Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość babcia Jagga
nie wiem:( może to menopauza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
no:( przesrane,nie?:( opowiedz o co chodzi z ta biedronką:) chyba że tajemnica,to nie mów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
nie mogę znaleźć tłumaczenia tekstu i się wkurzam:( Grafi,umiesz przetłumaczyc z angielskiego tekst piosenki?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedronka - owad o długości ok. 6 mm, pokryty pokrywami skrzydłowymi w kolorze czerwonym lub pomarańczowym, nakrapianymi kontrastowymi plamkami. Biedronki odżywiają się owadami roślinożernymi, są zatem z punktu widzenia człowieka pożyteczne. ;) A tak na poważnie to chodzi o taką malutką biedroneczke na agrafkę... Niebiańska miała ją w piątek przypiętą do ramiączka sukienki... i jak już sie żegnaliśmy na dworcu to odpięła ją i przypięła ją mi do plecaka żebym ją zabrał do domu i sie nią opiekował... Jak sie potem okazało, Ona ma/miała drugą taką samą w domu ;) no i jedna jest u mnie na półeczce, a druga gdzieś tam u Niej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
:(🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
słodkie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słodka 😘 podeślij to spróbuje coś naszkrobać... chociaż piosenki są jednymi z gorszych tekstów do tłumaczenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:) czyściutka i pachnąca:) Jaguś, nie strasz z tą menopauzą, bo pamiętaj, że co spotyka ciebie, spotka niedługo i mnie :P pamiętaj, że posmucić zawsze możesz na @ albo na gg ;) chce ktoś kisiel? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
Mad Season "Wake up" może znajdziesz tłumaczenie w necie gdzies,bo ja nie mogę😭 tekst jest,ale tłumaczenia nie znalazłam:( Ty pewnie znajdziesz w 3 sekundy i wyjdzie na to że jestem głupia😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakbyś miała galaretke pomarańczową z kawałkami ananasa i truskawek to bym sie skusił .... ale kisiel... to ja podziękuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
chce kisiel:( a włosa siwego już znalazłaś?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaga u mnie można znaleźć z 20 siwych włosów jak nie więcej... i to sporo z nich sie już pare lat temu pojwaiło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty to masz wymagania :P galaretkę może i bym znalazła, ale resztę? :P Jaguś - poczęstuj się ;) jeszcze nie znalazłam, a raczej nie zaczęłam szukać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sie nad Tobą nie znęcam ;) A i zrobie zapas, jakbyś miał do mnie wpaść to szybko przygotuję :) Jak szybko wpadłam tak wypadam... Siła wyższa. Papa 👄 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
ja mam jednego i jestem z niego dumna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
pa Niebiańska:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
to teraz wszyscy szukają tekstu dla babci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolko niebiańska już dobrze wie o co chodzi z tą galaretką ;) Jaga wybacz, ten tekst jest tak prymitywny i pod koniec zwrotki pisany słowami rozumianymi tylko przez autora, że nie będe tego tłumaczył... w wielkim skrócie: babka chce "obudzić" kolesia bo on chyba przeżywa rozstanie po 10-letnim związku i ona nie chce żeby popełnił samobójstwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to pa niebiańska :) ja to zawsze z przywitaniem trafię :P jak ktoś już idzie :O Jaguś - próbowałam, ale jestem jeszcze głupsza niż ty :P słowniczek sobie weź i przetłumacz ;) i jaka satysfakcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz Jaguś... masz pare latek więcej ode mnie ... a to ja mam dużo więcej siwych włosów na głowie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
😭 ja nigdy się nie uczyłam angielskiego i nie wiem o czym jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babcia Jagga
tak naprawdę to nie wiadomo ile mam siwych włosów bo maluję od 10 lat:P ale jednego zobaczyłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×