Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Felicja65iks

Uwielbiam słodycze

Polecane posty

Gość niweolnia31
Ja uwielbiam chipsy oraz orzeszki ale odkąd jestem na diecie nie zjadłam ani jednego i będę się tego trzymać jak mam ochotę na słodkie to gumę żuję chyba że jestem przed okresem bo zjem ciacho czy kawałek gorzkiej czekolady i uwierzcie że to nie zaszkodzi Ci;) przyjmuję również suplementację Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl co przyśpiesza mój metabolizm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZdrowiePrzedeWszystkim
Najważniejsze Jest Odchudzanie Zdrowe i Skuteczne Bez jo-jo. Moje drogie cały czas apeluję nie stosujcie tabletek i proszków to bardzo szkodliwa chemia typu DNP czy Chiński Meizitang, błędne koło, pewna choroba i efekt jo-jo!!!. Różne diety typu: Dieta proteinowa dr Dukana, Dieta 1000 kalorii ,Dieta 1200 kcal, Dieta 1500 kcal i inne prowadzą do odwitaminizowania i odmineralizowania organizmu z powodu mono-diety to bardzo nie zdrowe. Z własnego doświadczenia jeżeli już to zachęcam do zaparzania i picia naturalnego suszu Ziół Tybetańskich ale tylko suszu i oryginalnych Tibetan Herbs. Nigdy tabletki czy proszki typu DNP, Meizitang, Zelixa, T3, Retard, Alli, Term Line, Colominal, Vitaslim, Alveo, Elvia, Lida, Linea, Sibutril, Sibutramin, Adipex, Novoslim, Asystorslim, Meridia i …..itp TRUCIZNY. TO TOKSYCZNE (CHIŃSKE I NIE TYLKO) ALE ZAWSZE CHEMICZNE SRODKI. Stosujcie zawsze tylko parzony naturalny susz ziołowy oraz dodatkowo oprócz ziół trochę ruchu to naprawdę klucz do szybkiego i zdrowego schudnięcia bez jo-jo no i oczywiście mądre efektywne normalne odżywianie. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. Ja ostrzegam przed chemią a namawiam na naturalny susz ziołowy TibetanHerbs , ponieważ przez 5 miesięcy bez diet i bez wyrzeczeń pijąc Tybetańskie Zioła i dbając o trochę ruchu schudłam i odmieniłam naprawdę swoje życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swiatłowtunelu
U mnie słodycze to moja zmora... Gubią mnie za każdym razem kiedy jestem w sklepie. Ostatnio staram się ich unikać i kupuję różne bakalie i inne tego typu rzeczy np. jagody goi, jagody acai itp. Ale jednak dla mnie uwielbiającej cuksy to jest męczące. Kumpela podpowiedziała mi żebym sobie kupiła jakieś tabsy na bazie np acai. Szukam jakichś sprawdzonych, znacie coś co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina1983_2
Ja też nie wyobrażam sobie życia bez słodyczy - kupuję żelki, gdyż nie mają tak zgubnego wpływu na nasz organizm, jak czekolada i batony (zazwyczaj wybieram te, wyprodukowane przez firmę Gusto - http://gusto.pl/). Czy znacie inne, warte polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słodycze mogę pochłaniać w każdej ilości!Do moich ulubionych przysmaków zaliczają się cukierki Jogusie (z Fabryki Cukierków "Pszczółka). Maja owocowy smak z mlecznym nadzieniem. Kojarzą mi się z dzieciństwem, bo moja babcia je często kupowała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodycze bardzo łatwo jest zastąpić zdrową przekąską, trzeba tylko chcieć. Jeżeli mamy wewnętrzną motywację to spokojnie zmienimy nawyk podjadania ciastek na zdrowy - podjadania np marchewki czy suszonych owoców. Wszystko ma podłoże psychiczne. Jeżeli brak nam siły i chęci nie pomogą żadne tabletki, programy motywacyjne ani wymądrzający się ludzie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDaaa
Nigdy nie byłam fanką słodyczy, ale uwielbiam czekoladę, szczególnie z orzechami i batony musli też z orzechami, migdałami i z bakaliami Oho, bo mają "zdrowy" skład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uwielbiam, ale juz wypracowalam sama ze soba kompromis - jem raz w tygodniu, ale cos naprawde super. A to co jest super zawsze znajde w http://www.cosslodkiego.pl/ - bo maja wybor ogromny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć. Tak czytam sobie Wasze wpisy i pomyślałam, że napiszę. Wiecie kto mi pomógł zwalczyć otyłość? dietetyk! proste nie? Grunt to znaleźć dobrego dietetyka, który będzie chcial Wam pomóc, a nie wstawi kopiuj wklej i gotowe, gotowy szablon. Ja z moją panią dietetyk współpracuję już pół roku, schudłam już 20 kg i chcę więcej i wiem że mi się uda!!! Bardzo polecam panią dietetyk Sylwię Sobczak-Piżuch z Be Light. Nie znam lepszego. Pozdrawiam i powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika03214
