Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyHappySadGirl

czekaj

Polecane posty

Gość zabawwneee
:o ale jestes wazna strach sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
:o Pewnie o sąd najwyższy zahaczysz. Przynajmniej niższe instancje będą mogły się na orzecznictwo powołać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
CrazyHappySadGirl => bez kitu miałem się nie złośliwić, ale twój ostatni facet chyba też to stwierdził... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaden skurwiel nie bedzie sie pode mnie podszywal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! znajde cie ty jebaku !!!!!!!!!!!!!!! i cie kurwa zniszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! czekaj na akt oskarżenia ,ja ci tego huju nie popuszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cytuję "ze mna sie nie zaczyna!" Litości. Małostkowa, złośliwa... A już w moich oczach (wiem, wiem: ogólnie taki ludzki crap ze mnie, nie? ) na czlowieka wychodziłaś. Kurwa, jak ja nienawidzę zawsze miec rację 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co?????????/ trafil w moj punkt !! pojde na komende i go podam ,cale szczescie ze moj brat jest glina, nikt nie bedzie sobie ze mnie zartowac nauczy sie debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawwneee
jestes zalosna...przybralas styl na bogusia linde :O kurwa opanuj sie..przeciez ktos to skasuje i moze zablokowac podszywacza a ty sie za bardzo podniecilas i szczych po gaciach , widzisz zemste w swojej chorej wyobrazni zejdz dziecino na ziemie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale wariatka sie trafila
tylko wspolczuc rodzinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki....................
ty lepiej czekaj na to zbawienie i zamilcz już boś nudna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×