Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość duży biust skazany na zwis

70 G? Gdzie ja znajde stanik?????

Polecane posty

Gość duży biust skazany na zwis

Już się dziś wkurzyłam na maxa, byłam w sklepie z bielizną, pytam czy mają coś 70 powyżej D, a babka na mnie łypie okiem i stwierdza, że NAJWYŻEJ D a to tylko z kilku modeli a to wielki sklep ESSENTIAL był. I dzie ja znajde stanik jak mam rozmiar 70G a według niektórych tabelkek nawet 70I?Przecież nie jestem jakimś zmutowanym genetycznie stworem, 70 pod biustem i coś 101 w biuście to nie jest FENOMEN jak to piszą niektórzy sprzedawcy na allegro już przy rozmiarach 70E... Nie chce używanych staników z allegro. Nie chce wogóle kupować przez internet bo bez sensu jest wywalić 100 zł i potem założyc stanik a ten a)za duży b)za mały c)gniecie gdzieś i niewygodny. Właścicielki misek "do C", jesteście szczęściarami że możecie wejść do jakiegokolwiek sklepu i kupić stanik już od 9.90. Zazdroszczę wam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokokoko
Ja mam ten sam problem i co zrobić? Też się zawiodłam na allegro bo kupiłam i okazał się zły, leży w szafie. narazie najlepszy jaki dostałam to Felina model Conturelle. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 80 E i kupuję
bez problemu w sklepie( nawet wczoraj kupiłam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miś w sweterku
heh też taki rozmiar muszę mieć i nigdziue nie mogę dostać..jak wołam taki w sklepie to patrzą na mnie jak na wariatkę...aktualnie noszę 80 E firmy Malinez...i to jest jedyny stanik (choć trochę zły rozm) który dobrze podtrzymuje biust i całe piersi się w nim mieszczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz blisko do Krakowa, Warszawy, Pozania, Zielonej Góry albo Katowic? Tam kupisz obwody od 60 a miski do brytyjskiego K. A jak nie to zostaje internet - fakt, nietrafione zakupy, a na początku trochę ich może być, trzeba odsyłać. Ale chyba lepiej tak niż się męczyć w złych biustonoszach czy wściekać na niekompetentne sklepy i ekspedientki :) Aha, mówimy o polskim 70G? Nie jest na Ciebie za małe? polskie 70G jest na 94-96 cm w biuście, przy 101 wypada raczej 70J-K...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchaty Puchatek
Best bra, a jak ja mam 88 pod biustem i 106 w biuście, to jaki mam rozmiar?? pytam zupełnie powaznie, to nie żart... W ubiegłym roku z powodu choroby bardzo utyłam, a biust mi się nie powiększył:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacznij od polskiego 80G/H, zakładając stanik zgarniaj porządnie piersi spod pach do miseczek. Zobacz, czy wszystko jest OK (może się przydać ta stronka: http://besame.blox.pl/2007/02/Stanikowo-poradnikowo.html ) W brytyjczykach (Freya, Fantasie, Panache, Kalyani, Gossard...) byłoby to 80E (36E), ewentualnie 75FF (34FF) w modelach rozciągliwszych, takich jak np. Freya Arabella (wątek o rozciągliwości modeli tutaj: http://tiny.pl/lsbx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puchaty Puchatek
Best bra, dzięki!! :* jesteś super:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
Ja właśnie ostatnio pytałam się o 70B allbo 70C, a Ona "już pomału wychodzą z produkcji 70... ale tu mam 75B, albo 75C, a tutaj jeszcze 80C". 80C z moich obliczeń to biust ok.96cm!! A mi do tego brakuje z 10cm! Poszłam dalej i pytałam się o 70B znalazła kilka, ale patrze, ze chyba będą za małe to mówię o 70C tak sie dziwnie spojrzała no i kupilam. Musze powiedzieć, że do tej pory kupowałam 75B, w obwodzie w sumie dobry, ale miska za duża lekko (kiedys chciałam 75A, ale pani powiedziała, ze nie ma takich i 75A=75B. A wg tabelek to może nawet 65D byłby mi dobry, ale gdzie ja znajdę taki rozmiar. I jak na razie jestem zadowolona z nowego rozmiaru -70C, pomimo, że mam bardzo mały biust, noszę C. Chyba nie mogę tego nikomu powiedzieć, bo każdy pewnie myśli, że mam A ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczka2888
