Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja głowaaaaaaaaaa

co na kaca jest najlepsze?

Polecane posty

Gość renata poznan 234
e tam szklanka wody -lepszy jest szampan piccolo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sposób jest
A w zasadzie jest ich mnóstwo. Polecam łagodną wersję - koniecznie zimniutkiego Powerade'a lub wersję bardziej hardcorową - dosyć mocną kawę z dużą ilością świeżo wyciśniętego soku z cytryny. To naprawdę działa, choć nie gwarantuję, że na każdego. Musicie wypróbować sami. Kawa z sokiem z cytryny jest dobra również przed piciem, jeśli nie chcemy się upić (piwko można wlewać litrami :]), a żeby nie upić się wódką polecam dobre, tłuste żarcie (np. smażona kiełbasa). Zauważyliście, że na weselu ludzie piją znacznie więcej niż normalnie? Trzeba się wypocić, wybiegać najlepiej albo wytańczyć, dobrze pojeść... I polecam po imprezie szklankę wody (uzupełni wypłukaną przez alkohol wodę, więc kac jest mniejszy). A jeśli chodzi o cudowne Alkaprimy, 2KC itp, to uważam że zdecydowanie lepiej wypić szklankę wody z rozpuszczonymi 2 tabletkami MAGNEZU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sposób jest
Oczywiście zapomniałam powiedzieć, że niektórzy nie potrafią się upić po amfetaminie, wadą jest to, że nie potrafią też nic zjeść (nawet najmniejszego kęsa nie przełkną). Choć nie próbowałam to szczerze NIE POLECAM takiej metody, tym bardziej, że skutkiem ubocznym jest tzw. zejście, zapewne zdecydowanie gorsze od kaca. Dla zainteresowanych moją wypowiedzią w miarę się przedstawię: Jestem kobietką, mam 21 lat, jestem z południowej Polski. Obserwuję ludzi i wiele z nimi rozmawiam. Mam scharakteryzowane obrazy prawie każdego środowiska społecznego. Czasem aż strach pomyśleć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealny srodek na kaca
GILOTYNA! Bo inne i tak zawodza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona..
Ta sranie w banie.. ja tu zdycham umieram już przez kaca !! ;/;/;/ masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotruś666
dokladnie na kaca to czas i tylko to. mozna sie wspomoc sodówką (szklanka zimnej wody plus łyżeczka kwasku cytrynowego, opcjonalnie łyżeczka cukru i do tego łyżeczka sody oczyszczonej) sode sypac na koncu, i szybko wypic poki musuje. Celem zbilansowania substancji w organizmie polecam: magnez, potas glukoze. ta ostatnia dostepna w aptekach w woreczkach 500 g (rozpuszczac na litr wody) i wypic 3 litry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA JUZ DAWNO KACA NIE MIALAM
Odkąd odkryłam sposób na niego :) Po imprezie ustawiam budzik na 5 rano i przez godzinę siedzę np. przed kompem i męcze się z kacem. O 6 kładę się spać na godzinę lub dwie i budzę się bez kaca :D Zawsze tak robie i chociaż wypiłabym litra wódki to kaca nie mam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosolak
To słabe macie te imprezy bo o 5 to ja jeszcze delektuję się alkoholem. A mój sposób na kaca jest prosty: -nie piję taniego ścierwa -nie piję czystej -staram się nie mieszać alkoholi -staram się nie robić drinków z colą -piję schłodzone drinki -między kolejnymi drinkami biorę łyk świezego soku z cytryny , zawsze go nosze na większe imprezy w piersiówce i popijam. -przed spaniem piję magnez , biorę 2 łyżki miodu i piję 1,5 litra wody Troche wymagające ale w praktyce nie wygląda źle, lepiej się trochę poświęcić.Ja kaca przechodzę bardzo źle i sposobu szukałem na niego dość długo obecny jest niezawodny.Wiadomo ,że jak ktoś wypije 1 litr czystej wódki to nie pomoze mu nawet św.Piotr , trzeba pić z umiarem i widzieć dno ;) Miłego balowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze można zioła na wontrobe kocanka lub tabletki na niestrawność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wino bleee
zaraz umre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Banenakx
Nie wiem, co jest najlepsze na kaca i na każdego może, co innego lepiej lub gorzej działać. Ja też nigdy w życiu kaca nie miałam. Jednak słyszałam o tabletkach KC-24, które skutecznie pomagają w wyeliminowaniu kaca. A może ktoś z Was je stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MISSbutterfly
