Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duży biust skazany na zwis

70 G? Gdzie ja znajde stanik?????

Polecane posty

Gość duży biust skazany na zwis
przepraszam że tak zagraciłam forum, to niechcący, już sie powtórzy, pozdrawiam was serdecznie,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość będę zaglądać
to jest jakas paranoja z tymi biustonoszami . Całe życie noisiłam 75 d, a teraz okazuje sie ,że powinnam 70 K. To 75 d było na mnie dobre zawsze....:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Outsiderka, przy większych obwodach pojawia się \"zagięcie tabeli\". tzn. mozemy potrzebować miseczki o 2-3 rozmiary mniejszej niż podaje tabelka czy kalkulator, bo cześć obwodu w biuście to tłuszczyk na plecach. Ale nie da się przewidzieć ile ;) A znowu obwód może być dużo mniejszy od naszego pomiaru pod biustem. Jeśli zapinasz się w obwód 85 to go oczywiście zostaw. A jak leży miseczka jak wszystko solidnie wygarniesz spod pach? Wewnętrzna część fiszbiny przylega do mostka między piersiami? Zewnętrzna celuje w środek pachy? Biust nie tworzy bułeczek nad kraweędzią miseczki albo pod pachą? Nie ucieka z miseczek? Na ile możesz odciągnąć obwód jak zapniesz stanik pod biustem, ale miseczkami do tyłu? == duży biust skazany na zwis, jak najbardziej mierz 70FF brytyjskie (widzisz, jakie ładne literki Ci wyszły? ;D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eulaliiiiii
Outsiderko, swietne staniki są w KappAhlu, byłam tam niedawno na zakupach i na właśne oczy widziałam rozmiary aż do 90D, a jeszcze mnie pan ekspedient uswiadomił, że czasami mają E:) kupiłam sobie dwa komplety (z majtkami) 85D i w końcu jestem zadowolona z bielizny:) aha, i jeszcze dostałam zniżkę 20%, więc jedna parę majtek dano mi za darmo, czyli full wypas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 70HH
No to cieniutko mają z rozmiarówką w tym Kapphalu, cieniuutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie cieniutka ta rozmiarówka. Ja zamówiłam bustonosz freyi 85I :D mam nadzieję, że będzie pasował bo 90G i 85F (różnych firm które do tej pory udało mi się zdobyć) są zdecydowanie nie dla mnie XD POLSKIE SKLEPY Z BIELIZNĄ SSĄ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie cieniutka ta rozmiarówka. Ja zamówiłam bustonosz freyi 85I :D mam nadzieję, że będzie pasował bo 90G i 85F (różnych firm które do tej pory udało mi się zdobyć) są zdecydowanie nie dla mnie XD POLSKIE SKLEPY Z BIELIZNĄ SSĄ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nienawidzę ekspedientek
nienawidzę ekspedientek w sklapach z bielizną... zawsze mnie wyśmiewają za mój biust :( 80 J :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup
i do góry siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenik
ja zamówiłam sobie ostatnio przez neta 75FF i pasuje jak ulał wiec nie jest zle jak sie juz znajdzie swoj rozmiar to potem mozna wybierac do woli (ale tylko w necie albo w duzych miastach) :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie mozna kupic
biustonosze o obwodach 65?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez mam takie pytanie, niedlugo bede w Warszawie i chcialabym abyscie polecily mi dziewczyny skepy konkretne i adresy, gdzie dostane staniki z obwodem pod biustem 65, bardzo mi zalezy bo jak u mnie mowie to taaaaaaaaaaakie wielkie oczy Pani robi a jak dorzuce ze miseczka F-G to juz w ogole - ze chyba cos ze mna nie tak hehehe, bez komentarza :) szkoda ze u nas w Polsce nie ma w standardzie takich rozmiarow, a przeciez sa to normalne wymiary stanikow! tylko jakos zatarlo sie ze 70C D 75C 85B itd, heh, w sklepach z bielizna powinno byc duzo, duzo, duzo wiecej kompetentnych osob i znajacych sie na tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocholekk
