Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paco rabana

czy test ciążowy mozna zrobic podczas okresu?

Polecane posty

Gość heheh ooo naczytaly sie
topiku o krwawieniu w ciazy i to powielają i jakie to one madre sa hmmmm plamienie implantacyjne no no zablysnelaś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDDDDD
plamienie implantacyjne to termin medyczny, czytajcie prasę medyczną tępaki a nie fora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i gowniara bedzie
sie wymadrzac bo skopiowala tekst z innego topiku :o sie doksztalcila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciaza jest mozliwa,nawet jezeli ma sie okres.Kiedys bylo o tym w TV.Zdarza sie rzadko,ale zdarza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartofle z ziemniakami
No był ale w formie żartu :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie w zadnej formie zartu.W serialu "Na dobre i na zle".A oni tam sie konsultuja z prawdziwymi lekarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rose160
no to powiem cos tej tak ambitnej i inteligentnej Pani co sie tak kloci ze njie mozna miec podczas ciazy okresu,otoz mam znajoma jedna druga co podczas ciazy mialy przez 3 miesiace jedna a druga nawet przez 4 miesiace normalny okres,wiec nie klocic mi sie i nie wywyzszac nieuzasadniona madroscia:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie znacie sie
ja zrobila to dwa ty ze swoim chlopakiem bez do konca... i mialam dni plodne, co prawda okres mi sie spoznial ale dostalam go i otoz zrobilam test nawet dwa i wyszlo, ze jestem i TO PODCZAS CIAZY!!!! i co mam powiedziec??? dwa testy sie myla????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki__18
Dobra ludzie w porządku... Rzeczywiście mała dała ciała z tym testem podczas okresu, pytania też miała nie za logiczne no, ale to nie powód żeby jej ubliżać !! piszecie żeby się dokształciła, ale co niektórym chyba też słownictwa brakuje;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiur82
Nie wiem kto was uczy tych bzdur ale mi wiadomo, że okres można nawet mieć do 3 miesięcy będąc w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakgy
ja biorę tabletki, krwawienie z odstawienia dostałam prawidłowo, ale zawsze na wszelki wypadek robię też test, ponieważ tabletki nie dają pełnej gwarancji, zawsze ja mogłam o czymś zapomniec- przyjąc tbaletkę, albo że brałam jakieś inne leki osłabiajace działanie antykoncepcji, albo po prostu tak miało byc. I mnie też ciekawi, czy krwawienie menstruacyjne, i krwawienie z odstawienia tabletek (to krwawienie które występuje w przerwach między opakowaniami) mają wpływ na wynik testu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmieszana
w takim razie: Czy test wykonany w trakcie tych plamień pokaże wynik prawidłowy? Jak na razie nikt nie odpowiedział na to pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniedf
Hm wiec ja mam pytanie, jezeli dziewczyna uprawia stosunek od miesiaca od ostatniego krwawienia , az do nastepnej miesiaczki bez zabezpieczenia, jest ryzyko zajscia w ciaze tak? tak jest. Ale czy po okresie mozna zrobic test? w kocu jezeli ktos jest w ciazy i ma potem okres bo jest to mozliwe ze kobieta w ciazy ma okres to czy test po miesiaczce wykryje ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda0208
dzieciaki piszecie tu bzdury ja mialam okres do 4-tego miesiaca ciazy takze sory nie wiecie nie wypowiadac sie kretynki z was i tyle teraz tez mam watpliwosci dostalam okres ale czuje sie zle chcialam wiedziec tez czy mozna zrobic test w czasie okresu a wy tu pierdoly pociskacie gdzie sie dowiedziec normalnych rzeczy a nie jakiegos glupiego pieprzenia!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda0208
i co do was wiem co znaczy plamienie a co okres!!!! ale juz niestety na pytanie" czy mozna zrobic test ciazowy w okres?"nie znajde tu odpowiedzi predzej w bravo girl!!!kto was tu wogole dopuszcza do opowiadania takich bzdetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strasznie to co czytam.
