Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Gość misheeela110
powiedzcie mi... co to są zdjecia z usg w 4D ? czy tam widac plec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
14 czerwca ślub... Sentyment ;D ten topic bedzie dla mnie swojego rodzaju pamietnikiem chyba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
halo halo panie ;) jak to jest z tym usg ?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkolejna naiwna....
ślub z brzuchem.... nie ma się co chwalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daguara19
oj tam.. to nie 8 miesiac zeby sie brzuch w oczy rzucal ;) a na tym 4D chyba widac plec dziecka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkolejna naiwna....
liczy się sam fakt....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
a dlaczego naiwna przepraszam bardzo?? facet mnie nie zostawił 'po wszystkim' wiec to naiwna mi nie pasuje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
bo sie nie pieprze z pierwszym lepszym tak jak niektóre (takim to sie nigdy nic nie przytrafi albo sobie aborcje w podziemiach załatwiają ;/! ). wiec prosze po mnie nie jeździc albo nic nie pisac jak sie nie podoba coś;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
ehh ; / kolejna dejzi chcialoby sie powiedziec ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
chcęmiećlepszeżycie a to dlaczego ? ślub to taka 'tragedia' ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasi to cioty
Myślę, że będzie dobrze. Tylko ryzyko jest zawsze :( Jak się pojawi dziecko, zmienią się wasze relacje, ale może jako małżeństwo będzie wam lepiej, bo tak sobie tłumaczę, że bez tego "papierka" to jest łatwiej odejść, zanim się rozwiedzie ktoś, to ma jeszcze dużo czasu do namysłu. Tak więc, ślub w tym przypadku, będzie formą bezpieczeństwa dla ciebie i dziecka. Bez ukrywania, będzie wam cieżko, ale masz wspaniałą rodzinę i myślę, że z ich pomocą będzie dobrze!! Oby tylko teściowa nie stała się heterą :o Jeszcze ci tego potrzeba :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
nasi to cioty no tez sie teściowej obawiam :/ raczej bedziemy mieszkać na poczatku u mnie... wiec tyle dobrze... bo bym nerwowo nie wytrzymała. nie ma co kryc.. moje zycie juz sie zmienilo o pelen obrot ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gratuluje autorce wytrwalosci Jestes bardzo dzielna ja tez jestem mloda osobka za tydzien koncze 19 latek a jestem juz w 8 miesiacu Na samym poczatku bylam przerazona ,nie wiedzialam co poczac Chlopaka bylam pewna bo bardzo sie kochamy i bylismy ze soba 4 lata Teraz jest moim obecnym mezem i dalej jest super wiem ze po porodzie nasze relacje zapewne sie pogorsza bo wszyscy tak pisza i mowia ale wierze ze przetrwamy Niczego nie zaluje gdy widze malucha na usg lub czuje jak caly dzien wywija koziolki jestem szczesliwa i spelniona Ciesze sie bardzo ze i Tobie sie ulozylo Nie przejmuj sie negatywnymi komentarzami bo ludzie zawsze beda chcieli Ci dogryzc i na to nie masz wplywu Tak jak pisalas nie jestes puszczalska bo zapewne kochalas swojego chlopaka i tak jak w moim przypadku byl to ten jeden:)Niestety prawda jest taka ze puszczalskie sa lepiej traktowane niz maloletnie z brzuchem poniewaz im zawsze uchodzi na sucho Duzo znam takich co daja gdzie popadnie ale zadna nie zaszla w ciaze chodz sie nie zabezpieczja heh szkoda gadac i na nie ludzie nie patrza z pogarda No ale ty sie ciesz dzidziusiem on napewno Ci wszystko wynagrodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja co prawda mam 21 lat urodzilam jak mialam 20 ale tez sie duzo pozmienialo ...spoczatku to myslalam ze swiat mi sie zawali ..jak sie dowiedza rodzice..panika.placz..potem jakos doszlo to domnie ..niestety jak dziecko sie urodzilo musialam przerwac studia ,z facetem ktorym jestem nie mam slubu ,poniewaz on panicznie sie stresuje takich rutualow ,nie chcial nawet chrzcin wyprawiac .czasami go nie rozumiem ....jestem znim 3 lata ,bardzo sie zmienil oczywiscie na gorsze bo facet na poczatku oszukuje ,pokazujac sie ,udajac od najlepszej strony ...teraz zaczelo sie zycie ,,,jak mala sie urodzila klocilismy sie pare razy dziennie ,potem raz dziennie a teraz klotnia zdarza nam sie od swieta chociaz jak juz