Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyHappySadGirl

czekaj

Polecane posty

Gość
Poniżej mojej godności jest podszywać się pod kogokolwiek :o Mnie to nie dowartościowuje. A nawet JEŚLI JUŻ nie dowartościowywałoby mnie podszywanie się pod ciebie. Pamiętaj: prócz policji jest jeszcze CBŚ, CBA i ABW... Kobity, dzięki tobie istne jasełka się tu zrobiły. a ty miast wyciągnąć wnioski dalej robisz z siebie idiotkę. Kres piała, że istniej różnica między rzemieślnikiem a artystą; tobie w twojej szczególnej dziedzinie za jednym zamachem udało się osiągnąć mistrzostwo w jednym i w drugim. Idź już spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono ta mądrość i wartość ta choroba, zwie się niedowartościowanie w życiu. z tego powodu, nasza autorka używa słów popularnych w światku przestępczym, omijając skrzętnie pisanie zrozumiałe dla postronnych czytaczy heheheheh :):):):)::)): a to dobre :):):) hmm psycholog z ciebie zaden :) try one more time :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
CrazyHappySadGirl => o.k. Browar i tak się kończy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol*
dawno nie spotkalam sie z tak niekumata osoba jak ty :O zbłaźnilas sie strasznie dzisiaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolargol* dawno nie spotkalam sie z tak niekumata osoba jak ty zbłaźnilas sie strasznie dzisiaj tlumaczyc sie nie mam zamiaru :) nawet klocic sie nie mam zamiaru :) to nie w mojej naturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł Nienawiści (apostol_nienawisci@o2.pl) CrazyHappySadGirl => o.k. Browar i tak się kończy nudzi ci sie??? idz popieścić poduszke !! i kurwa nie prowokuj mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol*
"zamknij sie" to moze mowic twoj tatus do ciebie wladze nad wszystkim to ty masz w swoim malym wyimaginowanym swiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolargol* "zamknij sie" to moze mowic twoj tatus do ciebie wladze nad wszystkim to ty masz w swoim malym wyimaginowanym swiecie :):) jestem bogiem!!!!!!!!!!!! :) idz spac dziecinko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
CrazyHappySadGirl => wiesz, jak sobie pomyślę o tobie to ją nawet, bez kitu, wyrucham. :o Żal, że aż tak cię życie skrzywdziło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol*
ty masz tatara zamiast mózgu :O takich "Bożkow", Napoleonow i innych w tworkach sa dziesiątki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CrazyHappySadGirl => wiesz, jak sobie pomyślę o tobie to ją nawet, bez kitu, wyrucham. Żal, że aż tak cię życie skrzywdziło. ???????????????? ale o co chodzi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono ta mądrość i wartość
koralgol - nie pisz do tej debilki. ona ma zwężenie mózgowe na poziomie żuka :D szkoda klawiatury na nią. poza tym nic mądrego nie pisze(wkleja cudze teksty) i dodaje jedno zdanie. więc wyluzuj i lepiej ze mną pogadaj o pogodzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol*
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cum grano solis... Łacinę chyba na studiach miałaś :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono ta mądrość i wartość koralgol - nie pisz do tej debilki. ona ma zwężenie mózgowe na poziomie żuka szkoda klawiatury na nią. poza tym nic mądrego nie pisze(wkleja cudze teksty) i dodaje jedno zdanie. więc wyluzuj i lepiej ze mną pogadaj o pogodzie :) wkleja cudze teksty :) ehh zostawiam to bez komentarza :) dzieci idźcie juz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono ta mądrość i wartość
hahaha, jakie ona może mieć studia ? :D ubaw po pachy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Po co pytasz jak i tak nie zrozumiesz? Bezpośrednia wypowiedź nie trafia, przysłowie nie trafia, przypowieści pisać nie będę. Jednak fajnie, że masz jakieś hobby :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol*
dawno tu czegos takiego nie bylo masakra szczyt ciemnoty umyslowej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modryfacet
zdrowi wszyscy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono ta mądrość i wartość
a ja ciebie autorko błagam --> nie wklejaj niczyich wypowiedzi bo wszyscy tu czytać po polsku potrafią, zwłaszcza to, co sami napisali. lepiej napisz więcej o swojej mądrości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł Nienawiści (apostol_nienawisci@o2.pl) Po co pytasz jak i tak nie zrozumiesz? Bezpośrednia wypowiedź nie trafia, przysłowie nie trafia, przypowieści pisać nie będę. Jednak fajnie, że masz jakieś hobby kurwa co za ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol*
pytanie do autorki? czy ty jestes nacpana? pijana? niezrównowazona? czy ty jestes az tak glupia czy to czym sie dzisiaj popisalas mozna zwalic np na brak snu od 4o godzin??? czy jest jakies wytlumaczenie tak niskiego poziomu rozumowania? co jest z toba nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nono ta mądrość i wartość koralgol - nie pisz do tej debilki. ona ma zwężenie mózgowe na poziomie żuka szkoda klawiatury na nią. poza tym nic mądrego nie pisze(wkleja cudze teksty) i dodaje jedno zdanie. więc wyluzuj i lepiej ze mną pogadaj o pogodzie Kurwa, bez kitu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×