DLACZEGO WY SIĘ TU WSZYSCY TAK WYZYWACIE?? jeden mądrzejszy od drugiego.. ŻEBY ROZJAŚNIĆ WSZYSTKIM COŚ POWIEM ŻE to iż pojawia się okres nie wyklucza ciąży!!! i nauczcie się raz na zawsze że każdy ma inny organizm i jeden dostanie okres i nie jest w ciąży a inny jeszcze plami a inny mam normalne krwawienie wyglądające jak okres.. ja miałam normalny , planowy okres przez 3 miesiące a nawet czasem bardziej obfity niż zwykle.. po 3 mc poszłam do lekarza na kontrole nic nie podejrzewając a on mi ze jestem w 3 mc. Ale nie jestem wyjątkiem... kilka moich znajomych również miało normalne krwawienia przez 1-4 miesiąca i nie były to żadne mało obfite plamienia!! Dlatego nie można generalizować ani w jedną ani w drugą stronę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiukruszyna
nie piszcie zeczy typu po co robic test przeciez masz okres, kiedy sie okazało ze jestem w ciazy byłam juz w 3 miesiacu a mimo to miałam normalny okres ani krutszy ani mniej obfity zorientowałam sie tylko po tym ze rano kiedy wypiłam herbate zaraz zaczynałam wymiotowac mozecie mi wiezyc ze gdyby nie ta herbata to naprawde zorientowała bym sie chyba dopiero gdyby mi sie zaczeło mleko zbierac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiukruszyna
jak sama widzisz duzo kobiet ma normalny okres mimo ciazy jezeli sie boisz to dla swietego spokoju zrób test ale najlepiej po okresie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POTRZEBUJE POGADAĆ... NORMALNI
cześć dziewczyny... Tak się zastanawiam jak to jest.. Podejrzewałam, że mogę być w ciąży po stosunku który miał miejsce 1 sierpnia... miałam niektóre z pierwszych objawów ciąży (choć wiem że to niby za wcześnie).. potem dostałam jednak okres poprzedzony dziwnymi plamieniami. Po okresie zrobiłam jednak test i wyszedł negtywnie ale dalej mam straszne mdłości i wstręt do różnego rodzaju zapachów, piersi jakby powiększone itp. Czy to możliwe że test wyraźnie pokazał jedną kreskę więc brak ciązy a jednak się pomylił ? co sądzicie? to nie daje mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krew nie ma
Krew nie ma znaczenia. Test reaguje na okreslony hormon, ktory "wyplukuje sie" z organizmu wraz z moczem. Jest rowniez obecny we krwi, wiec krew raczej ne zaszkodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiukruszyna
czasem testy nie wykrywajom odrazu ciazy najlepiej isc do lekarza a jezeli nie chcesz to poczekaj z 2 do 3 tygodni i sprubuj ponownie zrobic test ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNiKa25Lat
Cześć dziewczyny... Tak się zastanawiam jak to jest.. Podejrzewałam, że mogę być w ciąży po stosunku który miał miejsce 1 sierpnia... miałam niektóre z pierwszych objawów ciąży (choć wiem że to niby za wcześnie).. potem dostałam jednak okres poprzedzony dziwnymi plamieniami. Po okresie zrobiłam jednak test i wyszedł negtywnie ale dalej mam straszne mdłości i wstręt do różnego rodzaju zapachów, piersi jakby powiększone itp. Czy to możliwe że test wyraźnie pokazał jedną kreskę więc brak ciązy a jednak się pomylił ? co sądzicie? to nie daje mi spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepiej zrobić po okresie dodam ze ja miesiączkowałam - "nie plamiłam", a byłam w 3 mc. ciaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem czy wiecie ale miesiaczka w ciazy rozni sie bardzo miesiaczka jak nie jestescie w ciazy...jak masz miesiaczke i jestes w ciazy to jest zwykle plamienie krwia bez zadnych skrzepow i jest jej znacznie mniej i od razu mozna sie zorientowac ze rozni sie od zwyklej miesiaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozuss
Ja zrobiłam sobie test ciazowy w czasie okresu , i wyszlo mi ze jestem w ciazy. po czesci w to wierze bo mialam lekkie plamienia podczas okresu , ale inni mowia ze to nie mozliwe zeby wyszla ciaza. ja juz tego nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saniaxxx
Mylicie sie dziewczyny bardzo... Okres podczas ciazy jest mozliwy! Moja mama miała okres do 8 miesiaca ciazy. :) I u sama byla zdziwiona tym ze byla w ciazy majac okres. Lekarz potwierdzil ze to okres. Sa rozne przypadki :) ale w Twoim to chyba malo prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulika
Jejku nie moge tego czytać, takie pierdoły tu piszecie. jedna przez drugą się wymądrza, ciekawe czy w ogóle dzieci mają. Można w ciąży mieć normalny okres, rzadko ale niektóre kobiety mają nawet kilka pierwszych dlatego często późno się dowiadują o ciąży. a plamienie też wcale nie oznacza, że coś złego się dzieje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×