Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flamasterka

Dlaczego roi się tu od znerwicowanych matek???????????

Polecane posty

nie rozumiem, zaklada ktos temat a potem gdy inna osoba chce pomoc najezdza i obraza! co jak co ale myslalam, ze na forum o ciazy czegos takiego tu nie bedzie! chyba przestawie sie na pomaranczowy nick albo bede tylko czytac, bo inaczej niepotrzebnie sie bede denerwowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flamasterka ----Masz racje! Nie daj Boże myślisz inaczej to dadzą nóż w plecy ...... Każdy ma prawo do swoich przekonań,zdania itd ale kultura i jakiś poziom też by się rpzydał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja tez jestem znerwicowana ale wchodze na ten topik gdzie moge komus pomoc, i denerwuje mnie, ze moja zyczliwosc jest odbierana odwrotnie, autorka pluje jadem ale winna jestem ja, bo rad jej udzielam, tylko, ze autorka sama o nie prosila... dlaczego tu tyle chamstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flamasterka zgadza sie :) niestety to urok tego forum, kiedys sie obrazilam na kafe i tylko czytalam, bylam o wiele spokojniejsza ciazarna :)niekiedy nei ma sensu rozmawiac i sie dawac prowokowac do jadki :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naćpana mineralną --- jakby Cię ktoś zwyzywał na co drugim topiku od ku.. i cip i wogole ze jestes zerem i nosisz durnego bachora itp... to bylabys pewnei super spokojna i zdystansowana, pomimo ze mnie te osoby nie znaly i nie znaja zmieszaly mnie z blotem tylko za to ze napisalam ze wole pracowac w ciazy niz siedziec w domu na l4 , jesli nie choruje to pracuje:/ niestety chyba sie nie spodobalo, albo pozazdroscily, nie wiem, dzis mnei to nie obchodzi i faktycznie mam o wiele wiecej dzis dystansu zwlaszca do pomaranczowych jedz i wisi mi co o mnie pisza, nie mam zamiaru im udowadniac ze jest inaczej, wtedy po prostu dalam sie sprowokowac i potem zalowalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj biedna flamasterkooo
jak się przejęłaś! przecież byłaś niemiła dla koleżanki w ciąży! kij ma 2 końce a ty tu taką niewinną udajesz. oj biedna tyś biedna.a jaka fałszywa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszsza, wyzywają, podszywają się i w związku z tym? Oni bardziej się denerwują i podniecają niż Ty. Trochę dystansu. Jak sobie radzicie w życiu, skoro na byle jakim forum, byle kto doprowadza was do nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bylam niemila, napisalam co sadze na dany temat a jesli ktos szczerosc potraktowal jako falsz to jego problem, adios :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysza powiem ci ze musisz ze spokojem do tego podchodzić... pisza to takie osoby ktorym 1 się nudzi 2 nie znają cie osobiście 3 nic w twoim zyciu nie znaczą 4 nie masz pewnosci czy do konca one same sa przekonane o tym co pisza wiec nie warto się denerwowac... choć wiem ze czasami az sie chce jakiejs sprawiedliwosci... Niestety zycie nie jest sprawiedliwe... jedyne co mozesz zrobic to poprosic o wykasowanie tematów i zignorować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tych pomaranczowych traktowac jak powietrze, bo te osoby nie maja nawet odwagi pisac pod zaczernionym nickiem a to o czyms swiadczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o braku szacunku i godności
dla flamasterki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o niczym nie świadczy. przez dobre 4 lata piszę tutaj na pomarańczowo i szczerze powiedziawszy nie rozumiem tych tekstów "nie masz odwagi napisać na czarno", a czarny to jakaś seria dowodu, twój czip? i pod czarnym i pod pomarańczowym jesteś anonimem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj to ja juz mam daleko i gleboko tych co lubia sobie powyzywac, ale po, roku temu sie tym przejelam, moze dlatego ze w odmiennym stanie bylo mnie latwiej wyprowadzic z rownowagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o braku szacunku i godności
no dokładnie naćpana....po prostu nie chce mi się zaczerniać, bo jestem leń, wolę klikać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj i tak jest spokojnie bo co sie dzieje na erotycznym hohoo - tam to pies zdechnie a buda dalej szczeka :( nawet moge sie z wami zgodzic ale cóż i tak tego nie zmienimy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naćpana to nie o to chodzi jaki ma sie kolor nicka tylko o to co się pisze. jeśli się pisze o kims personalnie ( czego zabardzo nie rozumiem bo mamy tu rozmawiac na ogolne tematy a nie obgadywac sobie wzjaemnie tylki) to powinno się to poprzec jakimis argumentami i użyć odpowiednich slow... bo jaki sens ma robienie 2 osobie przykrości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o braku szacunku i godności
no widzisz myszko...a dzisiaj jedną koleżankę w ciąży próbowano zdenerwować, chociaż to o zwykłe sprawy dnia codziennego chodziło....jeżeli ci ubliżano, to rozumiem twój gniew i twoją złość - wtedy...tacy ludzie są....chamscy, a sami przejmują się najmniejszą krytyką wobec siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani, żyjesz wirtualnie, bo realnie każdy każdego ma w dupie, każdy każdemu robi przykrość, każdy każdemu obrabia dupy. Nie ma co się oszukiwać. Żyjmy w zgodzie z sobą i swoim sumieniem a będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naćpana masz troche racji... taka juz chyba natura ludzka... :D cóż trzeba to olac i tyle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×