Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moja głowaaaaaaaaaa

co na kaca jest najlepsze?

Polecane posty

Gość Ależ możecie
ta jasne aspiryne i paczke antybiotyków:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majki12345
Może to nie dla każdego, ale ja zawsze tak 1 godzinkę przed pije mleko z oliwą z oliwek (musi być tłusto) a później biorę Foralko bo ma dużo witaminy C i chroni wątrobę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonnda
Na kaca jak zawsze ,najlepsza jest ciezka praca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okureczkao
Mi też zawsze foralko pomaga i rano jest spoko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma rację
tak jest Majki, ForAlko the best! kolejnego dnia nic nie czuć i dalej można się bawić hehe super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojojoj xd
byl kacyk i ni ma, bo jest kórwa zimaa xdddd ;d :*****************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiamarysia
na kaca najlepszy jest sen, sporo wody, można wypić orsalit, żeby uzupełnić elektrolity, do tego sok pomidorowy jak ktoś lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kermit alkocholik ;)
super sprawa to starać się nie mieszać, pić najlepiej czystą wódkę, nie paprać się z małymi działkami bo słabo kopie i dużo wtedy trzeba wypić i intensywnie przepijać! niedobrą sprawą jest też niedopicie jak już to trzeba się doj...ć! po imprezie przed snem obowiązkowo trzeba wmusić w siebie litr wody a wstając w nocy na siusiu trzeba kilka łyżeczek cukru lub miodu około trzy tabletki magnezu i witaminy C i pół litra wody i dalej spać a rano jak nowo narodzony!!! " czasami jak bardzo trzęsie dopiero wtedy konieczny jest klin (seta czystej) i do południa jesteś w śród żywych ;) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinawalijj
ja też uważam, że najlepsza na kaca jest zupa! domowy rosołek od babuni:P od jakiegoś czasu biorę tez suplement diety alfa aktiv. przeczytałam na ulotce, że pomaga na kaca, na początku nie wierzyłam:P ale rzeczywiście po nim lepiej się czuje. aaa i sen jest najlepszy! kaca najlepiej przespać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ropuchacha
Wszystko o czym piszecie jest już na kaca, a nie lepiej spróbować czegoś, żeby głowa rano w ogóle nie zaczęła boleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam wesele w następny weekend a w niedziele muszę wracać do domu kawał drogi.. I już myślę co tu zrobić i jak pić, żebym mogła wyjechać o jakiejś ludzkiej godzinie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przede wszystkim pij po pół, albo wypij winko. Jedź w miarę dużo, coś z witaminką C. Możesz też spróbować z Alcovitem, bo podobno wiąże alkohol więc duża jego ilość nie przedostaje się do krwi. Osobiście go nie próbowałam, ale obiło mi się o uszy, że jest skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pic ne bedzie kaca i po sprawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaaa85
mi pomaga orsalit rozpuszczony w wodzie, uzupełnia elektrolity, bardzo dobry na kaca, woda do picia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
GLUKOZA :) serio :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj na kaca jest jak zawsze,najlepsza ciężka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soldier190
Na kaca stosuję zawsze riposton, bo wiem, że jest w nim „niezbędnik” każdego, kto popije;) Wypijasz 2 saszetki z glukozą i elektrolitami i wracasz do żywych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Zoolander 2 (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://ma0.pl/r/sFZoolander-2 >>>http://ma0.pl/r/sFZoolander-2 >>>http://ma0.pl/r/sFZoolander-2 >>>http://ma0.pl/r/sFZoolander-2 Zimne, stalowe spojrzenie, drapieżne oko tygrysa… tylko on potrafi strzelać spojrzeniem z siłą magnum. Powraca Derek Zoolander, największa, jedyna taka gwiazda modelingu. Piękno wcielone. Kiedy ostatnio widzieliśmy największe gwiazdy męskiego modelingu Dereka Zoolandera (Ben Stiller) i Hansela McDonalda (Owen Wilson), byli u szczytu sławy, szefując „Centrum im. Dereka Zoolandera dla dzieci, które nie potrafią dobrze czytać i chcą nauczyć się innych fajnych rzeczy”, a Mugatu (Will Ferrell) znajdował się za kratkami. Od tego czasu zmieniło się wszystko, Centrum im. Zoolandera nie istnieje, a Derek i Owen żyją w upokorzeniu poza głównymi wydarzeniami świata mody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psianka psinka
Smootisy z Rabenhorsta Energy i Refresh najlepsze. pyszne i orzeźwiające. Generalnie to fajne napoje/przekąski na lato, ale przy kacu tez idealnie się sprawdzają, bo mają pełno witamin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nic z tych sztucznych rzeczy nie uzywam, jeszcze gorzej się czuję bo podnoszą one ciśnienie. Dla mnie ulgę przynosi rosołek, popijam cały dzień rozcieńczony bulion z Krakusa i jestem szybko jak nowo narodzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako, że kac towarzyszy mi często moim nowym przyjacielem w potrzebie stał się Riposton. W walce z kacem jest niezastąpiony miedzy innymi ze względu na pomarańczowy smak a nie słony jak inne tego typu środki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×