hej dziewczyny mam do sprzedania na allegro przesliczny, waniliowy staniczek rozmiar 70D jest uzywany ale wstanie idealnym dlatego sprzedaja go jak na ta firme tanio niestety nie trafilam z rozmiarem a szkoda bo naprawde jest ladny , polusztywniany i slicznie zbliza i uwypukla piersi:D zapraszam http://www.allegro.pl/item353037319_panache_jak_freya_la_senza_70d_32_d_sexy_cudo_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chocholekk
aha zapominalam o najwaznijszym:D marka staniczka PANACHE BARDZO DOBRA ANGIELSKA FIRMA :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binia, blog Stanikowe Sklepy z mojej sygnaturki. Ogólnie polecam się umówić z panią Marysią z Peachfield albo zajrzeć do Avocado :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raviador
na allegro jest sporo więc mozesz coś wybrać a poza tym zajrzyj na to forum tu mają duuuużo większe biusty a staniki kupują :) http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślałam
gdzie jak gdzie ale w warszawie nie będzie problemu raczej ze znalezieniem sklepu z szerokim wyborem rozmiarów :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo nie ma ;) Jest Avocado na Brackiej, jest Peachfield (trzeba się umówić z właścicielką), są sklepy z brytyjską bielizną w Złotych Tarasach i Promenadzie (ale w tych 2 ostatnich nie ma fachowych ekspedientek)... Mało? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia1999
hmm to może i ja się załapię na pomoc bo już totalnie zgłupiałam :/ pod biustem mam 87 a w biuscie 111... jaki rozmiar mam kupić ?? 80 G ?? juz sama nie wiem... no i ew w angielskiej rozmiarówce jak to jest ?? z góry dziękuje dziewczynki za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusia1999
hmm no tak tylk, ze sprawdzałam na kilku kalkulatorach i raz mam 80G, raz 80J a innym razem 80F...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo to zależy od rozmiarówki :) W stanikach brytyjskich (Freya, Panache, Fantasie, Kalyani etc.) to będzie w ciaśniejszych 80FF/80G (36FF/36G). W rozciągliwcach próbuj 75GG/H (34GG/H). W rozmiarówce kontynentalnej (Triumph, Felina, Konrad i inne marki polskie) to 80J - niestety praktycznie nie istniejące. Pomocne wątki: Miseczkowe i obwodowe: http://tiny.pl/l3jl http://tiny.pl/lsbx Pierwszy dobry stanik: http://tiny.pl/n4d2 Pamiętaj, aby mierząc stanik solidnie wygarnąć piersi spod pach do miseczek, podciągnąć ramiączka. Strona pomgająca sprawdzić, czy wszystko OK: http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie z innej beczki
Jak masz na imię i ile masz lat założycielko tego tematu??:) bądź taka miła i odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agander
Witam. Cieszę się, że znalazłam to forum! Ja noszę 70G i zgadzam się ,że w sklepach po pierwsze jest beznadziejny wybór bielizny dla kobiet szczupłych z dużym biustem, a po drugie fatalna obsługa. Do szału doprowadzają mnie głupkowate uśmiechy ekspedientek kiedy pytam się o mój rozmiar. To ich "nieeeeeeee, takiego rozmiaru nie mamy..." i spojrzenia rzucane między sobą. W sklepie z bielizną oczekuję, że osoba która tam pracuje zmierzy mnie (jeżeli powiem , że nie wiem jaki mam rozmiar) i przyniesie nawet 70Z jeżeli będzie trzeba bez patrzenia na mnie jak na kosmitę. Nie czuję się monstrum , mam duży biust i chciałabym mieć wygodny stanik z którego nic nie będzie mi się wylewało bokami czy przodem. Czy to takie dziwne? Ostatnio kupiłam bieliznę w sklepie internetowym i w końcu jestem zadowolona. Dziewczyny podajcie adresy sklepów internetowych w których można kupujecie bieliznę, w których rzeczywiście jest duży wybór i z których jesteście zadowolone. Pozdrawiam wszystkie biuściaste!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_80g
duzy stanik kupisz (jak sama nazwa wskazuje) na duzabielizna pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia_80g
mysle ze znajdziesz bez problemu na duzabielizna pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×