Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ________________

Jestem załamana. Nie wierze w to co zobaczyłam

Polecane posty

Gość
łechu łechu => baby bić nie można, po kłótni wkurwa trzymać nie można, jeno nadstawiać łeb dla ciosania kołków. A idźcie na chuj z tymi waszymi związkami. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeszcze bylo
jak tam Autorko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łechu łechu
Apostoł, jak byś Ty zareagował gdyby Twoja kobieta wyszła bez słowa i nie wróciła na noc? Tak sie nie rozwiazuje problemów, tym bardziej ze go nie zdradziła ani nikogo nie zabila. Poza tym, jesli sie z kims mieszka to ma sie rowniez ja na uwadze, a przynajmniej powinno miec ... to do czegos zobowiazuje. A jesli nie jest gotowy do zycia w zwiazku to niech idzie w h*j a jak by byly dzieci i tatus wyszedlby z domu i je zostawil "samopas", niech se robia co chca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łechu łechu
i najlepiej jeszcze zwalic wine na kobiete, bo przeciez to jej wina, ze w jego skrzynce jest mail od baby z pozytywnym wynikiem testu ciazowego ... taaak, to jest dopiero "dojrzalosc"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdjklk
autorko, jasne jest, że facet Cię zdradził i narobił dzieciaka. Jest nikim. To, że nie wrócił na noc potwierdza jego winę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
łechu=> A co za różnica czy pójdzie chlać czy będzie siedzial w chałupie i się ciśnieniował? Najlepiej to robić za worek bokserski dla cudzych frustracji. Gówno to może te zdjęcie o czymś świadczyć. Już to widze jak zciśnieniowana baba spokojnie wyszukuje zdjecia testu ciążowego i jej wysyła fagasowi. "Jestem w ciąży" jest krótsze, szybsze i lepiej oddaje sprawę. A grzebanie w czyichś rzeczach może wkurwić. Na 2 z 3ech moich emaili jakis huando fernandez wysyla mi oferty feromonow i viagry, ale to bynajmniej nie oznacza, ze tego potrzebuję :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeszcze bylo
A jak wytlumaczyc faceta (wpsolnota plemnikow:-P), ze nie wrocil na noc? Zareagowal jakby przynajmnie to ona go zdradzila... Niewinny nie ma czego sie obawiac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Tia, zawsze ta sama gadka... Niewinny itd. Tylko, jeśli odwrócić rolę i zastosować ją do jakiejś babki to zaraz masa wrzasku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeszcze bylo
Zupelnie zrozumiale, ze mogl sie nia wkurzyc, ze zagladnela na poczte, ale przynajmniej by sie z maila racjonalnie wytlumaczyl i pokazal, ze to faktycznie wyslane na zarty, a tak to jest ta sytuacja i jego reakcja typowa dla zdradzajacych facetow... Co do kobiet zareagowlabym podobnie, jezeli mialabym wrazenie, ze laska kreci (biorac pod uwage, ze kobiety, ktore zdradzaja zazwyczaj inaczej reaguja)... Napisalabym to samo jakby jakas kobieta autora watku zachowywala sie podejrzanie... nie uwazam, ze nalezy choronic oszustow i to niewazme jakiej plci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODEZWIJ SIE AUTORKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze wciągnęlam sie w historie,ale dupek z niego.Ale ja mysle ze aytorka mogla miec racje z tym ze on dazy do tego ze ona go zostawi, bo moze on nie wie jak?wiecie dziewczyny jezeli sa ze soba 8 lat a Ona ma 25 to facet moze nie mial okazji sie wyszalec, popodrywac innych dziewczyn i wybawic sie. Z niecierpliwoscia czekam na rozwoj wypadkow.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet bardzo zle
ja w ogole to mysle, ze jakby on ja naprawde kchal to juz dawno byliby malzenstwem. a nie sa ze soba ponad 8 lat i dopiero narzeczeni od 2, dla mnie to dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co jeszcze bylo => reakcja typowa? Jesteś zdradzającym facetem, masz jakieś badania, czy to typowa mądrość kafeteryjna? Ja, jak zdradzalem, ani nie panikowalem, ani nie dałem sie złapać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co jeszcze bylo => i kiedy wkurwiony człowiek coś racjonalnie tłumaczy? Do tego tzeba być spokojnym. No chyba, że z ciebie tai as. Ja ostatnio na wqrwie bynajmniej ochoty niczego tłumaczyć nie miałem. Wywaliłem był dziurę w drzwiach i poszedłem w pizdu strasząc okoliczną ludność :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeszcze bylo
w realu widzialam jak zachowuje sie zdadzajacy facet, takie historyjki wymyslal, ze nomalnie moglby bajki pisac... Jak sie nie dales zlapac, to jak mogles zareagowac:-O Ten facet nie worcil przynajmniej do 1 w nocy, wiec nie tlumacz go... A jak ty jestes niedojrzaly i zachowujesz sie jak gowniarz jak cos cie wkurzy, to wspolczuje partnerce... nastepnym razem jak cie wkurzy, to tez proponuje zebys wrocil w nastepny dzien, zobaczymy jak dlugo wytrzyma z takim chwiejnym facetem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
