Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddddddd

Angielski - kurs

Polecane posty

Gość gość
Chodziłem na angielski do TFLS ale dwa lata temu, przygotowali mnie do wyjazdu zagranicznego tak jak trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że w TFLS są dobre kursy angielskiego. Trzeba samemu się przekonać. Bardzo miła obsługa. Z niecierpliwością czekam na każde następne zajęcia ponieważ nie są monotonne. Mogę polecić każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę polecić TFLS, bo nauczyli mnie tam płynnie mówić po angielsku. Prowadzą tam świetne konwersacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam zdecydowanie szkole tfls. Maja duzo lokalizacji ja chodziłam na ul. Świętokrzyską. Tfls to znana i renomowana placówka działająca na terenie Warszawy. Lektorzy bardzo kompetentni, dobrze przygotowani do zajęć. Native speakers z kwalifikacjami, potrafią zachęcić do konwersacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ode mnie duży pozytyw dla TFLS. Dobrze przygotowali mnie do egzaminu FCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba pamiętać że nikt nikomu do głowy wiedzy i wsadzi i trzeba też duzo pracy własnej aby opanować dany język. Jednak mimo wszystko dobra szkoła to podstawa. Wybrałam po długim szukaniu szkołę TFLS i się nie zawiodłam. Bardzo wysoki poziom, lektorzy przynoszą dużo dodatkowych materiałów. Często też organizują sprawdziany ( tzw mock exams) dzięki temu każdy wie czy coś musi jeszcze nadrobić. Co mnie przekonało do tej szkoły to niskie ceny i Akredytacja MEN dzięki temu wiem że szkoła jest wiarygodna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodzę do tfls. W sumie po 2 latach nauki mogę powiedzieć, że szkoła i lektorzy spełniają moje oczekiwania. Kursy są bardzo ciekawe, ćwiczone są wszystkie sprawności językowe i co dla mnie jest najważniejsze, konwersacje obejmują dużą część kursu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Według mnie najlepszym wyborem jest szkoła TFLS. Chodziłam tam na kurs do CAE i egzamin zdałam bez problemu. Teraz chodzę na kurs włoskiego. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze wszystkich szkół jakie znam to mogę rzeczywiście najbardziej polecić kursy TFLS, nauka jest przyjemna, grupki małe, dobrze dobrany poziom. Istotną sprawą są konwersacje prowadzone przez native speakerów. Pomagają przełamać barierę językową. Native Speakers z dużym doświadczeniem, potrafią nie tylko zachęcać do mówienia, ale sprawiają, że zajęcia są zwyczajnie ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wysoko ceniona szkoła, rzetelne kursy i wysoki poziom to właśnie TFLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na super kursie angielskiego w szkole TFLS. Miałam bardzo fajnego lektora, polecam tę szkołę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę na kurs wakacyjny do szkoły TFLS i szczerze polecam. Zajęcia są intensywne, dzięki czemu można szybko nadrobić zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też jestem zadowolona z kursu w TFLS, szybko podciągnełam się w języku i zdałam egzamin bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TFLS są najlepsze kursy angielskiego, bo pracują tam doskonali lektorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam TFLS. Przed pójściem tam na kurs czytałam dużo pozytywnych opinii i wszystko się sprawdziło. Bardzo poprawiłam swoją znajomość języka. Lektorkę miałam konkretną, bardzo koncentrowała się na rozwiązywaniu testów pod egzamin, ale nie tylko. No i oczywiście dużo rozmawialiśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TFLS jest bardzo wysoki poziom, lektorzy przynoszą dużo dodatkowych materiałów. Często też organizują mock exams dzięki temu każdy wie czy coś musi jeszcze nadrobić. Polecam kursy angielskiego w TFLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie doskonale przygotowano do matury w szkole TFLS - polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mega zadowolona ze szkoły TFLS. Super podejście do uczniów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę TFLS w 100%. Profesjonalni lektorzy pozwolili mi szybko i sprawnie nauczyć się języka. Poznałem tam wielu ludzi i każdy był zadowolony. Mnie głównie przyciągneły ceny no i lokalizacja ale po czasie doceniłem jakość nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na kursie w TFLS, i tutaj dopiero, pod okiem nauczyciela widzę, że moje umiejętności znacznie wzrastają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zadowolona z TFLS. Łatwo jest tam przyswajana wiedza i bardzo szybko widać efekty nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem na kursie w TFLS, i tutaj dopiero, pod okiem nauczyciela widzę, że moje umiejętności znacznie wzrastają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoła TFLS spełniła moje oczekiwania. Zajęcia ciekawe i przede wszystkim skuteczne! Miła atmosfera, polecam wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam szkołę TFLS. To fajna szkoła z dość luźnym klimatem, miła kadra, także atmosfera jest sympatyczna i chce sie chodzić, ale z drugiej strony trzymają też poziom, wiec najlepsze połączenie jeżeli ktoś chce na serio uczyć się angielskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. CHodziłam na zajecia na Świętokrzyską. Bardzo dobry dojazd bo tylko z metra i juz na zajeciach. Oprócz tego podobał mi sie bardzo mój lektor. Super uczy i ma ogromne doświadczenie. ZAjecia miałam 2 razy w tygodniu ( poniedziałek i środa ) po 2 godziny i do tego jeszcze dodatkowo w piątek konwersacje z nativem. Czyli łącznie 5 godzin tygodniowo. Uważam że to sporo w porównaniu z tym co jest w innych szkołach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na kursie w TFLS od dwóch tygodni i już widzę jakie zrobiłam postępy. Mam super lektora, który potrafi zmotywować do nauki i rozmowy po angielsku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę językową tfls. Bardzo dobra kadra, zajęcia prowadzone tak jak należy. Wymagający nauczyciele, wysoki poziom. Zajęcia są blisko metra więc miałam super dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też się uczyłam w TFLS i nie żałuje. Super szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do TFLS chodzę na niemiecki i również jestem zadowolona z tej szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×