Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mlodyzbok

Zona w objeciach innego

Polecane posty

Gość mlodyzbok

Namawiam zone zeby zostala kochanka swojego przyjaciela z podstawowki z ktorym ostatnio odnowila kontakt:) Mam tylko jeden warunek. Ona musi calkowicie mu sie poddac. Zawsze jak sie z nim spotka ma byc dyspozycyjna, elegancka z seksowna bielizna ponoczoszkami itd. Ma pod nim chodzic jak marzenie, albo na nim tego nie przesadzam :D On ma jej nigdy nie posiasc calkowicie nagiej. Poprostu ma zostac jego dziwka. Mysle ze to niezbyt wygorowane zadania w zamian za zgode Meza na zdrade zony:) ale mnie pewnie teraz zwyzywacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
mieszam choojem flaki wołowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, dlaczego? ale powiedz skąd Ci się wziął taki pomysł w ogóle? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Normalny facet 28
Jasne, te twoje fantazje zaczynają mnie nudzić Co drugi dzień piszesz ze albo żona oddaje się innym, albo będzie się oddawać. To już jest nudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
Gdy zachodzi słońce nad pustynią błędowską niczym szybujący orzeł wytężam wzrok w poszukiwaniu krzewu cyprysika groszkowego "Aureovariegata" by później przycupnąć przy nim i oddać stoletz jednocześnie grzebiąc sobie w dupsku gałęzią kasztanowca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
te myśli chodzą mi po gowie od czasu jak pan Zbigniew, pobliski kowal nie zauważył odkładając młot 5-cio kilowy na kowadło, że na owym spoczywały ( wyraźnie czas przeszły ) moje jajka, które chłodziłem na żelazistym chłodzie po przecięciu zbyt małego \"cock-ring\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
Największym moim marzeniem jest aby tym razem moja zona patrtzyła, jak jestem przywiązany do fotela a mój tyłek młuci stado bawołów amerykańskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
Dajcie mi spokój, nie moja wina że po ciężkim dzieciństwie wyrosłem na perwersyjnego zboka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
hmm nie bylem na tym forum juz jakies 2 lata:) ciekawe ze ktos niby pisze tutaj takie rzeczy, nie zauwazylem topiku. skad pomysl? hmmm, troche trudno powiedziec, mamy z zona bardzo dobre relacje, bardzo duzo rozmawiamy takze o swoich fantazjach. zaczelo sie od zabaw w internecie. kamerka, obcy facet, moja zona w w ponczochach i spodnicy, stoi przed kamerka nakierowana na jej nogi i podnosi spodnice:) bardzo mi sie to podobalo... rozne ciekawe rzeczy robilismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
Muszę się pochwalić, że w ramach rozrywki szoruję wierzchnią stroną języka po ogonie hipopotama karłowatego z sieradzkiego Zoo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
daj sobie spokoj kolego, poprostu chcialem porozmawiac, to jakis problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
a wiec nic sie nie zmienilo, nadal nie bardzo sie da normalnie tutaj pogadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
Naprawdę wiele ciekawych rzeczy można robić. Ostatnio przed kamerą zgwałciłem jamnika sąsiadów, wszyscy mieliśmy ubaw po pachy gdy przyszedł właściciel i w ramach rewanżu zruchał mnie kolczatką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
już wiem, wepchnę żonę w objęcia przyjaciela szkolnego z zasadniczej ogrodniczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
wspólnie uczyli się pielęgnacji grobów prominenckich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
masz jakies kompleksy? nawet nie jestes zabawny/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
Moją żonę miał już każdy w miescie Czy jest tu ktoś kto by jeszcze chciał moją żonę? Juz nawet beje z centralnego jej nie chcą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
hmmm tak przypuszczalem, masz malego i boisz sie konkurencji wiec potafisz jedynie trzymac swoja kobiete pod kluczem w szafie:) ale moze warto przez chwile pomyslec ze sa tez ludzie z innym swiatopogladem i gabarytami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do mlodyzbok
Stary podszywa się pod ciebie przynajmniej kilka osób. Masz fantazje ok, tyle że to jest nudne bo codzienie jest goguś co pisze podobne bzdury które wszystkim się znudziły. Ile można pisać o tym samym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
prowadzę ze sobą monologi i zastanawiałem się nad tym, że jeżeli weźmiemy pod uwagę przeistoczony energizm deizmu kreacyjno mistycznego to jego ortodoksyjność resublimuje wszelkie struktutalizmy egzystencjalne......czy nie uważacie że jet to prawdą..........??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
1. to nie sa tylko fantazja, bo wcielamy to w zycie:) 2. nie wiem kto co pisal, chcialem poprostu pogadac. jesli to nudne to sorry, bo jakos nie widze potoku intelektualnych wyzyn na tym forum:) w takim razie co jest ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
Prawda...wyresublimowałem....i energizm kreacyjno mistyczny przeistoczył się w strukturalizm egzystencjalny...itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
No chioćby to że zgwałciłeś jamnika sąsiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
strasznie nudzisz, jakos nie bardzo bije od Ciebie inteligencja. nie potrafisz o seksie rozmawiac inaczej niz wulgarnie? sa inne slowa, moge Ci podpowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
to wszysko były podszywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
ja jestem jedyny i prawdziwy mlodyzbok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
lubię ssać wystające przez kraty jądra orangutanów w ZOO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
Jestem tak załosny że sam się po siebie podszywam :( Nie mam żony tylko fantazję o żonie która chce się piepszyć z kazdym tylko nie ze mną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
w którym ZOO ? ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodyzbok
jak to w którym, lizałem jaja przez kraty w kazdym zoo w Polsce Mysle teraz o turnee po Europe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×