Mówi się, żeby najlepiej na kaca dzień wcześniej nie pić, no ale jak można nie pić jak zbliża się weekend :D .........człowiek cały tydzień pracuje i należy mu się coś od życia, a że im starsza tym mam większego kaca, to zaczełam szukać na niego sposobów. Zawsze, ale to zawsze staram się przed piciem wypić chociaż szklanke rosołu - jak nie mam to kostka rosołowa też jest dobra :D Poza tym zawsze przed imprezą łykam ze 3 tabletki Witaminy C albo zamiennie Rutinoscorbinu Staram się jeść jak chleje - tylko nie żadne chipsy ani paluszki, lecz już coś bardziej treściwego :P ZAWSZE, ale to ZAWSZE przed imprezą zapodaje sobie KC-24. Zależy w jakim przychodze stanie, to jeszcze zapodaje sobie ten specyfik przed położeniem się spać.................no ale tak jak mówie, zależy jaka wracam z imprezy heheh ...........aha - tabsy KC-24 zażywam również w dniu następnym z samego rana. A tak poza tym to odpoczynek i sen i ŻADNEGO światła słonecznego :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kordianka
KAżdy ma swoje sposoby na kaca, jednak nie wszystkie działają na każdego. Pierwsza zasada, to nie mieszać np. vódki z piwem i na odwrót. Po drugie to przed piciem połknąć 203 rutinoscorbiny, dużo wody niegazowanej, w czasie picia z 2-3 tabletki KC24. Na drugi dzień kaca nie ma. Sposób ten wypróbowało już mnóstwo osób i większości z nich pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89magia89
Mój sposób na kaca: 1) Ocziwiście nie mieszać 158 alkoholi 2) Między pierwszym a drugim ,,trunkiem" wypić aspiryne Bayera ( oczywiście rozpuszczam tylko jedną tabletkę) Kaca na drugi dzień nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaba xD
xD nie wiem cooo;] ale mi pepsi pomaga ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasdac
rosol,maslanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość talala
kawa z Cytryną albo piwo z solą ;d czasem nawet maślanka pomaga znaczy w moim wypadku ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczooorowa
na kaca najlepszy jest sen, można wypić jakiś preparat z elektrolitami, np. orsalit, mnie pomaga tez witamina c w sporej dawce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam pajączki
mnie też pomaga witamina c, najlepiej woda z cytryną jeśli sie nie ma pod reku zwykłej witaminy. kac jest mniejszy kiedy podczas picia sie podjada, a przed zaśnieciem trzeba wypic sporo wody niegazowanej. z rana coś z elektrolitami można wypić, może byc orsalit. chcociaż najbardziej niezawodne jest niepicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghghtyy6tyuu
trzeba pouzupelniac to co wyplukal alkohol ;) najlepiej dzien zaczac od zimnego przysznica. Polknac kilka witamin, jesli masz jakis specyfik typu alka selzer itd to tez waro wziac, zjesc porzadne i obfite sniadanie, (np jajecznica na czym tam lubisz mozesz dodac cos ostego tez pomaga) i duuuzo wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghghtyy6tyuu
pepsi/cola tez sa dobre bo maja cukier. pozniej jakas zupa np. rosol mnie pomaga czesto jakis powerride czu inny napoj izotoniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to nie dostała
A na kaca to najlepsza cięzka praca,jak mówi przysłowie pszczół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady bronka
dużo wody, cola, coś z elektrolitami np. orsalit, mnie pomaga tez porządne śniadanie, najlepiej na ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ możecie
A na kaca to najlepsza cięzka praca,jak mówi przysłowie pszczół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ertgbec
ja mam swój opatantowany sposób który sprzedaje tylko nielicznym :) śpie póki moge,nic nie może mnie zbudzić,od razu jak wstaje przyrzadzam sobie coctail -0.5l. soku z limonki,albo cytryny-ten w kartonie -sok z całej cytryny -3kostki lodu -2tabletki musujące magnezu,albo wit c wypic najlepiej na 2-3 razy,jak najszybciej od razu puszcza,głowa nie boli a jesli mam kaca zabójce,po koktailu.około godzine póżniej łykam 2 tabletki aspiryny sposób sparwdzony przez wielu i przez każdego polecany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ależ możecie
No niezle sie szpikujesz chemia,jakby organizm miał mało juz bedac na kacu,dowalasz mu równo:)hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lox
na kaca jest potrzebne powietrze z pompki od materaca ;p :D hahaha żartuję :) a tak poważnie to radziłabym dużo pić oraz zażyć aspirynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×