Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prowizorka dnia

Marzy mi się facet

Polecane posty

Gość prowizorka dnia

dla którego seks nie będzie ważny. Któremu wystarczy przytulenie, pocałunek, czy pogłaskanie. 2 moje związki rozpadły się przez moją "oziębłość?", po pewnym czasie nie byłam w stanie zmuszać się do współżycia. Kiedy czytam jak piszące tu kobiety, żalą się na brak zainteresowania seksem swoich partnerów szczerze im zazdroszcze. Kdzie mam szukać takiego faceta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz mojego
ja chętnie znajdę sobie wtedy faceta do wszystkiego, z łóżkiem włącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet dorzały
Wydaje mi się że masz pecha. Nie trafiłaś na człowieka ktory Ciebie rozbudzi, który nauczy cie czerpać radość z seksu. Owszem czasami facet ma częstsze potrzeby, ale z czasm to się zmieni diametralnie zobaczysz. Bądz wyrozumiała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchaj to dziala tak, ze gdy nei bedzie seksu wszystko sie rozpierdoli... miialem laske 5 lat, kochalem ja bardzo. Byla jednak oziebla cholernie, nic nie chciala, tylko co chwile pretensje ze mysle o jednym... jednak na tyle ja kochalem ze jakos przez 5 lat dawalem rade.... ona tez bardzo kochala ale byla oziebla... po tych 5 latach pekla we mnie zylka i skonczylem zwiazek... bo co ma facet zrobic majacy ukochana kobiete ktorrej nie moze dac i zabrac tez dlasiebie troche intymnosci?? patrzac na wszystko seks w zwiazku jest wazny, jak go nie ma nie bedzie takiej 100% bliskosci... a moze on na Ciebie nei dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie się marzy facet do -przytulania -całowania -pogłaskania -wspaniałego seksu -wspólnego wariowania...a, nie piszę dalej , bo i tak takich tu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizorka
Ja jestem prowizorka ale faceta juz mam:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie tez o tym marzylem i spotkalem osobe ktora kocham nad zycie... czy ona tak bardzo mnie... hm nei wiem:( ale nigdy nie sadzilem ze bede kogos mial kto ma taki sam charakter jak ja!!! DOPIERO TERAZ MOGE POWIEDZIEC ZE JESTEM SZCZESLIWY.. ZE CHCIALBYM BY TE CHWILE TRWALY WIECZNIE... ja jestem taki ze bardzo czesto sie przytulam, caluje itd. chyba taki juz jestem... ale boje sie ze ta osoba ktora tak kocham po czasie stwierdzi ze jestem jakims frajerem nie prawdzi2ym mezczyzna.. skoro sie nie kloce, przytulam, jestem w nia zapatrzony itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos wam powiem-powiedzial mi byly facet ze jestem oziebla do potegi a obecny mowi -kobieto ty jestes goretsza niz afryka i co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blasphemer
Joletka są tylko kombinują jak wyplątać się ze związków z takimi jak autorka topu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się spijam
chcę kogoś do przytulania, a tu figa z makiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowizorka
Ja uwielbiam przytulanki, calowanie, tulenie sie i wogole wszystkie pieszczoty swiata z moim ukochanym:)) uwielbiam jego dotyk, zapach jego skory, to ze jest blisko mnie i uwielbiam sex z nim. sa dni (noce) ze lubie tylko byc blisko niego i sa takie dni (noce) ze moglabym sie kochac do upadlego. ogolnie ja mam spory temperament i sam fakt, ze go tak kocham i mi sie tak podoba sprawia, ze bardzo lubie sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blasphemer
bialakonwalia masz rację ale moje doświadczenie tego nie potwierdza i nie wiem jak się facet będzie starał z oziębłej nie zrobi vampa a wszystko polega na umyśle kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kevino
jak jestes oziebla to zawsze bedziesz sama zaden facet nie wytrzyma takiej sytuacji. przytulenie ci wystarcza? zgroza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_kotka233
a mój mnie głaszcze, tuli, całuje, drapie za uszkiem, masuje mi cellulitis, namiętnie się kocha ze mną :D, wysłuchuje mnie, robi przed wyjsciem do pracy herbate, a w niedziele zupe pomidorową, kupuje mi batoniki z moim imieniem w nazwie, klepie w pupę, rozśmiesza gdy mi smutno, słucha mojej zrzędliwej mamuśki, pociera swoim noskiem o mój gdy jedziemy metrem i płacze ze mną gdy mnie boli brzuszek wniosek? wspaniali faceci istnieją!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_kotka233
a co, żal? :) szkoda mi ludzi, którzy z góry przesądzają, że cudze szczęście musi się skończyć :) ja jestem z moim mężczyzną wiele lat i jestem pewna, że nie zmieni się no chyba, że zacznę być zrzędliwą wredną oziębłą krową:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_kotka233
no a dlaczego sądzisz, że do ślubu? traumy z przeszłości? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piwucfoiUQWHK
- zakochany z wzajemnoscia we mnie - szalony - romantyk - potrafiacy mnie sluchac - akceptujacy me przywary:D - potrafiacy zarabiac na godziwe zycie - majacy pasje - wysoki (bom i ja duza:D) - ktorego zapach bym uwielbiała i bez obrzydzenia dotykala jego stop:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam tak
Marzy mi sie facet który nie bedzie za mną łaził , przede mną tylko przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_kotka233
Blasphemer nie płacz, jeszcze Ci się ułoży i zmienisz nastawienie :D tego Ci życzę :D :P dobranoc pchły na noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsieniek
do:prowizorka dnia pytasz gdzie masz szukać faceta któy nie jest zaintersowany seksem? tzn szukasz... nienormalnego faceta. Jest wyjście... nie myj się, ogól brwi i puszczaj bąki... ewentualnie kup sobie pluszowego misia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bierz mojego
z tym łażeniem za i przed też cos jest na rzeczy. Mężulek łazi przede mną. Ja jak ta zona Araba za nim. Bierz go! Do seksu też się nie nadaje. ja sobie wezme wtedy faceta co będzie chodzil przy mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×