Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

to podobnie jak u mnie:( nie zazdroszczę... ale trzeba wierzyć, że będzie lepiej... to banał, ale innej opcji nie ma:) u mnie się przejaśniało nawet i słońce wyszło, a teraz znów chmury:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj na koniec dnia jeszcze pokłóciłam się chyba ze wszystkimi... ale co tam... dziś świetna pogoda wiec zaraz wybywam na marszobiegi... ;) a potem gdzieś jeszcze... i dobrze sie czuje... miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzialem wczoraj kogos kogo lepiej zebym nie widzial ale jak juz zobaczylem to serce mi peka :( a do dupy z takim zyciem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! wiecie co, to forum powinno się nazywać \"mam depresję\" :( Dajcie se luz, co? Nie dosyć, że w życiu kicha, to jeszcze tutaj... A nie warto się jednak trochę zakochać? ;) Wiosna przecież :) Proponuję, żeby każdy odpowiedział na pytanie: CO DOBREGO SŁYCHAĆ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeanka - racja, ale czasami pomarudzić też trzeba... co dobrego? hmmm... muzykę dobrą słychać, chyba zaczyna się w końcu przejaśniać, dobry miałam obiadek, mimo wszystko mam dobry humor:) wystarczy? kto następny? ten, to gdzie Ty się kręcisz, że nieodpowiednie osoby widzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczynam... jestem po kolejnym zaliczeniu. Jeszcze tylko jeden egzamin i koniec sesji :) Na ogródku zakwitł rododendron - a myślałam, że mu się nie uda :) Piję sobie piwko i mam spokój w domu - przynajmniej jeszcze przez godzinę :) Jutro będzie impreza w pracy - moje imieniny :) Teraz wasza kolej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bylem na spacerze :) i ja widzialem jak szla z tym swoim typem :( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a imieniny były wczoraj? wszystkiego dobrego w takim razie:) a zaliczeń już gratulowałam:) a ściągi się przydały?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zobaczcie sami, czy nie jest łatwiej marudzić... Cieszenie się jest sztuką, którą trzeba sobie wpoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie korzystałam ze ściąg. Imieniny były wczoraj - ale mnie w pracy nie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeanka to gratulacje :) za egzamin i rododendrona :D No to wszystkigo najlepszego na jutro juz bo mnie nie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy raz marudze tutaj :D ale zaraz sie obudze to przestane :D bo dopiero wstalem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się znów wybierasz? ja staram się cieszyć nawet z drobiazgów, ale zawsze jest tak, że jak jest dobrze, to musi się coś schrzanić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przydałby się rodzynek u mnie w pracy... nie ma kto szampana w Sylwestra otwierać :) A tą tamtą to olej - niech sobie chodzi z kim chce... Tego kwiatu jest pół światu - jak mawiała moja kochana babunia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka - a to te trole są winne... jak przestaniesz o tym myśleć - to znikną, poszukają innego kąta ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na szampna sie pisze :D A tamta to taka stara milosc :) i mam do niej jakis sentyment :D Cholera rzeczywyscie nawet wiecej niz pol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×