Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja głowaaaaaaaaaa

co na kaca jest najlepsze?

Polecane posty

Gość Lamboo
Dla mnie najlepszym sposobem na kaca są tabletki bądź napój 2KC http://www.2kc.pl/ używam go zawsze podczas picia alkoholu oraz po zakończeniu imprezy. Jak wstaję rano, czuję się wypoczęty oraz nie mam żadnego kaca. Jeśli ktoś chce się pozbyć kaca, to polecam sprawdzić tabletki 2KC tylko trzeba pamiętać, aby zażyć je w połowie picia oraz po skończonej imprezie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość quetuvo
oj ja raczej bym sie nie kusiła a takie tabsy. sok ekologiczny lepiej, z Rabenhorst albo innej bio firmy mega pomaga. do tego dużo wody, snu i zimny prysznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxcaaa
Jestem w grupie AA i przyznam, że dużo osób używa w terapiach preparatu Alcostopex. Ekstrakt z karczocha bardzo pomaga w utrzymaniu nawyku odejścia od kieliszka. Przetestowałem na sobie i faktycznie nawet lepiej się czuję na żołądku, lepiej śpię. Można tym alcostopexem zrobić samodzielny, lżejszy detoks. Czasami sprawa zbawienna, jeżeli na szybko musisz się doprowadzić do porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilux
są taki soki, własciwie to smoothiesy z firmy Rabenhorst ,jeden się nazywa detox, drugi chyba energy, mają takie żywe kolory, jeden zielony drugi żółty. rano jak się wstanie i wypije to dają takiego kopa energetycznego że wooow. tylko trzeba pić schłodzone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×