, to jego problem ... Jakas wredna sie robie ale troszcze sie tylko o dzieci i siebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mąż też wie o moich planach życiowych, ze nie zamierzam meczyc sie dożywotnio z serwisowaniem jasnie pana, ale nic sobie z tego nie robi, bo mysli ze żartuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×