Cześć Obudziłam sie rano nadal go nie było!!! Pokręciłam sie po domu posprzątałam, zjadłam śniadanie, poszłam na zakupy ze swoja przyjaciółką. Wracam do domu i....... oczom nie wierze. WYPROWADZIŁ SIE!!!!! :( spakowal swoje rzeczy i poszedł (czekach chyba na okazje jak wyjdę z domu) Jestem załamana nawet żadnej kartki czy też listu nie zostawił. Teraz dopiero wiem jaka byłam naiwna i głupio wpatrzona w niego!!!! Zmarnował mi 8 pieprzonych lat!!!!! Jak ja to powiem rodzicom :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapu ciapu
aha... trochę to dziwne,ze tak bez słowa. poczekaj trochę,czas robi swoje. bo przeciez potrzebna jest Wam rozmowa. Po 8 latach nalezy się ... trzymaj sie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
czyli jednak on raczej na pewno cie zdradzil :( przykro mi, wspolczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
ale idiota, brak slow po prostu :o czekal az wyjdziesz bo bylo mu glupio spojrzec ci w oczy po tym co zrobil rzeczywiscie zero i smiec jak ktos tu wczesniej napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie martw się jak to powiesz
to Twoi rodzice, i choć by nie wiem jak go lubili, zawsze będą po Twojej stronie. Chciała bym Ci pomóc, ale nie mam jak :/ Czas leczy rany, 3maj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallia43
SPOKOJNIE! Masz dopiero 25 lat. Ułożysz sobie życie na nowo i to na 100%. Szkoda tylko, że ten facet okazał się zwykłym śmieciem, który nie ma odwagi cywilnej, by chociaż zakończyć z godnością Wasz związek. ALE z drugiej strony śmieć jest i jako śmieć będzie umierał. Na pewno wróci do niego zło, które Tobie wyrządził. Teraz bądź DUMNA i nie okazuj słabości. Porozmawiaj ze swoimi rodzicami (na 100% Cię wesprą). Jednocześnie powiadom i jego rodziców o tym, że wyprowadził się w takich okolicznościach. Niech wiedzą co za g.ówno z ich syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!nie zartuj,brak słów na takiego dziada!!!!!!!!!!! wiesz co Ci powiem, jezeli po 8 latach wspolego zycia facet sie tak zachowuje to nie jest wart jednej Twojej zly. Ja nie wiem jak mozna byc takim straszkiem zeby bac sie z wlasna dziewczyna porozmawiac tylkow taki sposob zalatwic sprawe.A odezwac sie musi skoro mieszkanie Wasze wspolne to pewnie bedzie chcial zebys go splacila.Wiadomo ze 8 lat to kawal czasu ale mloda jestes wiec jeszcze sobie ulozysz zycie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche po łepkach to przeczytałam głównie wypowiedzi autorki i po mojemu sytuacja wygląda tak, że on już dawno przestał Cię kochać.. był z Tobą może z przyzwyczajenia może z jakis innych przyczyn.. szukał tylko pretekstu żeby odejść od Ciebie.. może i to on sobie wysłał ten mail, może nie.. myślę że nawet że on w pewnym momencie będąc z Tobą z 'musu' miał Cię serdecznie dość.. dlatego nic nie zrobił. co oczywiście go nie tłumaczy bo powinien to zakończyć jak należy powiedzieć cos ale faceci tak miają nie łam się.. pomyśl sobie że 9 roku już Ci nie zmarnuje.. pomyśl sobie że tamte lata wcale nie były zmarnowane.. bo napewno nie były.. a dlaczego uważasz że były zmarnowane tamte lata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeszcze bylo
Autorko wspolczuje Ci bardzo 🌼 ❤️ Kawal gnoja z tego faceta!!! Nawet nie mial odwagi, zeby wprost z Toba porozmawiac:-O. Nie masz czego zalowac!!! Dobrze, ze dowiedzialas sie teraz, a nie po slubie!!! Jestes jeszcze mloda i mozesz ulozyc sobie spokojnie zycie z jakims uczciwym i wartym Ciebie mezczyzna!!! Trzymaj sie cieplutko ❤️ Skontaktuj sie koniecznie z Rodzicami, na pewno Cie wespra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black*
byly zmarnowane,mogla w tym czasie poznac wartosciowego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgdgd
no wlasnie, w tym czasie mogla przeciez z innymi sie bawic a nie siedziec z kims kto okazal sie takim gownem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
a ta Magda nie odezwała się, nie dostałam maila zwrotnego :( Nie wiem co mam robić, on telefon ma nadal wyłączony...... Jak zacząć po czymś takim nowe życie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wez komore i zadzwon do jego rodzicow!do niego sie nie odzywaj, niech nie widzi ze po nim rozpaczasz bo nie wieadomo czy on nie siedzi juz z jakas inna szczesliwy i jeszcze ona bedzie miala satysfakcje. A jak przyjdzie po reszte rzeczy to kup sobie wielki bukiet kwiatow z liscikiem milosnym niech widzi ze ty tez nie marnowalas czasu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
idę na spacer muszę trochę ochłonąć ................. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×