Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wyeliminowana

czuje sie ciezarem dla swojej rodziny

Polecane posty

Gość wyeliminowana

nie mam do kogo geby otworzyc, nie jestem akceptowana w domu, nie moge przyznac sie i wygadac w domu jesli w pracy mam zle relacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw sie,ta passa zla nie moze trwac wiecznie:( Ja tez czasami podle sie czuje,ale tlumacze sobie to ,tym ze nie ma tego zlego,co by na dobre nie wyszlo:)Trzymaj sie tej zasady,a zobaczysz ze nie jest tak zle;)Pozdrawiam serdecznie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyeliminowana
maam 30lat i mentalnosc 6latki, ktora laknie zainteresowania i aprobaty, schodzi z drogi kazdemu, w domu i w pracy gdy ja ma, bo teraz nie mam. Poloze sie, sylwunia dzieki ale ja sama sie kompromituje przez to jak mnie wycwiczono w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie twoi znajomi? nie masz zadnych kolezanek? a moze jestes za stara na mnieszkanie z rodzicami? (zakladam ze piszac o rodzinie masz na mysli rodzicow i ewentualne rodzenstwo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa wlasnie gdzie jest Twoje rodzenstwo i znajomi????tak jak pisal poprzednik,albo poprzedniczka:) Pamietaj badz twarda,a nie miekka:) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyeliminowana
sylwunia i insult - nie mam znajomych, kolezanki po kolei zrywaja kontakt (3 pod rzad) jak powiedzialam, jak mam w domu. Wiec wole milczec, bo i tak sie skompromitowalam. Na terapii przykleil sie do mnie facet i sie zalil na zone wiec zastanwiam sie nad zmiana godzin, bo moze tak najprosciej zakoncze te znajomosc. Rodzenstwo ma kredyty o swoje zwiazki na glowie i mnie opieprza, ze sie uzalam nad soba i robie problemy z niczego.Albo nie odbieraja telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mozesz zamieszkac sama? jesli w domu jest zle , postaraj sie zrobic wszystko aby mieszkac na wlasna reke, moze postaraj sie zmienic prace na lepsza..:) niestety jak sama nie zawalczysz o lepszy byt nikt tego za ciebie nigdy nie zrobi..tak jak i o znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyeliminowana
insultku kochany, nie mam pracy. Zaprzepascilam wszystkie szanse, mam dlugi do splacenia. ale dziekuje, ze ze mna rozmawiasz. W zasadzie to mam za swoje. Sama zrobilam z siebie ofiare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyeliminowana
insultku kochany, nie mam pracy. Zaprzepascilam wszystkie szanse, mam dlugi do splacenia. ale dziekuje, ze ze mna rozmawiasz. W zasadzie to mam za swoje. Sama zrobilam z siebie ofiare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×