Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_mis1

25lat i zero planów

Polecane posty

witam mam 18 lat, i jestem od dwoch lat z chlopakiem ktory jest 7 lat starszy. Ma 25 lat i zero planów na przyszłość, nie myśli o tym co będzie. Ja chce z nim byc, chcialabym zebysmy sie zareczyli. ale on powiedzial ze jest za mlody by szukac kobiety na cale zycie i nie chce sie angazować? Co mam o tym myslec. Wiem ze mial przede mną kobiete z którą był 5 lat i sie rozstali. Czy to strach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poza tym czesciej mowi mi ze kazda dziewczyna to suka ze zdradzi ze zostawi ze jak potrzeba to potrrafi plakac jak nie to nie. CXo ja mam robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten twój facet ma mentalność wiecznego chłopca :O nie rozumiem jest z tobą od dwóch lat i nie chce sie angażowac? :O to samo w sobie jest sprzeczne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie o to chodzi. Jestesmy razem dwa lata, chyba wspolne wyjazdy, spotkania rodzinne, wspolnie spedzone chilw to chyba robi swoje. Dla mnie te dwa lata to sporo i wiem ze moze jestem mloda ale wiem ze mi na nim cholernie zalezy. a on mowi ze nie chce sie angazowac. Bo jest za mlody aby wiazac sie z kims na całe zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerypane
mama 25 lat i tak sie składa że moj facet też ja planowałam, chciałam sobie zycie ułożyć a on ... nic!!! dziecko wieczne dziecko straciłam juz nadzieje ze dorośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerypane
aaa wszyscy nas juz widzą przed ołtarzem i moja i jego rodzina a ja planuje odejsc od niego po 6 wspólnych latach ... poprostu chce zaznać trochę szczęscia a przy jego boku to chyba niemożliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerypane
chyba nic! ja juz próbowałam wszystkiego spokojne rozmowy, tłumaczenie pozniej kłótnie nic mojego nie rusza wiec lepiej sie poddać i ułożyć sobie życie na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojoj nie straszcie
Mój ma 26 i dopiero badam sytuację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przerypane
Nie każdy jest taki więc sie nie martw na zapas hehe moi znajomi po ślubie z dziećmi albo dziecko w planie i są w naszym wieku wiec my poprostu trafiłysmy na takich "typów" Oni kiedyś dorosną wierze w to ale ileż można czekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale chidzi o to ze ja nie chce dac sobie spokoju bo go strasznie mocno kocham, ale chyba musze sie poddac bo ja juz psychicznie tego dluzej nie wytrzymam. No jak 6 lat jestescie razem to sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czemu Tobie tak strasznie w tym wieku zalezy na zaręczynach? tego nie moge pojąc.. patrzac na staże innych par 2 lata nie wydaje mi sie jakims ogromnym czasem szczegolnie jak masz 18 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18 latka chce się zaręczać
i robić wielkie plany :O rodzicie cię nie kochają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No właśnie trochę smieszne
ze 18-letnia dziewczyna chce się zareczać.:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ej no sorry
ale to nie on jest dziwny tylko raczej ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Autorko masz dopiero 18 lat
pozwól sie rozwinąć sytuacji a nie naciskaj na jakieś zaręczyny, na to masz jeszcze duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi dokladnie o to zeby sie zareczyc. Nier zalezy mi tylko na zareczynach., Ale na to zeby wykazał troszke zaagngazowania w to co bedzie kiedys. Zeby pokazał ze mu zalezy skoro pokazywał to wczesniej to dlaczego nie pokazuje tego teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×