Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

i tu się nie zgodzę.... dziecko nie jest od tego, zeby łagodzić spory między rodzicami... powinno czuć się bezpiecznei kochane... i robić to, co powinien robić człowek w tym wieku, a nie zajmowac się problemami dorosłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o małe dziecko to tak, zgodze sie.... ale ja mówie o takim już bardziej wyrośniętym dziecku jak ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chyba wszyscy poszli spać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, to w takim razie i ja się zgadzam:) ale nawet takie wyrośnięte dzieci nie zawsze mają wpływ na rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fasolka-- ja nie jestem male dziecko . Mam 26 lat i czasami musze trzymac albo mame albo tate bo inaczej sie pozabijaja. A jestem slabszy od taty ale dobrze ze czuje przedemna jakis respekt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze ale baaardzo często ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksiaze to ci wspolczuje sytuacji rodzinnej chyba wiem o czym mowisz bo mam takich przyjaciol ze maja podobna sytuacje w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj same poważne tematy lecą :o fasolko tam jeszcze jakieś inne kabarety były ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
książę - wiem... pisałam o dziecku, bo tak trochę o sobie mówiłam... dopóki jest respekt, to jeszcze ok... ale domyślam się, że nie od dziś musisz powstrzymywac rodziców... graf - tylko paranienormalni:) ale wystarczyło, bo byli suuuuuuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mykam... trzymajcie sie ludzie... Książe dasz rade i uszy do gór, niech moc bedzie z toba.. przyda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piątek w spodku też byli, a na dodatek był Bałtroczyk, koń polski i jeszcze jakieś 2 kabarety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dali naprawdę z siebie dużo - 2 razy Mariolka, M jak Młotek, Dyrektor, Radio, Papieros, po prostu same najlepsze...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic, ja sie zbieram... coś sennie tu dzisiaj.... Spokojnej nocki wszystkim życze 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozegnam sie na dzis .... Bede wieczoram.... Jak cos to gg lub @ sa dostepne w moim nicku... Milych snow wszystkim... Dobranoc🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ;) Z I_I>gorącej kawki Ale się rozpisaliście aż miło poczytać:) Miłego dnia życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale zescie wczoraj posmutali tutaj:) powiem wam że moje życie to ciągła walka z problemami:(gdy chwile zasswieci słońce zaraz znowu chmury.ale nigdy nie strace nadziei że jeszcze wszystko będzie dobrze.kiedys przecież musi byc bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×