Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyHappySadGirl

czekaj

Polecane posty

Gość zabawwneee
łał jestem taka podniecona :O wyslesz poczta czy kurierem???? ja pierdziele to musi byc podniecajace byc Bogusiem we wlasnej glowie :O masz ogromne mozliwosci straszysz ze wykonczysz, sugerujesz ze braciszek ci ta sprawe zalatwi..ale tak powaznie to jestes biedna z tą swoją cienizną między uszami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawwneee
"ale ja popularna jestem " popularna to nie ale znana z glupoty jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawwneee
jak mowilam caluj mnie w zwieracz pokrako agresor minal? przeszlo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabawwneee "ale ja popularna jestem " popularna to nie ale znana z glupoty jak najbardziej tak jestem znana z glupoty ;) to normalka;) nic nowego nie wymyśliłaś ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawwneee
dobra juz dostatecznie sie dzis ponizylas bogata, piekna, z znajomosciami jak Bogus linda, moze zabic czegoś tak zalosnego dawno nie widzialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra juz dostatecznie sie dzis ponizylas bogata, piekna, z znajomosciami jak Bogus linda, moze zabic czegoś tak zalosnego dawno nie widzialam :):):): hhehehehehe to ty sie poniżasz caly czas :)ja slonko znam swoja wartosc :) i glupia nie jestem :) w przeciwieństwie do ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):):)::):):):):):):)))):)::):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):)))):)::):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):)))):)::):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):)))):)::):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):)))):)::):):):):):):):):)vvv :):):):):):)::):):):):):):)))):)::):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):)))):)::):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):)))):)::):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):)))):)::):):):):):):):):):):):):):):)::):):):):):):)))):)::):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono ta mądrość i wartość
zawarta jest w twojej głupocie :D szczerze współczuję sylwetki, twarzy, ciała. wszystko w nim do wymiany wraz z kaprawymi oczkami. buhaaahhhaahahaaaaaaaa narodziła sie nowa gwiazda forum. dzwoń po karetkę, możliwe, że masz szansę się uratować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Inteligencja jest odwrotnie proporcjonalna do ilości użytych emotikonek :P Chwała Bogom mieszczę się w średniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawarta jest w twojej głupocie szczerze współczuję sylwetki, twarzy, ciała. wszystko w nim do wymiany wraz z kaprawymi oczkami. buhaaahhhaahahaaaaaaaa narodziła sie nowa gwiazda forum. dzwoń po karetkę, możliwe, że masz szansę się uratowa idz spac dziewczynko:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol*
Jaka to choroba psychiczna jak sie caly czas pisze "no czekam dawaj" i tym podobne????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol*
A co twoj brat-"gliniarz" sobie sam nie poradzi z ta sprawa? jednak w drogówce nie maja takich duzych możliwosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol*
Bo jestes głupia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol*
moj brat to nic !! moj tatus to prokurator a ja jestem adwokatem czaisz ??? no i? :O zanudzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolargol* moj brat to nic !! moj tatus to prokurator a ja jestem adwokatem czaisz ??? no i? zanudzasz ja zanudzam!!!????? ja psychicznie chora?!!!! jak to ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono ta mądrość i wartość
ta choroba, zwie się niedowartościowanie w życiu. z tego powodu, nasza autorka używa słów popularnych w światku przestępczym, omijając skrzętnie pisanie zrozumiałe dla postronnych czytaczy.:P chylę czoła Apostołowi - mam podobne zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×