Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dddddddddd

Angielski - kurs

Polecane posty

Gość gość
Do szkoły TFLS zapisałam się na semestr z języka angielskiego na poziomie Advanced, który aktualnie kończę. Muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona z kursu, pomimo że w trakcie został zmieniony lektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam szkołę TFLS. W krótkim czasie udało mi się dokonać postępu w nauce. Przede wszystkim sama rozmowa kwalifikacyjna do grupy była starannie przeprowadzona. Grupa mała, dobrze dobrana pod względem poziomu. Sam kurs rzetelnie prowadzony zarówno pod kątem wiedzy teoretycznej jak i konwersacji z native speakers. Dodatkowo chodziłam na piątkowe zajęcia z native speakerem, na których poprawiałam akcent i wymowę, co było to bardzo problematyczne wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanka namówiła mnie do szkoły Tfls do której chodziła. Miła atmosfera, fajne promocje a do tego super lektor który potrafił wszystko wytłumaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to szkoła z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Elastyczne podejście i sposób załatwiania sprawy bardzo mi odpowiadał. Lektor fantastyczny, potrafił przekazać wiedzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dopiero zapisałam się do tfls na kurs wakacyjny. Chce troche podszlifować angielski przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez tak uważam, szkoła tfls i metodysci to najstarsze szkoły, klasyka tak jak uniwerek. Tylko te szkoły tak faktycznie się liczą i jak powiesz komuś że masz certyfikat ze szkoły TFLS to nikt Ci go nie zakwestionuje bo wszyscy wiedzą że za tym idze wysoki poziom i jakość którą mają od wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na kursie w TFLS od dwóch tygodni i już widzę jakie zrobiłam postępy. Mam super lektora, który potrafi zmotywować do nauki i rozmowy po angielsku. Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mojej strony polecam TFLS, szkoła ma naprawdę świetnych lektorów i każdy z nich podchodzi do ucznia indywidualnie , zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze jak na razie jest to jedyna szkoła która spełnia wszystkie moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie polecam szkole TFLS, swietna atmosfera, male grupy z native'ami. Chodze tam 2 lata i jestem bardzo zadowolony. Warto wybrac jezeli zalezy wam na konwersacjach, fajnych zabawach jezykowych i malo szkolnym trybie nauki. Lokalizacja tez dobra, bo blisko metra. Cenowo tez bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS! Jestem bardzo zadowolona, nigdy jeszcze nie miałam tak fajnego kursu, po prostu wielka frajda z zajęć i dodatkowo czuje sie mega zmotywowana i zachęcona do dalszej nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie bez wątpienia najskuteczniejszą placówką jest szkoła TFLS. Chodziłam tam na kurs do CAE i egzamin zdałam bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zaufanie tylko do szkoły TFLS. Byłam na kursie maturalnym i bardzo szybko nadrobiłam zaległości i przygotowałam się do matury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowywałam się w TFLS do egzaminu FCE i bardzo polecam tę szkołę. Fachowe podejście do ucznia, ciekawe metody nauczania, grupę miałam małą także fajnie się pracowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie zdecydowanie przypadła do gustu szkoła TFLS. W krótkim czasie udało mi się dokonać postępu w nauce. Grupa była mała, dobrze dobrana pod względem poziomu. Sam kurs rzetelnie prowadzony zarówno pod kątem wiedzy teoretycznej jak i konwersacji z native speakers.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie zaczął się mój kurs w TFLS i mogę spokojnie polecić szkołę TFLS. Znają się na prowadzeniu kursów, grupki małe, fajnie zgrane. Szkoła ma akredytację MEN i wydają zaświadczenia MEN które są wartościowe jak ktoś szuka dobrej pracy lub ma zamiar dostać się na dobrą uczelnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wlasnie mam doświadczenie z TFLS - szkoła fajna, ciekawi prowadzacy no i zajecia bardzo angażujące! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już 3 semestr chodzę do TFLS na angielski. Mam super lektorów, zarówno polskiego jak i nativa. Wysoko ceniona szkoła i wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Profesjonalna placówka z doświadczonymi lektorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to jedna z lepszych szkół językowych. Na kursie czułem się jakbym miał indywidualne zajęcia, nauczyciele podchodzą do każdego z osobna i aktywizują wszystkich w grupie tak, żeby każdy się czegoś nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobrze wspominam naukę na kursie w szkole TFLS. Zajęcia były ciekawe, nigdy się nie nudziłam. Podobały mi się też konwersacje z nativem, które miałam w piątki. Zrobiłam duże postępy w mówieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chodziłam na dwa kursy językowe: niemieckiego i angielskiego do TFLS. Jeżeli chodzi o poziom, to jest naprawdę dobry, a lektorów mają świetnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Ich oferta jest naprawdę szeroka. Sama, skorzystałam z intensywnego kursu, dzięki któremu nauczyłam się podstaw języka w błyskawicznym czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to jedna z lepszych szkół językowych. Podczas kursu czułem się jakbym miał indywidualne zajęcia, nauczyciele podchodzą do każdego z osobna i aktywizują wszystkich w grupie tak, żeby każdy się czegoś nauczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłem na kurs do TFLS i było ok, udało mi się z poziomu podstawowego dojść do egzaminu FCE i to w miarę krótkim czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam, że TFLS to świetna szkoła. Zdawałam tam egzaminy Cambridge English. Jeśli chodzi o samo nauczanie, to naprawdę jest bardzo dobry poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Uczęszczałem tam na intensywny kurs z j. angielskiego, który świetnie przygotował mnie do wyjazdu za granicę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczyłem się w szkole TFLS i mogę szczerze polecić. Ceny nie są wysokie, a efekty w postaci poprawy znajomości języka są szybko widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę do TFLS na kurs IELTS i nie mam żadnych zastrzeżeń. Super lektorzy, wysoki poziom - jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo dobrze zorganizowany i prowadzony kurs IELTS - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×