Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paco rabana

czy test ciążowy mozna zrobic podczas okresu?

Polecane posty

Gość paulika
a poza tym wszystkie się tu wymądrzają że nie można mieć okresu jak się jest w ciąży itp...ale to chyba nie jest temat na tym forum, jeszcze żadna nie odpowiedziała tym biednym dziewczynom na pytanie CZY MOŻNA ROBIĆ TEST CIĄŻOWY PODCZAS OKRESU? Ja uważam, że jak już dostałyście ten okres, a podejrzewacie, że możecie być w ciązy to przy np 3 dniu okresu gdzie plamienie jest mnijesze zróbcie sobie ten test, przecież od trochę krwi nie wybuchnie! a gdyby wyszedł negatywnie a później byście miały jakieś objawy czy coś to powtórzcie test po okresie, a najlepiej to wizyta u ginekologa, on po kolorze macicy stwierdzi już czy jest ciąża (powinna być sina) i czy jest powiększona, a następnie skieruje was na usg. Ja tam miałam i wyszła ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motylekann23
Mam do was pytanie kocham się z facetem mam 24 lata,on używa prezerwatyw,ale od miesiąca mam nieregularne miesiączki tzn.pierwszą dostałam 1 listopada i trwała pięć dni,drugą dostałam dziś czyli 30 listopada a to z mojego wyliczenia wychodzi że miesiączki mam co 27 i 25 dni,czy to normalne,czy mogę być w ciąży?? I czy mogę zrobić test ciążowy podczas pierwszego dnia miesiączki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gała gryź gryź
Jedna madrzejsza od drugiej a tak naprawde nic nie wiecie. Zanim chwalicie sie swoimi "madrościami"to skonsultujcie to z jakimś lekarzem.. Ojj Tępe..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieńńńka123
Powiem tak okres mi się spóźniał 6 dni a po 3 dniach zrobiłam test i wyszedł negatywny. Więc już chyba nie mam wątpliwości to NIE CIĄŻA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla debili
miesiaczkowac mozna podczas ciazy wy debile !!!i jezeli nie macie co robic to moze zajmijcie sie sprzataniem WC bo jezeli w toalecie macie tak nasrane jak mozna wywnioskowac z waszych tekstow to powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla debili czyli i dla ciebie rowniez... miesiaczka a krwawienie w ciazy to zupelnie cos innego... potocznie kazdy nazywa to krwawienie miesiaczka gdyz bedac w ciazy wystepuje w terminie spodziewanej @ poczytaj troche i pozniej wyzyaj kogos od debili bo swoja kultura i wiedza to bardziej debilem jestes Ty niz oni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze o poradę.. Ostatnią miesiączkę miałam 26.03 i dziś dostałam troszke łagodniejszego krwawienia niż zwykle. Mój cykl trwa zwykle 29-30 dni. Mam podejrzenie że moze to być ciąża. Ostatnio mam również bardziej nabrzmiałe i wrażliwe piersi. Zastanawiam się czy zrobić test czy po prostu myśl o możliwości zajscia w ciążę działa tak na moją psychike.. prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatiiik
Hej. Ja wiem ze może pisze nie na temat ( po czesci) ale chialam zapytać , bo biorę tabletki anty i w połowie cyklu dostałam okres . Nie jest on taki obfity jak zwykle ale tez nie plamienie. Czy możliwe ze zaszlam w ciążę? Jak tak to bardzo bym się cieszyła :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatiiik
A do tego chciałam dodać ze gdy robię siusiu bardzo boli mnie pochwa i brzuch :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ręce opadają. . .
ty "dla debili" sam jesteś debilem. w ogóle ciarki mnie przeszły co wy tu piszecie!!! zgroza!!! NIE MOŻNA MIEĆ MIESIĄCZKI W CIĄŻY!!!! można mieć krwawienia, ale bez owulacji co przestaje czynić te krwawienia miesiączką!!! Wy w ogóle wiecie co to jest miesiączka??? i ta tam co pisała że jej dwie kumpele miały normalnie okres 3 i 4 miesiące w ciąży.. to ty masz jakieś fenomenalne koleżanki....... Nie miały okresów, tylko krwawienia!!! i to jest bardzo częste zjawisko, niestety każdy organizm jest inny i nie zawsze kobieta jest w stanie zauważyć różnice, zwłaszcza jeśli jest młoda, ma nieregularne miesiączki, czy po prostu z natury skąpe. Co innego jak się ma okres 6 czy 7 dni a skraca się do 3 czy 4, wtedy łatwo dostrzec różnicę, chociaż też nie jest powiedziane że akurat tyle ma to krwawienie trwać. Nikt też nie bierze na uwagę że około 50 % ciąży kończy się poronieniem w tak wczesnym stadium że kobieta nawet nie wie że była w ciąży, co może również zaburzyć funkcjonowanie okresu. Młoda ma 16 lat i pomijając fakt że nie powinno się zabierać do rzeczy o których się nic nie wie, to nie strugajcie tu takich mądrali bo same widzę za wiele nie wicie. I naprawdę radzę unikać tego typu for jako wyroczni ciążowych bo ludzie piszą co chcą a inni czytają i wierzą. Przerażające jest to, że nawet kobiety mające już po dwoje dzieci nadal twierdzą że przez miesiąc czy dwa miały miesiączkę. Znam osobiście taki przypadek. Poziom wiedzy kobiet o ich własnych organizmach jest niekiedy po prostu wstrząsający. A potem się dziwią - jak to się stało.. Fora to nie jest miejsce na naukę o takich sprawach, można sobie ściągnąć jakiegoś mądrego e-booka, czy wejść na porządną stronę, ale po co jak można zadać pytanie bandzie ekspertów, którzy przecież wiedzą wszystko!!! no po prostu ręce opadają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOOOOOOOOOOOL
