Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddddddd

Angielski - kurs

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowałam się na intensywne kursy w szkole TFLS. I szczerze mówiąc wiele mi dały i bardzo sie przydały! na prawdę fajna szkoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam w kilku szkołach językowych ale dopiero gdy trafiłam do TFLS nauka przyniosła efekty. Zajęcia w TFLS nie są nudne, sztampowe. Przede wszystkim grupka była dobrze dobrana poziomem i wiekiem (czułam się zwyczajnie dobrze). Do tego dodatkowo zajęcia prowadzona przez lektora z USA - dodatkowe darmowe konwersacje. Uważam, że kurs w TFLS wiele mi dał, poprawiłam wymowę, akcent i płynność wypowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapisałam się na kurs wakacyjny do TFLS. Szkoła obchodzi 25 lecie i mają bardzo dobrą ofertę kursów. Byłam już tam na kursie i się nie zawiodłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS ma fajną ofertę kurów. Zapisałam się na kurs wakacyjny. Byłam na lekcji próbnej - było bardzo sympatycznie. Lektor miły i widać, że ma duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Bardzo profesjonalnie zorganizowany i prowadzony kurs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę do szkoły TFLS jest to jedna z lepszych szkół do jakiej trafiłam, są małe grupy i dobrzy lektorzy, zajęcia są na bardzo ciekawe i nauka idzie mi gładko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się chcę przygotować do certyfikatu CAE, co polecaci, kurs czy indywidualne korki? Zależy mi głownie aby dużo mówić, gramatyki i słówek mogę się uczyć sama w domu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczę się w szkole TFLS i polecam. Wysoki poziom, fantastyczni lektorzy. Zajęcia są zawsze bardzo ciekawe, lektorzy stosują fajne metody nauczania, dlatego nigdy się nie nudzimy na zajęciach. Podoba mi się również to, że bardzo dużo rozmawiamy, bo zawsze miałam z tym problem a teraz widzę, że przychodzi mi to coraz łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam TFLS i chodzę teraz tam na drugi semestr. Bardzo fajna szkoła, wymagający lektor i mała grupka, więc idealne warunki do nauki. I cenowo też przystępnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Jestem bardzo zadowolona ze szkoły i szczerze polecam ją wszystkim, którzy się jeszcze wahają. Dobra lokalizacja, naprawdę świetni ludzie, specjaliści z prawdziwego zdarzenia. Najlepsi lektorzy z jakimi się spotkałam do tej pory, co zdecydowanie przełożyło się na moje efekty nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to profesjonalna szkoła. Szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda, szkoła fajna i mają fajną stronę z serwisem dla kursanta- nazywa się to panel kursanta gdzie po zalogowaniu można zobaczyć co było na zajęciach, co jest zadane na pracę domową oraz co będzie na następnych zajęciach. Szkoła bardzo nowoczesna i mają ciekawą ofertę płatności w ratach 0% co jest też plusem szczególnie dla studentów takich jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczęszczam do TFLS na zajęcia grupowe z języka angielskiego i serdecznie polecam! Lekcje prowadzi doświadczona lektorka, która wie jak zmotywować do nauki. Profesjonalny nauczyciel to podstawa! Zajęcia odbywają się w małych grupach i w przyjaznej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę TFLS. Zajęcia bardzo efektywne - angażujące dyskusje, przełamujące barierę swobodnego mówienia, ciekawe metody nauki gramatyki i poprawności wypowiedzi oraz przesympatyczna atmosfera. Nauczyciele bardzo mili, motywują do dalszej nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Solidna szkoła, dobrze uczą, widać efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Zajęcia są fantastyczne - nigdy nie sądziłam, że nauka języka może być taką przyjemnością! Lektorka zawsze punktualna, przygotowana do zajęć, tryskająca pozytywną energią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam TFLS! Zajęcia prowadzone są bardzo profesjonalnie, w ciepłej i przyjemnej atmosferze. Świetni native speakerzy, zajęcia są wyjątkowo dobrze nastawione na mówienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na kursie w TFLS i bardzo szybko zrobiłam postępy. Mam super lektora, który potrafi zmotywować do nauki i rozmowy po angielsku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justyna

Ja uczę się w TFLS już kilka miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Grupki starannie dobrane pod względem wieku i poziomu. Lektorzy bardzo sympatyczni i zawsze przygotowani do zajęć. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eva

Polecam naukę w szkole TFLS. Świetna placówka, bardzo miła obsługa i przede wszystkim ciekawie prowadzone zajęcia, nie ma nudy - właśnie tego oczekiwałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izii

Polecam TFLS. Wspaniała szkoła! Motywują i uczą! Lektorzy świetnie prowadzą zajęcia, na których cały czas panuje bardzo fajna sprzyjająca nauce atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula21

TFLS to świetna szkoła. Szybko przełamałam barierę i po kilku miesiącach mogę porozumiewać się bez problemu! Polecam każdemu, aby umówił się chociaż na lekcje próbna i spróbował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wisłooka

Bardzo zadowolona jestem ze szkoły profiLingua, mówię po angielsku już  bez żadnego  skrępowania, jestem pewniejsza siebie :)  Mamy fajne , małe grupy a lektorzy są bardzo doświadczeni i ciekawie prowadzą lekcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Polecam kurs w szkole TFLS. Mam fajną, małą grupę. Lektor ma doświadczenie, fajnie tłumaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olek225

Zdecydowałem się na kurs z tutlo. Plusem są elastyczne godziny nauki i to, że mają wielu native speakerów więc można poćwiczyć rozmowę i osłuchać się z różnymi akcentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzaa2

Też uczę się w tutlo. Zajęcia grupowe raczej nie są dla mnie, wtedy zbytnio się stresuję a tak to jestem sama i na spokojnie mogę się skupić na tym na czym najbardziej mi zależy- czyli na rozmowach. A dzięki tutlo mam właśnie możliwość poćwiczenia mowy i osłuchania się z różnymi akcentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariaaaaa

Mam to samo, tez się przy innych stresuje i obawiam się ze mnie wyśmieją a takie lekcje online są na prawdę ok . Muszę sama się skusić bo szukam tej szkoły :) widziałam ze maja fp na fejsie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość gość

Ja uważam, że lepszej szkoły niż Angloville jednak w Polsce sie nie znajdzie. Moja córeczka dosłownie fruwa na te lekcje, bo tak łatwo się uczy nowych rzeczy :) niesamowite!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia

Polecam naukę w TFLS. Zajęcia są różnorodne, kreatywnie przygotowane i tempo jest naprawdę intensywne. Lektorka jest cierpliwa, ma wysokie kompetencje i ogromną wiedzę. Polecam jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMaya

Ja się podpisuję pod tutlo. Mnie skusili ofertą lekcji online i do tego elastycznymi godzinami. Przy 2 dzieciaków w domu to było kluczowe, bo nie w każdy dzień mam ochotę na naukę a tutaj nie ma zabawy w żadne przesuwanie lekcji tylko po prostu kiedy mam czas i siłę to odpalam platformę i się uczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×