Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

milenka-malenka21

czy poród bardzo boli ???

Polecane posty

Gość nie nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama dwoje dzieci
okropnie boli,niesamowity ból, ból zeba przy bólach porodowych to pryszcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale co tak naprawde
boli?jak dziecko wychodzi czy skurcze?do czego bys ten ból porównała-do bóli menstruacyjnych????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinina
boli wszstko: ciąża (zwlaszcza koncowka), poród, połóg i karmienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc
przesadzasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinina
nie przesadzam - mnie bolalo :] potem po tym wszystkim w depresje wpadlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najboleśniejsze było zszywanie:O i pierwsza kupa po porodzie. Kiedyś już to napisałam i dostałam niezłe opr:D, ale taka prawda, myślałam,że mnie jeszcze raz porozrywa. O bólu porodowym bardzo szybko sie zapomina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co lepsze
cc czy sn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusia malej pereleczki
sam porod nie boli,zszywanie nie boli-bola i to strasznie skurcze przed samym porodem.Mi sie zaczely regularne co 7 min w czwartek a urodxilam w niedziele-maskara.gryzlam poduszki i chodzilam po scianach z bolu a sam porod wspominam bardzo dobrze.jak tylko dziecko sie urodzi wszystkie bole mijaja-potem boli troche ten szew-ciagnie jakby i nie mozna usiasc mialam tak przez dwa tyg.karmienie cycuchem tez boli niestety-cycki sa jak żarówki :) teraz moja mala ma 10 mies i o wszystkim juz zapomnialam-moge rodzic nastepne :) kobieta wytrzyma ten ból-facet w zyciu nie dal y rady aha skorcze to bol jak na miesiaczke tylko 100razy mocniej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sn. po cc dłużej wraca się \"do siebie\" częściej wystepuje depresja poporodowa i problemy z laktacją. Prawda jest taka,że kobiety uwielbiają opowiadac o swoich ciężkich porodach, licytują się która miała gorzej i która była dzielniejsza. Trzeba mieć do tych opowieści dużo dystansu, tak jak do wędkarskich bajek o olbrzymich rybach;). Przechodzimy przez to od pokoleń, trzeba wsłuchać się w swój organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli!za pare dni-tyg.mam drugi raz rodzic i juz ciarki mnie przechodza:(Skurcze sa najgorsze zdecydowanie wybieram bole parte.Pamietaj jendak ze ten caly bol i wysilek oplaca sie!:)I zdecydowanie wybieram sn widzialam dziewczyny po cc nie jeden raz w szpitalu.Mialy tydzien z zycia wziete do tego jak sie zrobia zrosty to cierpienie do konca zycia:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
mnie bolało jak cholera, może po prostu jestem mało wytrzymała; miałam bóle od krzyża; mniej więcej tak jakby cię bolał kręgosłup, nerki i jajniki naraz ;) potem przechodzenie dziecka przez kanał rodny już nie bolało; po prostu było nieprzyjemne, tak jak zatwardzenie ;) poza tym miałam słabe mięśnie nóg, i pod koniec też mnie strasznie bolały przy przechodzeniu dziecka przez drogi rodne, co utrudniało mi parcie; dziewczyny ćwiczcie nogi bo inaczej brr zszywanie nie bolało, ale przelewanie jodyną po zszywaniu- au! ;) a teraz mnie szwy ciągną, ale w porównaniu z porodem to pikuś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D a Ty autorka czemu pytasz? Masz poród w najbliższej perspektywie? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a oto streszczenia
aha- ale jak widać przeżyłam, mam się dobrze i 16 dni po porodzie buszuję w internecie, gdy Mała śpi- więc wszystko jest do przeżycia! Pozdrawiam! A później może pójdziemy z Małą na spacer. Warto trochę pocierpieć, mówię ci Autorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milenka-malenka21 - jesli musisz miec cc to nie masz wyjscia jesli jednak nie masz przeciwskazan do sn to radze ci z dobrego serca nie kombinuj!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milenka🌻 teraz to juz nie ma odwrotu:D nie uciekniesz. Będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wmawiaj sobie,że jestes delikatna, każda z nas jest, a jednak jakos dajemy sobie radę:classic_cool: Natura jakos nas tak uformowała,ze to jednak my delikatne baby rodzimy dzieci, a nie chłopy:D Nie myśl o bólu, tylko o maluszku który niebawem będzie przy Tobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femmmmme
Dziewczyny jestescie masochistkami... Macie do wyboru znieczulenie zzo , cesarke a wybieracie meczarnie. Nie rozumiem tego, nie ma w tym logiki. Poza tym dla dziecka bezpieczniejsza jest cesarka. Pomyslcie nad tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deli256
znieczulenie czy cesarka nic nie jest obojętne dla zdrowia, potem można odczuwać różne skutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×