masakra kobiety z wami mozna miec miesiaczke poniewaz rok temu bylam w ciazy mialam miesiaczke i urodzilam synka i znow jestem w ciazy i teraz tez mam okres normlany!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do stosunku z moim chlopakiem doszlo jakies 3 tygodnie temu.. niedawno sie pojawiły u mnie omdlenia, wymioty, senność, bole brzucha.. ale tez dostalam dwa dni temu okres. Teraz nie wiem co mam robić. prosze o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xoxo_01
Zdarza się, że kobieta mimo ciąży dalej miesiączkuje, ale zazwyczaj jest tak tylko w pierwszym miesiącu i krwawienie jest krótsze i mniej obfite i to wielu kobietom daje sygnał. Czasem, ale bardzo rzadko kobieta ma normalną miesiączkę, nie plamienie. Mimo tego pojawiają się objawy ciążowe i można się dzięki nim zorientować, że jest się w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Błekitno oka
Jak najbardziej w czasie okresu plamienia można wykonać test ciążowy nie wpływa on na wiarygodność wyniku. Ta informacja jest zawarta w każdej ulotce informacyjnej testu ciążowego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wy wszyscy jesteście mądrzy...
znam osobę która przez 4miesiące po zajściu w ciążę miała normalną miesiączkę...i do 4go miesiąca nie wiedziała ze jest w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miskiannnnnnn
właśnie ja też dostałam okresu 5 dni wcześniej i nie wiem co to oznacza a zawsze miałam regularnoie okres i teraz troche sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie dziwne że
to zawsze jakaś ciocia, koleżanka, matka, kochanka czy jeszcze inna miała okres a jeszcze nigdy się nie spotkałam z tym żeby któraś napisała o sobie że miała okres w ciąży. A wiele podobnych tematów czytałam. Ja owszem też miałam koleżanki które się dowiadywały jedna w 3 -cim druga w 4 miesiącu ciąży i wiecie co o nich mówiono? Że maiły okres w ciąży. A prawda jest taka że jedna cierpiała od dawna na zaburzenia hormonalne i miała nieregularne miesiączki a druga dopiero co odstawiła pigułki. Tylko że ludzie jak nie wiedzą to sobie dopowiedzą, a potem krążą mity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała15
czytam i czytam i nie wiem kumu wierzyć, mam podobny problem czy robić test czy nie. Mam 15 lat i okres miałam mieć 26 stycznia wczoraj roiłam test i wyszedł pozytywny :( wieczorem dostałam (chyba okres, lub krwawienie tak jak tu piszecie) dzisiaj zrobiłam następny test, ale nie wyszedł wcale czy poczekać do końca KRWAWIENIA I ZROBIĆ JESZCZE RAZ CZY MOGĘ TERAZ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sds
Masz 15 lat i takie problemy? współczuję. Powinnaś się uczyć a nie kochać z facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem też w dość nietypowej sytuacji..okres spoznial mi się 2 tyg, zrobilam 3 testy, trzy testy wyszły mi pozytywnie (kreska była bardzo słabo widoczna,ale byla).Byłam również u lekarza,jednak na usg niczego nie widział. po 3 tygodniach dostałam okres,nie był obfity, jednak pierwszy raz w zyciu bolał mnie tak mocno brzuch. Zastanawiam się czy jeśli mam niewielkie krwawienie(mam je od 4dni) to czy moge zrobic test i czy bedzie on wiarygodny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klklklklkijuyjy
Moja mama bedac w ciazy dwa razy jeszcze miala okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttttttiiiiiiaaa
nie ma okresu w ciąży jest tylko skąpe krawienie , plamienie i to nie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonim gall hehe
czemu czepiliscie sie tej dziewczyny paco rabane to wy chyba jestescie niedoswiadczeni okres moze byc nawet w 6 miesiacu ciazy moja znajoma miala okres bedac wlasnie w 6 miesiacu ciazy nic jej nie dolegalo zadne plamienia normalny okres uwazam ze jest osoba odpowiedzialna i od razu by poszla do lekarza jesli bylyby to plamienia az przez 6 mieisecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka 198555
Witam! ja miałam normalną miesiączke przez trzy miesiące a okazało się że jestem w trzecim miesiącu ciązy, więc to nie prawda że jak się ma miesiączkę nie można być w ciąży, najlepiej zrobić badanko na krew i usg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pit...
jestem ciekaw czy wszystkie pipy byly takie cwane jak rozkladaly pierwszy raz nogi przed facetem...hahaha pizgam z was baby...kobita sie martwi a tu widze ze wiekszosc sie wymadrza zamiast jasno i rzeczowo odpowiedziec lasce...baby to sa naprawde jebniete...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anonimowy facet
Witam Was, Żona zrobiła test ciążowy 3 dni po okresie, odrazu, momentalnie pokazały sie 2 kreski... Co o tym myslec? Zaraz moj mozg oszaleje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa99
Dziewczyny odpowiadajcie na pytania a nie większość się wyśmiewa z niedoświadczonej dziewczyny.......;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agaa99
Zresztą teraz ta dziewczynka ma już chyba ze 20 lat........więc nie jest taka mała....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnh
i ja również chciałam zapytać o to czy można zrobić test w trakcie plamienia czy też miesiączki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wynik testu nie wplywa ani miesiaczka ani plamienia. testy robione podczas okresu sa jak najbardziej wiarygodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×