Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość to tylko jaaaa

wlasnie natknelam sie na smutny list

Polecane posty

Gość to tylko jaaaa

maz przyniosl do domu ostatnio swoje rzeczy ktore zostaly na strychu u babci wlasnie przegladalam jego zdjecia z dziecinstwa i pocztowki i natknelam sie na list od jego bylej pisala tam,ze go kocha i wie,zeon ja kocha(byli ze soba 2 m-ce) i w ogole bylo tam tyle czulosci,ze az mi łza stanela w oczach i jakos mi zle od tamtej pory minelo 5 lat a po przeczytaniu czuje jak by to bylo tydzien temu zastanawia mnie czy kochal ja(mowil mi kiedys,ze chodzil z nia dlatego,ze ja zwiiazalam sie z kims innym a byl we mnie zakochany i chcial zrobic mi na zlosc) po przeczytaniu czuje ,ze bylo inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość teeeeeee
wyrzuć i nie mysl o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana , 5 lat minelo :) daj spokoj... jest z Toba... a nie z inna. Nie stwarzajmy sobie porblemow na sile ;) a najwazniejsze jest ze to ONA PISALA, a nie ON. wiec nie wiesz co on czul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asles durna ....
przeciez to ona pisala a nie on !!!! I ONA TWIERDZILA ZE ON JA KOCHA EH BABY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaka see
macie racje ale jak czytalam to poczulam sie jak dawniej zanim bylismy razem i w sercu taka dziura,ze kochal kogos przede mna:( nie mam zalu ani pretensji!!! cholera takie rzeczy bola:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaka see
napisala,ze jest szczesliwa z nim i niewyobraza sobie zeby sie rozstali bo to by bylo straszne... druga mysl,pierwszy raz pisze ci,ze kocham i jak przyjade(byla na wakacjach) to chce od ciebie tez to usłyszec bo nie jestem na 100% pewna ale na 80%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupotaaaaaaa.... :) niunia, nie przejmuj sie tym serio. po dwoch miesiacach nawet nie mozna wiedziec ze sie kogos naprawde kocha, a juz napewno nie wymagac od niego tego samego.Wiem ze to boli. Ale ttraktuj to z przymruzeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jaka see
juz mi troche lepiej i wiem co czul jak znalazl stara fote mojego bylego z czasow nastoletnich nie wiedzialam o co sie wkurzyl a teraz juz wiem niby stra sprawa ale ja ta dziewczyne czasem widze i jak mysle,ze ona mogla by byc na moim miejscu to smutno... macie racje trzeba zapomniec,ze to czytalam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju...
Dobrze, że to nie był jego do niej list. Bo to, że się panna zakochała, to akurat jej problem - nie musiało to być odwzajemnione. Pewnie się wywnętrzała, bo tyle mogła.:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
no i chodził z nia 2 miesiace - szmat czasu----powazny zwiazek zaproponuj mu ze tak ci smutno jakos,że ją zostawił a ona go tak kochała i jak chce to niech wroci do niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omfg1234
wy kobiety to juz wiekszych zmartwien nie macie... paranoja, i jeszcze zawracac ludziom dupe takimi pierdolami na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka se
no straszne to wszystko doprawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×