Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misheeela110

mam 17 lat jestem w ciazy

Polecane posty

Dejzi na to nie ma reguły. jak sie trafi na debili na porodówce to nieważne czy rodzi nastka czy 30stka. Ja rodziłam jak miałam 19 i miło wspominam miałam przy porodzie 3 babki które ciągle ze mną gadały żebym nie myślała tyle o bólu. dla porównania- szwagierka koleżanki rodziła w wieku dwudziestu paru lat dostała po twarzy od lekarza i jeszcze jej [powiedział " chciało sie zrobić musisz i urodzić" a ostatnio jak byłam z dzieckiem w szpitalu to taka pani grubo po 40stce z 3letnim synkiem była i mówiła że ją na porodówce zjechał facet za to że nie wie kiedy dzieci sie rodzi a jak myślał że nie słyszy to ją od starych krów wyzywał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak umarl norbert maz marty
ło matko, jak to po twarzy dostała?! co za idioci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no idioci ale to było kilka lat temu i dziecko już nie żyje... utopiło się:( nie dość że matka się wymęczyła się przy porodzie to jeszcze potem taka tragedia... mały nie miał nawet 3 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LeŁonaraoa
a chociazby to kurwa zazdroscicie ze autorka ma bogatych rodzicow i w huj kasy ze ja moga utrzymywac i nic nie musi robic? zal pizde ściska? haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasdas
zaliczenie wpadki kiedy jest tyle środków anty to po prostu buractwo i prymitywizm. W każdym kiosku można dostać prezerwatywy, każdy lekarz przepisuje tabsy, są globulki, zastrzyki , a nawet termometry itd. Najwyraźniej dziecko było zbyt głupie i myślało faktycznie c...ą a nie mózgiem. I tak to się kończy jak głupie cipcie, co im w głowie solarka, muzyczka, dres i furka w głowie zaczynają sypiać z facetami. No cóż. Wyrazy współczucia wszystkim takim dziewczynom i ich rodzinom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agawa75676788
Ja pie......ole a te idiotki latają po wszystkich topikah i obrażają młode matki a szczególnie śmieszna dejzi nudzi jej się bo z kazdego topiku ją wypierdalają NIEPRZEJMUJCIE sie dziewczynu będzie ok dacie rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adadadada
Dejzi ty pierdolony pokemonie ty kurwa zazdrościsz bo niemasz przed kim rozstawić nug na za 15 trzecia bo nikt cię walić niechce czy jaki HUJ zazdrościsz że tobie nikt wesela niezafundował że ty niemasz na kogo liczyć to cię boli ? Weż ty się zgłoś do jakiegoś psychologa i poproś o pomoc ( kaftan) bo do wszystkich jesteś uprzedzona DEBILKO!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny po co z nimi wogóle piszecie??Dejzii to przecież temat zamknięty:) A właśnie dejzi ja już jestem pełnoletnia bo mam 19 latek tyle tu siedzisz a jeszcze o tym nie wiesz a moj jak to mówisz fagas ma od dawna dobrą pracę na razie to ty naciągasz rodziców !!Umiesz wszystkich obrażać zgorzkniała pusta hipokrytko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gówno wiesz o tych wszystkich dziewczynach a naj więcej masz do powiedzenia A czy to kurwa ty będziesz te dzieci wychowywać Co cię to wogóle obchodzi Ja takiej matki jak ty to bym za nic nie chciała bo jesteś tak chora z zawiści że nie zdziwie się jeżeli kiedyś napiszą że skatowałaś własne dziecko Ty pusta idiotko możesz się schować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi tak jak Ci napisałam na moim Topiku szkoda słow Wiesz doskonale że na tych forach można wszystko pisać a często się to mija z prawdą U Ciebie zapewne tak jest Na moim topiku zadałam Ci kilka pytań a Ty nagle znikłaś Zawsze tak robisz gdy nie masz sensownych argumentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeżeli chodzi Dejzi o zajmowanie się mną To moi rodzice mną się już nie zajmuja Oh szkoda mi Cię naprawdę Widze duzo goryczy wTobie i jestem ciekawa czmu stałaś się taka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi to zajrzyj wiesz dziwna ta Twoja praca znikasz na 20 minut wracasz i piszesz byłam w pracy nawet na stanowisku na którym pracuje się przy komputerze tak dobrze nie ma a pozatym ty pracujesz z dziecmi a nie przy kompie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dejzi to ja też Cię rozczaruję nie myje garów i nie sprzątam Tez więc mam pełny layt a gdy sprzątam to tylko dla tego że chcę skoro ty nie sprzątasz w własnym domu to aż mi Cię zal bo co z Ciebie za kobieta>>??Skoro nawet ręką nie chcesz ruszyć Masz inne podejście do zycia niz ja więc nie wiesz jakie mam wartości Moje życie jak dla mnie jest ciekawe Wiec czemu oceniasz mnie swoją miarką skoro dla Ciebie siedzenie z dziecmi i granie na kompie jest fajne to ok Ja nie wiem czy by mnie to zadowalało Każdy jest inny i w końcu to zrozum !!Pozatym przejrzyj moje wpisy siedzę tu o wiele rzadziej niż Ty więc jak sama widzisz nie koniecznie się nudzę i mam zajęcia A zresztą jak napisałam wcześniej żegnam Ja nigdy nie będe umiała przełknąć i strawić takich osób jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idziesz na obiad do teściowej o tej porze i tak mało siedzisz w tej pracy:o Ale wcześniej pisałaś że się nie lubisz z teściową Heh ale to Twoje życie zagwatmane: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dejzi straszny z ciebie leń ja mam małe dziecko i jakoś gotuje co wyjdzie to wyjdzie a może nie to że nie lubisz tylko po prostu nie umiesz gotować.i może lepiej że nie masz dzieci bo bez obiadu codziennie mialo by ciężkie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was dziewczyny :) ! ja już mężatka, z przed outarza nie uciekłam ;D 🌼 jestembardzo szczęśliwa, czuję się spełniona, niczego nie żałuję:) To było jak spełnienie wszystkich marzeń... najpiękniejszy dzień w życiu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza sprzeczka : jak duże kawałki tortu,żeby starczylo dla wszystkich gości :) oczwiście ja miałam racje... mąż twierdził, że mniejsze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy 100 butelek z 25-30 jak nie lepiej rozdaliśmy po weselu poprawinach i poprawinach poprawin do domu przywieźliśmy jeszcze 20.W sumie dużo ludzie nie pili.A jedzenie które zostało zamroziliśmy część oddaliśmy i jedliśmy przez dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssdd
smaka mi narobulyscie cie hehe:) co tam u ciebie autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×