Ja również jestem fanką słodyczy w szczególności takich cukierków w czekoladzie http://www.argo.net.pl/plPL/cukierki_w_czekoladzie.html Z reguły kupuję gotowe wyroby ale czasem zdarzy mi się zrobić jakieś ciasteczka czy placki. Muszę również spróbować waszych pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę dużo bardziej deserki typu naleśniki, babeczki, nadziewane pierożki - takie w sam raz na raz :) a najchętniej wszystko z moją ukochaną nutellą http://www.nutella.com Serio… Musicie koniecznie spróbować bo to same pyszności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kristinaa
Ja staram się zastępować czekoladowe wyroby karmelkami. Moimi ulubionymi są Kukułki od Pszczółki. Mniej kaloryczne od czekolady, a zaspokajają moją potrzebę na słodkie i są przepyszne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też kocham,wszyscy kochają cukier.Pozdro mordko:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laura45
Ja od pewnego czasu kupuje poprostu fitelle te owsianki, łatwe do przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Terlo
Większość lubi, ja mam zasadę, że nie ufam ludziom, którzy nie lubią słodyczy ;)Tym bardziej, że można wybrać zdrowszą opcją, bez 'grzeszenia' i liczenia każdej kalorii. Lubię ciastka Irenki https://www.facebook.com/ciastkairenki ostatnio przyniosłam je do pracy i zrobiły furorę ;) wszystkim smakowały. naturalne, na bazie płatków owsianych z dodatkiem czekolady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalia881
Ja również uwielbiam słodycze. Tutaj https://www.so-sweet.pl/pl/c/Coca-Cola/50 znalazłam świetny sklep, gdzie mają produkty z całego świata. Można tam zakupić naprawdę świetne produkty, które w polskich sklepach są niedostępne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też! ja też uwielbiam słodycze! Ale :(nie jem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak tak lubicie to slodycze to Wam moge polecic sklep z fantastycznymi zagranicznymi slodyczami! Tam znajdziesz to czego nie ma w zadnym innym sklepie. https://www.cosslodkiego.com.pl/ to moje najlepsze odkrycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.07.28 to jak tak lubicie to slodycze to Wam moge polecic sklep z fantastycznymi zagranicznymi slodyczami! Tam znajdziesz to czego nie ma w zadnym innym sklepie. https://www.cosslodkiego.com.pl/ to moje najlepsze odkrycie! Tez uwielbiam dlateg orowniez ciagle robie zkaupy w tym sklepie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takatamgruba
jak lubicie słodycze, to polecam sklep z Odzieżą Dla Otyłych i oraz doskonałe wózki inwalidzkie dla spaślaków, którzy nie mają już siły chodzić po tych wszystkich super zdrowych słodyczach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłem nowy sklep: www.lollipops.sklep.pl Jakieś opinie i doświadczenia? Towar wydaje się ciekawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyna pyta jak nie jeść słodyczy a wy jej wrzucacie co mogłaby zjeść, jezu ... słuchaj jak potrzebujesz kup sobie fitt spray pro, ja od lat walczyłam ze słodyczami i w końcu się udało. Nie traktuję go jako pomoc w odchudzaniu tylko gdy nachodzi mnie ochota na słodycze psikam jest na prawdę dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co wiem osoby, które nie przepadają za słodyczami to tylko jakieś pojedyncze jednostki. Wiele osób je uwielbia i ma problem żeby je ograniczyć. Jeżeli już nie możesz się powstrzymać to postaraj się kupować słodycze Fit. istnieją sklepu hurtownie, które posiadają słodycze z takiej serii. Sprawdź sobie ofertę hurtowni Allmark - https://spozywczo.pl/hurtownia-slodyczy , kiedyś tam widziałem takie słodycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gelana
też niestety słodycze kocham, ale ograniczam jak mogę, zamiast ciastka wol zjeść owoce albo musy owocowe tymbark ma pyszne, jak zjem taką tubkę to nie ciągnie mnie potem do słodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeżeli lubicie słodycze i rozglądacie się za takimi, których za często się w Polsce nie widuje to polecam wam zajrzeć na stronę www.cosslodkiego.com.pl Oni oferują słodycze ściągane z Ameryki i Wielkiej Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaja

 

 

Ja odchudzanie wspomagane Slimunox mam dawno za sobą a rezultaty utrzymują się do dzisiaj.Szczerze powiem że zaczynając kurację wcale nie spodziewałam się aż tak spektakularnych efektów.Spokojnie dzięki tym tabletką można schudnąć 17 kg a to jest bardzo dużo.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×