Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ________________

Jestem załamana. Nie wierze w to co zobaczyłam

Polecane posty

No to się porobiło ale mimo że tak teraz nie myślisz jak to się mówi nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. Szkoda tylko tych straconych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj współczuje...
no nieciekawa sytuacja i na zaleczenie ran na pewno trzeba czasu. Ale teram musisz pomyslec racjonalnie- przede wszystkim wymien szybko zamki i napisz do neigo zeby ustalił Ci termin spłaty jego częsci domku. Umow sie z nim ( smsem i bardzo oficjalnei) na spotkanie zeby zabrał wszysto co swoje i Cie więcej nei nachodzil! Chociaz i tak pewno macie duzo wspolnych rzeczy do podizalu wiec poluboownie sie to nei obedzie. Ale zacznij szybko od zmiany zamkow bo koro dupek ma teraz "potrzeby" zwiazane z nowa rodziną to nei omieszka sie pojawić po wasz wspolne sprzęty. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kallia43
Kochana, wyślij mu przez sms najserdeczniejsze życzenia z okazji zostania ojcem i życz najlepszego na nowej drodze życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeszcze bylo
zadzwon tez do swoich Rodzicow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiadomo ze po takiej traumie bedzie bardzo ciezko, ale widzisz sam pokazal ile jest wart.Ciekawe gdzie sie czail jak czekal az wyjdziesz z domu?! ale palant!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siostra czarna ofca
fajna prowokacja, brawo:D:D:D:D:D taaaa, laska po 8latach zostaje sama i pisze na forum o tym, jak ona to powie rodzicom:D:D:D:D chyba was kompletnie posralo, ze w to wierzycie?? :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak napisz mu ze juz skontaktowalas sie z adwokatem i kiedy mozecie sie spotkac w kwestii podzialu mieszkania a rzeczy to nie dziel tylko co Twoje to zostaw co jego to na smietnik. Mozesz mu napisac potem gdzie sa jakby potrzebowal:) chyba nie bedzie mial Ci za zle po takim czyms:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak...
prawda / nieprawda - bez znaczenia są takie sytuacje, że najbliższy potrafi wbić nóż w plecy trudno się wtedy otrząsnąć, podnieść z takiego ciosu najmądrzejszą rzecz jaką można wtedy zrobić to zająć się sobą - pochować swój związek i przejść żałobę po nim a faceta zapomnieć - na siłę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booc
i jaki ciąg dalszy historii???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a co jeszcze bylo => powiedziała dojrzała, hłe, hłe, hłe. Napisalem tylko na przykładzie własnym, ze wkurzony człowiek nie ma raczej szans dzialać za bardzo racjonalnie. Jak rozumiem jestem głąb, bo niekonstruktywnie wyzywam agresję na rzeczach, a ty lepsiejsza bo konstruktywnie wyżywasz się do ludziach? Skoro już wjeżdżamy na wycieczki osobiste: również współczuję, tyle ze twemu chłopu, a ty jesteś gupia i masz wszy na pępku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
O.k. Przeczytałem maile, autorki. Dziwni oboje jesteście bez kitu. Było między wami wcześniej kiepsko? Kryzysy, nuda, skarżył ci się chłopina na coś? Jakieś to wszystko malo prawdopodobne.I faktycznie zalatuje prowokacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łechu łechu
jakoś nie bardzo wierze ze chlop czekal od nocy do rana pod domem (blokiem) i czekal az wyjdziesz :) prowokejszyn się udał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co jeszcze bylo
Ominales oczywiscie meritum mojej wypowiedzi: mozna sie wkurzyc, ale nikt normalny nie znika wtedy na cala noc z takiego powodu!!!!! Na nikim sie nie wyzywam, to ty chcesz na sile usprawiedliwic faceta!!! Jak komus bez kultury osobistej brakuje argumentow, to od razu wychodzi szydlo z worka, to jakim jest czlowiekiem... Nie mam zamiaru rozmawiac z toba, bo twoje wypowiedzi sa ponizej wszelkiej krytyki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i dont belive
nie wierze po prostu nie wierze, ktos tu sobie jaja z was ludzie robi a wy wierzycie dziewczyna by od razu do przyjaciolki albo rodzicow leciala a nie rozpisywala sie na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasteczkowy potwor.
dlaczetgoni?? a pamietacie mame 2 syjamskim blizniakow?? ktory jeden zmarl?? glosno bylo w tv a dziewcxzyna zaczela od kafe .... bala sie urodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość worrrrrd
\"nie wierze, nie wierze\", \"prowokacja\"bla bla bla..! i inne tego typu brednie. a niby P-O C-O mialaby sciemniac???! co niektorzy na tym forum to mega palanty :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
no i zostałam sama ten palant bez żadnego wytłumaczenia odszedł ode mnie ,potraktował mnie jak szmatę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara77
Ale z niego tchorz! Po tylu wspolnych latach nawet sie nie wytlumaczyc,czaic sie pod blokiem, zeby uciec bez slowa... No szok! Ciez sie kochana, ze teraz sie to skonczylo, a nie urzadzil Cie tak po slubie. Ciesz sie, ze jeszcze nie macie dzieci. Wiem, ze to bardzo trudne, ale szkoda jednej lzy na takiego dupka. Badz dzielna!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ________________
no dobra to była PROWOKACJA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brudna spirs111
hahhahahhaahahhaahaahh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara77
Rany, w takim razie to Ty jestes beznadziejna... Wspolczuje glupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jak odezwał się
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapu ciapu
mi sie wydaje ze to nie prowokacja. sorry ale komu by się chciało i po co? no ludzie,weźcie pomyślcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciapu ciapu
a ta MAgda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jełop przepadł!!!!! A ta panienka z maila tez sie nie odezwała!!! już powoli zaczynam wariować!!! :( Bardzo nie lubię takich tajemnic, niedokończonych spraw........... lubię mieć czarno na białym. Jeszcze trochę poczekam zobaczymy jak ta sprawa sie rozegra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara77
Tylko nie dzwon do niego czasami, bo to i tak nic nie da, a tylko zrobisz z siebie idiotke. Bedzie mial na dodatek poczucie, ze i tak za nim ,,latasz,, Nie zwariujesz, dasz rade! Kiedys bedziesz sie z tego smiala, i jeszcze podziekujesz losowi, ze ten kretyn sam odszedl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×