Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość srgfrege

nienawidze go.

Polecane posty

Gość srgfrege

nienawidze go, bo oklamywal i zdradzal mnie od samego poczatku. bylismy razem 4 lata, od rozstania minely 2 a ja dalej nie moge sie pozbierac. mialbyc slub, dzieci. on mnie zdradzal, ja wierzylam w kazda bajeczke, bylam zakochana po uszy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko
po co wracasz do przeszłości? jesteś masochistką? nie poradziłaś sobie jeszcze z tym czy marzysz by wrócił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, sni mi sie po nocach, czasemmarze zeby wrocil. staram sie zyc normalnie ale to bez sensu bo dalej go kocham:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrr urwalo mi czesc napisze jeszcze raz u mnie minelo kilka miesiecy od rozstania i tez mnie oklamywal. nie rozpaczam dzien w dzien, nie mysle o nim, ale czasem wraca. rozumiem cie autorko.moj sni mi sie po nocach, czasem marze zeby wrocil, ale wiem ze i tak nigdy mu n ato nie pozwole. staram sie zyc normalnie, ale to bez sensu bo i tak go dalej kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
po co rozpamietywac to co juz minelo zal i tak pozostanie a z czasem bedziesz go postrzegac jako frajera. lepiej zapomnij o nim i zacznij sobie ukladac zycie na nowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
a kto niedawno pisał że patrzy na zdjęcie byłego i w ogóle jej się nie podoba? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haha a nie mówiłam
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×