ja mam pod biustem 78 a w biuscie 94, to jaki powinnam nosic??? wydaje mi sie, ze 75C jest za maly:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam bielizne Kris line. Ja na nia trafiłam w sklepie ale w internecie tez mają sklep. Wiem czym jest duży biust.... mam 75/80 GG/H.... a oni maja naprawde bardzo ładne stosunkowo niedrogie i wygodne staniki, dobrze układające duży biust. Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży biust skazany na zwis
ja mieszkam w bielsku, w sumie najbliżej do katowic. Nie wiem może powinnam mieć 70J-K... Ale boję się nawet szukać :/ Do niedawna myślalam że rozmiar kończy się na E a tożto monstrum podobno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAE
Aneczka powinnaś 75D lub 75E!!! Są wszystkie rozmary w sprzedaży, ale niestety nie w każdym sklepie. Ja kupiłam swój rozmiar, ale niestety nie podoba mi się kolor, poszukam gdzieś indziej, ale w sumie idealnie też nie leży ;/ B za małe, C za duże lekko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneczka, przymierzaj polskie 70F/G. Jeśli z brytyjczyków to 70(32)E na początek. 75 to za duży obwód dla Ciebie :) === duży biust NIEskazany na zwis ;), w Katowicach jest sklep, który powinien mieć brytyjczyki w szerokiej rozmiarówce: 6zmysł, w pasażu hotelu Monopol. A jak masz 101 w biuście i ok. 70 pod to nie J-K, tylko brytyjskie 65GG/H na początek próbuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kisa
Wymiary: 73 obwód pod biustem, 90 w biuście. Wg obliczeń: polskie 75C albo 65F, brytyjskie 65E. Który rozmiar wybrać i gdzie w Katowicach najlepszy taki stanik kupić? Pozdrawiam i świetna strona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kisa, żadne 75 – zgiń, przepadnij, siło rozciągliwa! ;) Nawet 70 będą za luźne. Brytyjskie 65E (30), 65G w polskim Comeximie (mają kilka modeli od 65), 65F/G w Melissie :) W rozciągliwcach takich jak Arabella 60FF nie zaszkodzi. A w Katowicach jest dobrze zaopatrzony sklep 6zmysł w pasażu hotelu Monopol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży biust skazany na zwis
za niedługo się wybieram do katowic na małe polowanie, więc jak możecie polecić jakieś dobre sklepy jeszcze to będe b. wdzięczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy u nich nie jest ciutkę drożej niż na firmowej stronie Melissy? Choć jeszcze trzeba ceny przesyłki porównać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ja mam zrobic ? mam 116 w biuście a 111 pod :( jestem gruba i w ogóle, ale jakie staniki mam nosić ? :( teraz mam 85 d bo nie ma staników z 90 pod biustem nawet :( best bra pomozesz ? :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży biust skazany na zwis
ok, zmierzyłam się jeszcze raz dokładnie i w biuście mam 99/100 a pod biustem 77/78. to jaki wkońcu jest to rozmiar bo na różnych tabelkach różnie wychodzi. wiem że to zależy od marki itd. ale tak raz a dobrze chciałabym wiedzieć cóż to za potwory uchodowałam na sobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży biust skazany na zwis
do outsiderki http://www.bra-fitter.prv.pl/ tutaj wyszło że polskie 95 E masz mieć, angielskie\42DD. no co ty nie jesteś gruba, nie płacz! poza tym faceci lubią duże biusty, dlatego producentki bielizny z małymi biustami się mszczą na nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży biust skazany na zwis
32 FF lepiej brzmi niż "siedemdziesiąt jot" ;) wieć od dziś mam 32 FF :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży biust skazany na zwis
http://www.allegro.pl/5443_biustonosze.html?id=5443&hide_categories_form=0&state=0&city=&view=gtext&order=t&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=&a_enum%5B44%5D=all&a_text_i%5B56%5D%5B0%5D=90&a_text_i%5B56%5D%5B1%5D=95&a_enum%5B57%5D=5&change_attr=Poka%C5%BC tutaj znalazłam pare staników 95E możesz się rozejrzeć jak chcesz outsiderko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duży biust skazany na zwis
http://www.allegro.pl/5443_biustonosze.html?id=5443&hide_categories_form=0&state=0&city=&view=gtext&order=t&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7&price_from=&price_to=&a_enum%5B44%5D=all&a_text_i%5B56%5D%5B0%5D=90&a_text_i%5B56%5D%5B1%5D=95&a_enum%5B57%5D=5&change_attr=Poka%C5%BC tutaj znalazłam pare staników 95E możesz się rozejrzeć jak chcesz outsiderko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×