Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

ostatnio wystraszyłam Tego:P miał wpaść na topik,ale gadal ze mną na gg i już tu nie przychodzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie co z Tym? ;) serio to przez ciebie? to już go na gg nie zagaduj :P a możesz mi przypomnieć w jaki sposób ustaliłyśmy, ze facetem nie jestem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero na końcu się gapnełam,jak o tych pomarańczowych strojach powiedziałas;) a Grafi był chyba troche skonsternowany:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki masz piling do twarzy? bo ja sie zastanawiałam czy ta kawa tylko do ciał jest?;) twarzy ogólnie nie pilinguje bo mnie wszystkie pilingi uczulaja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do twarzy mam st. ives morelowy, a kawą tylko ciało pilinguję ;) jakoś twarzy nie ryzykowałam, mam dosyć wrażliwą cerę, to obawiam sie, że mogłoby się to źle skończyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się boję na twarzy eksperymentowac,mnie nawet pomadki ochronne uczulają:o i wyglądam wtedy....wstyd z domu wyjść:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie sie wybieram,ale w sumie juz się przyzwyczailam-znalazłam kilka rzeczy które mnie nie uczulaja:D a moja siostra się cieszy bo ma darmowe kremy-czasem wpadam na głupi pomysł i kupuje cos nowego-2 razy użyje i jej oddaje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu? bo pewnie jakaś felerna jest skoro tak desperacko próbujesz ją oddać :P mnie tam chyba jednak wystarczy sporadyczne obcowanie z innymi pod jednym dachem :P na dłuższą mete to męczące jest :O ja chyba jakaś aspołeczna jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale to niedobrze, bo coja mam zrobić jak rocznikowo stara jestem a młodo wyglądam? :O ty zresztą też :P poza tym to czy stara to zależy jeszcze od towarzystwa, w którym przebywam... na codzień to raczej najmłodsza jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×