jest to jest wielka ,na szczescie on szybciej ustepuje ,bo ja jestem tak uparta ze nigdy nie pojde na kompromis.Zyje nam sie dobrze,aczkolwiek mologyc lepiej ,mieszkamy na swoim jest mi ciezej bo jako tako caly dom mam ja na glowie rodzice nam nie pomagaja ,ale przynajmiej mozemy robic co chcemy nikt nie wtraca..jest spokoj ,na brak pieniedzy tez nie narzekamy mamy na wszystko co trzeba i nawet ponato ,jedziemy teraz na wycieczke do egiptu ,juz sie nie moge doczekac jakos wszystko do przodu idzie od pazdziernika chce isc na studiai mam nadzieje ze miedzy mna a moim facetem bedzie coraz lepiej chcodz i tak jest juz bardo dobrze..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia i nikt nie umie konkretnie mi odpowiedziec na pytanie dla czego gdy urodzi sie dziecko zwiazek przechodzi kryzys ??I co zrobic zeby tak nie bylo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosteeeee
bo kobieta zajmuje sie dzieckiem facet czuje sie odrzucony kobieta nie ma ochoty na sex po tym jak jest 24/24 z dzieckiem i musi robic taklze rozne inne rzeczy w domu jak karmi piersia i leje jej sie mleko czuje sie nie komfortowo narzeka czasem bo jest przerazona i facet sie zmienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale daj my na to ze kobieta ma ochote na sex a facet ja troszeczke odciaza od bobasa Czy wtedy tez zwiazek pada Napisalas jakie sa przyczyny a co zrobic by sie tak nie stalo albo co wy probowalyscie robic i jak wyszlo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
widze po kuzynkach ze zwiazki sie w ten oto sposob 'niszcza' po slubie...ale mimo wszystko mja czasem teswoje 'mile chwile' ;D mam nadzieje ze w aszym pzypadku bedzie dobrze... bo srasznie go kocha i nie wyobrazam sobie juz zycia bez niego. niczego nie załuje czarnulka1906 ... moje dzieciato jak zobacylam zmieklo mi serducho,a co dopiero jak sie urodzi ;) facet też sie zmienil na lepsze pod wplywem ostatnich wydarzen hehe ;) pewnie ja zostane z dzieckiem a on pojdzie do pracy ...norma,ale postaramy sie jakos 'uzupelniac' w codziennym zyciu. wiadomo...rodzice beda sie wtracac. jestesmy mlodzi. musimy z nimi mieszkac bo gdziez myslecw aszym wieku o mieszkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
dziewczyny... ja np. boje sie uprawiac sex :[ kolejne dziecko gdyby sie nam przytrafiło to juz na prawdę duze obciążenie teraz ;( i dla nas i dla rodzicow... anic preciez nie daje 100 % zabezpieczenia jak sie zdarzylam przekonać. sex jak sie ustabilizujemy w zyciu i finansowo :( nie badzmy nirozsadni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misheeela110
ale mi się nudzi bez tej szkoły ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nio i dobrze ze zaczernilas:DHeh my juz za niedlugo bedziemy w koncu mieszkac na swoim narazie wszystko jest w remacie ale to sie p malu konczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki ale wam zazdroszcze:) ja tak bardzo bym chciala dzidziusia juz teraz mam tak ogromny instynkt ze juz nie daje rady 😭 a jeszcze wczoraj sie dowiedzilam ze moja siostra zostanie poraz drugi mamusia:( ciesze sie bardzo ale jest mi smutno bo ja bym tak bardzo chcilala aniestety usze jeszcze poczekac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka1906 poradzisz sobie ;) ;D jak w 8 miesiacu ciazy sobie radzisz to potem nie bedzie lżej ;D ale tak samo hihi;) bedziesz myslala tylkoo dziecku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No szkoda ze sama nie mogłam na nie łożyć tylko mój maż i moi rodzice Ale wiem ze jak się wykształcę i zacznę zarabiać własne pieniazki to będę chciała oddać im wszystko z nawiązka Ja często łapałam jakaś prace dorywcza typu roznoszenie ulotek czy stanie na promocjach i uzbierałam sobie 2000 i tez dołożyłam ,wiec z tego jestem dumna:Co do mieszkania to regipsy, przeprowadzenie prądu, tynkowanie wykonywał nam mój teściu no bo się na tym zna, wiec na pracownikach bardzo ale to bardzo zaoszczędziliśmy:)Wogóle ten dom tez wybudowali rodzice mojego P i on go dostał ,moi rodzice teraz w sumie na budowę dają ,a mi wciaz głupio ze mój wkład był tak minimalny:( No i dobrze ze mam tak wspaniałych teściów bo będziemy mieszkać kolo nich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×