Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

-Kocica-

LADY - co robisz że chudniesz dalej??

Polecane posty

Gość SLIMAKOWA
UP UP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dilajt
Witam, czy moglybyscie mi pomoc, bo ja sie nie znam na dietowaniu, a Wy widze troche tak:) Bylabym wdzieczna, bo: Bylam 4dni na norweskiej, ale jednak dzis sie zalamalam, jakis okropny atak glodu (trzy bulki z maslem, ziemniaki z smietana, goraca czekolada...) schudlam okolo 2kg i znacznnie w brzuchu spadlam, a teraz czuje, ze wraca:/ Czy moge jutro dalej przejsc na 5 dzien i czy przez te zarcie - przytyje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SLIMAKOWA
czekam dalej wytrwale na Lady in Red :) moze sie kieys zjawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat szybkich dieta to moge powiedziec tyle: sa do dupy. nie ma zadnej innej skutecznej diety niz ta co sie nazywa mniej zrec i ruszyc dupe. kazdy dietetyk to powie. problem polega na tym, ze dupsko ruszyc jest bardzo ciezko a po drugie jeszcze trudniej spojrzec prawdzie w oczy i powiedziec sobie czemu za duzo jemy. bo nie ma co sie czarowac, nadwaga bierze sie z jedzenia. schudlam ponad 30 kilo to wiem. jadlam jak prosiak. z kompulsow nie da sie wyjsc, mozna je zaleczyc. tez mam przez debilne diety. co mozna zrobic .... za kazdym razem jak sie chce cos zjesc pytac siebie czy naprawde jestemy glodne czy tez chcemy zajesc jakis smuteczek, problemik, niepowodzenie, klotnie ... ja tak mialam. trudnosci na studiach - lodowka. nie dopierly sie spodnie, ktore niedoawno pasowaly - wielkie zarciowe zakupy. nie moglam kupic ubrania jakiego chcialam bo bylo za male - hamburger w najblizszej budce. do onnaaaaa26 - czytalam forum bieganie.pl, tam jest wlasnie napisane ze biegajac trzeba uzupelniac wegle zeby organizm mogl spalac tluszcz. nie znam sie zbytnio ale ja przez cale odchudzanie wegle jadlam. dodam, ze miesa jem malo bo to nie tylko bialko - to tez duzo hormonow i antybiotykow, ktore tez powoduja tycie. do tego bialko i cwiczenia = rozrost miesni. zadko zagladam bo pracuje. chwile wolne mam wieczorami le nie chce mi sie ich marnowac na siedzenie na kafe. i szczerze powiedziawszy o wiele mniej przejmuje sie waga odkad nie czytam tego dzialu regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z lady że od tyje się od duzej ilosci jedzenia ja dlugo bylam na 1000 kcl potem przeslam na 1200 i stopniowo zwiekszalam ilosc spozywanych kalorii i co ciekawe nadal chudłam waga docelowa to bylo 52-53 kg z 1000 kcl skonczylam jak wazylam 53 kg i zaczelam zwiekszac ilosc spozywanych kalorii w tej chwili waze 49 kg jest ok juz nie chudna ale i nie tyje nie głodzie sie ale i nie jem jak przed odchudzaniem poza tym powiem wam ze jak skakałam na skanance( juz mi sie nie chce) i jadłam 1200 to chudłam najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no lady cos w tym jest ze jak nie siedze na cafe to sie mniej waga przejmuje w pewnym momencie to popadlam w pewnego rodzaju paranoje liczylam wprost kazda kalorie dzis weszlam na cafe na diety po raz peirwszy od dluzszego czasu i tak chyba jest dobrze bo jak tu przesiadywalam to sie tylko dolowalam a teraz jest ok odżywiam sie w miare zdrowo choć nie zawsze:) nie chudnę nie tyje cieszę sie bo po raz peirwszy od lat mogę się stroić( a teraz tyle slicznych rzeczy na wiosnę) poznaje nowych ludzi i szłysze mnóstwo komplementód od facetów zyc nie umierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×