Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aniołek ona..

kto szuka miłości..poznajmy się

Polecane posty

Gość Aniaaaaaaaaaa
Nie wiem, ale fanie wiedziec ze są bezinteresowne osoby które chca kogos pocieszyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewne sprawy nie mamy wpływu - i tymi nie należy się za bardzo przejmować, bo mozna tylko nerwy stracić:) ale są takie, które zależą od nas - i tym - jak napisał Graf - należy troszkę dopomóc:) ja tak na razie troszkę teoretyzuję, ale mam nadzieję, że niedługo wprowadzę tą teorię w zycie:) dobranoc Graf:) kolorowych:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaa
Dziekuje Graf z dobre słowo. Mam neta tylko przez tydz. wiec nie dam rady jutro:( Miłego tygodnia zycze wszytskim!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaa
Czesc TenTamten chyba Ty jeden pozostałeś, :) wszyscy poszli spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tu byłam, ale chyba nikt nie zauwazył:( ale też dziękuje:) mam nadzieje, że tydzień bedzie udany, bo w końcu cieplutki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniaaaaaaaaaa
O Witam zielonafasolka! fajnie ze jescze jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, choć troszkę zmęczona po dzisiejszym dniu:) a jutro mogę chwilę dłużej pospac, to nadrabiam teraz zaległości netowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrozumiałam wszystko,o tej porze jeszcze całkiem nieźle kojarzę:D jak tam dzień dziecka minął?;) czytałam coś o karuzeli?:D ja sobie dzień dziecka zrobię jutro,kupie sobie ze 2 kg słodyczy i będę jeść:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, ja wierzę w Twoją umiejętość kojarzenia:) raczej nie wierzę w moją zdolnośc wysławiania się;) była karuzela, nawet dwie;) na jedną to aż się sama dziwię, że weszłam;) bo jazda do góry nogami, to nie jest to, co fasolki lubią najbardziej;) ale było fajnie;) a przed karuzelami było zoo:) niestety, niektóre zwierzątka postanowiły sobie zrobić drzemkę lub odwrócic się do nas zadkiem;) troszke się dziś nachodziłam, bo zoo duże:) przy okazji troszke się przypiekłam, ale może w tyg będę miała więcej czasu, zeby się na balkonie rozłożyć:) a jak Tobie minęła niedziela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka, Twoja zdolność wysławiania jest w jak najlepszym porządku,aż się prawie nabawiłam kompleksów po pierwszym mailu;) umiesz bardzo jasno i klarownie wyjaśnić o co chodzi:) karuzela-podziwiam,ja się zawsze bałam że.....będę miała mdłości i nigdy nie weszłam:D niedziela minęła trochę kiepsko ale jutro jest nowy dzień,jest lato,jest pięknie i tego się będę trzymać;) co tak wszyscy spać uciekli wcześnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz, a mnie to się wydaje, ze piszę niezrozumiale;) że wiem co chcę powiedziec, ale jakoś mysli na papier/ klawiaturę nie moge przelać;) to co Ty piszesz jest równie klarowne i czytelne zeby nie było;) ja mam to samo z karuzelą, ale czasami coś mi odbija i się decyduję;) prawda - jutro, a właściwie już dzisiaj - nowy dzień:) kto wie co dobrego się wydarzy;) a niedzielę zostaw daleko za sobą:) tak to jest - jak przyszłam, to wszyscy sobie poszli:( nie lubią mnie czy co? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lubią lubią tylko oni tak wcześnie spać chodzą:D my zostajemy najdłużej:D ja sobie lubię posiedzieć w nocy,wydaje mi sie że dopiero wtedy mogę spokojnie pomyśleć:)ja w ogóle stwór nocny jestem;) fajnie tak w nocy otworzyć okno,wszystko tak intensywnie pachnie-no,ale trzeba na wsi mieszkać:D w mieście chyba pachnie trochę gorzej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojaa, na wsi mieszkasz? :) fajniutko:) u mnie pachnie nienajgorzej:) ale i do miasta "z prawdziwego zdarzenia" troszke brakuje;) a po kilkugodzinnym pobycie w wielim mieści aż miło wrócic na swoje śmieci;) zostajemy nadłużej, bo w końcu ktoś musi drzwi zamknąc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie;) i światełko ktoś musi zgasić;) na wsi sobie mieszkam ale blisko miasta-pieszo pół godzinki i jestem;) całkiem fajnie;) nic dziś nie oglądasz?;) ja obejrzałam jeden odcinek "seksu w wielki mieście" a drugiego już mi się nie chciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troszkę obejrzałam (a własciwie usłyszałam, bo telewizor mam za sobą ;) i nawet się nie zorientowałam, ze się skończyło;) a wcześniej sobie końcówkę meczu obejrzałam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mecz oglądałam raz w życiu,więcej nie planuję:D jakoś mnie to nie bawi;) serial może bym obejrzała do końca,ale za późno jest,o tej porze nawet tv nie chce mi sie oglądać,chociaż komputer mnie nie męczy-ja tego nie rozumiem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co jeszcze oglądasz?;) nie wiem czy to dobry pomysł z tym ściąganiem,to ma koszmarnie dużo odcinków,jak sie wciągnę to będę potem siedziała po 5 godzin dziennie:P ja tak mam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może zrobimy niespodziankę i dobijemy do 10000? :D piszmy po jednym słowie np:) to by się Graf zdziwił;) co jeszcze? hmmm, niech pomyślę... 39 i pół, Chirurgów, Dr Housa, - o kurczę, wyszło na to, że same seriale oglądam;) poza tym siatkowkę, piłkę nożną, czasem ręczną... Fakty;) i jakieś filmy od czasu do czasu;) a Ty? poza tym Seksem... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks pierwszy raz obejrzałam z ciekawości;) nawet niezłe to,mogłabym oglądać:) oglądam jeszcze CSI nałogowo:) chirurgów jak mam okazje tez oglądam:) 10000 dziś zrobić?:D fajnie by było,ciekawe ile trzeba czasu żeby w dwie osoby tego dokonać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaguś, jakby ktoś z kontekstu wyrwał pierwsze dwa zdania z Twojego postu o 00:55, to nie wiem, co by sobie pomyślał :D a CSI to ja kiedyś oglądałam, ale Miami, teraz jakoś nie oglądam;) a i czasami na TVN Style Miasto Kobiet;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fasolka,usnęłaś?:D szkoda ze można tylko 1 na minute,tak by całkiem realne było dziś dojść do 10000;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×