Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

CrazyHappySadGirl

czekaj

Polecane posty

pytanie do autorki? czy ty jestes nacpana? pijana? niezrównowazona? czy ty jestes az tak glupia czy to czym sie dzisiaj popisalas mozna zwalic np na brak snu od 4o godzin??? czy jest jakies wytlumaczenie tak niskiego poziomu rozumowania? co jest z toba nie tak? moze to ty nie kumaty jestes ?:) u mnie kilka osob pisze , teraz ja z kuzynka ...wczesniej nie wiem kto :):):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nono ta mądrość i wartość
możliwe, że cię ruszy ale ja juz do tego swoich rąk przykładać nie będę :P a jeśli chodzi o wklejane teksty - poczytaj miernoto, a przekonasz się ile sama piszesz, a ile wklejasz :P żegnam, kretynko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nono ta mądrość i wartość możliwe, że cię ruszy ale ja juz do tego swoich rąk przykładać nie będę a jeśli chodzi o wklejane teksty - poczytaj miernoto, a przekonasz się ile sama piszesz, a ile wklejasz żegnam, kretynko ????????????????????????/ cooooooooooooooooooo????????? ty chyba na leb upadles!!! ja tu wpadam raz na miesiac ....niby co wklejam ???:):):) czlowieku ja mam 29 lat :) nie bawie sie w jakies wklejanie :) wes sie stuknij w czolo ;) :):):) nie no wklejam:):) trzymajcie mnie :):)) herakles ratuj!!! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolargol*
o qrva :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Dziewczyna, to co napisałem bynajmniej żadnym wsparciem nie było. Ironia? Polski wymiar sprawiedliwości... Ehh Odetchnij 3 razy głęboko, jak nie pomoże pierdolnij 3 X z baranka w ścianę, wyśpij się, a później zastanów się poważnie czemu ci z chłopami nie wychodzi, bo tutaj, obawiam się, wcale nie o twojego dzieciaka chodzi. Już nawet podszywacz przestał cię udawać - no bez jaj, to o czymś świdaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3x stopka zmieniona - pogratulować. Tu jakaś głębsza filozofia musiała odchodzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Berta Grubaśna
3x stopka zmieniona - pogratulować. Tu jakaś głębsza filozofia musiała odchodzić hahaha :):) jakie ty spostrzegawczy jestes ;) zapisz to sobie gdzies :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co tu chodzi
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×