Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość daro027

Fisting analny - co o tym myślicie??

Polecane posty

Gość Lol987
Czy jest tu taka kobieta, która na to by sie zgodziła tzn albo na próbe włożenia dłoni sobie albo czy włożyła by dłoń facetowi gdyby o to poprosił?? Tylko szczerze, a jeśli nie to czemu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fister666
no właśnie? wiem, że jakaś Pani już się wypowiadała w tej kwestii no i czy mogłaby jakoś uzasadnić swoją wypowiedź? dlaczego to lubi albo dlaczego nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZrobiłamTo
Dzisiaj się przekonałam, że to jest możliwe trochu wypiliśmy, wcześniej była lewatywa, dobrze mnie pokremował kremem nivea i rozciągał pod wpływem alkoholu zrobiła to za pierwszym razem cała jego dłoń weszła do środa odrazu doznałam orgazmu bo takiego wypełnienia jeszcze w sobie nie czułam! To rzeczywiście jest extremalne ale wrażenia są tak samo extremalne jak sama procedura mmmmm..... na pewno to powtórze!! !! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co Wy chorujecie na prostatę? Swietnie Byście nadawali się po pszeszkoleniu urologicznym na masaż prostaty od wewnątrz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fister666
a czy przypadkiem temu to nie służy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość viper 26
Rozumiem ze kobieta na wskutek porodów czy poprostu genów ma rozjechaną cipke. Sam byłem z taką dziewczyną dlatego wiem ze dla wielu kobiet ręka w cipce daje przyjemnośc a czasem jest jedyną szansa na orgazm Jedank nie roumiem po co pchac sobię rękę do tyłka. Tyłek nie jest rozepchany po porodach więc po co go sobie rozpychać. Pochwa jest naturalnie przygotowana do rozciągania a tyłek nie Fisting analany na pewno w dalszej perspektywie jest szkodliwy ZObaczycie ze za 20 lat nie bedziecie mogli trzymać kału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZnamSięNaRzeczy
Fisting analny nie jest szkodliwy, a nawet terpeutyczny zmniejsza znacznie możliwość wystąpienia hemoroidów gdyż pupa przyzwyczaja się do rozciągnięcia, więc żadne zatwardzenia itp nie spowodują już uszkodzen czy hemoroidów. Jedną z metod leczenia hemoroidów przez proktologa jest właśnie rozciąganie odbytu w znieczuleniu i to znacznie bardziej niż dłonią. Nie wiem zatem skąd u ludzi to błędne przekonanie, że odbyt nie jest rozciągliwy tylko pochwa to nie prawda. Poczytajcie torche o analu, hemoroidach itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluśka82
Wczoraj zrobiłam to mężowi bo mnie bardzo prosił i muszę powiedzieć, że o mało się nie spuścił odrazu jak wsadziłam dłoń. Oczywiście rada: najpierw lewatywa żeby było czysto, potem nawilżenie, rozciąganie zwieracza palcami cała procedura jeśli robi się to pierwszy raz może trwać bardzo długo nawet do 2 godzin aż bezboleśnie wejdzie dłoń. Układ gdy kobieta robi to mężczyźnie jest prostszy bo poprostu mamy mniejszą dłoń w drugą stronę wymaga to większej wprawy i cierpliwości, ale podobno kobiecie sprawia większą przyjemność bo masowana jest macica i pochwa przez ścianki odbytu. Mąż mnie namawia ale jeszcze się nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fister666
Oluśka82 a jak Twoje wrażenia? wiadomo, że Ty przy tym "orgazmu" nie miałaś, ale czy było to aż takie straszne? Miałaś problemy żeby to zrobić? Czułaś jakieś obrzydzenie czy coś? Opisz jakie były Twoje wrażenia... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluśka82
Czego miałam się brzydzić?? Przecież to mój facet, dobrze się wypłukał zrobił lewatywe parę razy potem krem więc ładnie pachniało i było czyściutko, a swoją drogą to ekscytujące wrażenie czuć na dłoni swojego partnera od środka, dotykać jego jelit, czuć rękę w jego brzuchu, jak szybko poruszałam to normalnie było widać jak mu się brzuch unosi to było fascynujące!! A z penisa cały czas mu się lał śluż chyba przez to, że uciskałam prostatę, a potem wytrysnął maksymalnie jeszcze nigdy tak nie tryskał!! Podczas jego wytrysku czułam na ręce skurcze jego mięśni zwieracz mnie zaciskał i jelita też skurczały się otaczając moją dłoń jęczał jak najęty. Jestem zadowolnoa z siebie że tego dokonałam i czułąm jego orgazm swoim ciałem!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fister666
Oleńka82 - bravo!!! szacuneczek i pozdrawiam - 100% woman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluśka82
Twoja wypowiedz jest bez sensu i bronie tu chłopaków bo widać że oni to robili o coś na ten temat wiedzą a ty jak widać zero!! Po co sie wogóle wypowiadasz jeżeli wogóle nie miałaś doczynienia z analem a tym bardziej z fistingiem!! A ta nogę to sobie możesz w mózg wsadzić nie masz pojęcia jak fisting może być przyjemny, do tego trzeba dojrzeć a przede wszystkim umieć to robić i wiedzieć jak się do tego zabrać żeby było tylko wspaniale!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PopieramOluśke
tzn wiem że mój facet ma takie marzenie jeszcze tego nie próbowałam ale jestm otwarta i czuje że dam się namówić o ile zasłuży sobie wtedy oddam mu swoją pupcie całą i pokonam nawet ból który chcąc nie chcąc przy pierwszym razie jest!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRKox
Widać że kobiety chyba strasznie się tego boją bo niechętnie coś tu odpisują. Tzn ja im się nie dziwię ale to wynika z tego że jest przkonanie że odbytu nie wolno się wogóle chwytać że to niemożliwe cokolwiek tam większego wsadzić a to mylne przekonanie!! Poza tym wiekszość kobiet uważa to za mocne zboczenie niestety:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za Oluśką
my jesteśmy parą już 8 lat, 4 po ślubie, mamy cudowną córeczkę i kochamy anal:) fisting - też kochamy... kiedy pierwszy raz usłuszałam o propozycji mojego mężczyzny - pierwsza myśl bllee, jak w ogóle tak można. ale powoli... zaczął mnie przekonywać, małe kroczki i jest świetnie. przede wszystkim nic na siłę, powolutku, tak żeby dziewczyna się nie zraziła, a kto wie, może połknie bakcyla tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankooooo
jezeli juz to rece sluza do podcierania tylka a nie wsadzania ich do zadka. jezeli juz cos chcesz wsadzic to wsadz tam glowe bo juz mozg to dawno tam zostawiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnalnyFisting
Nie rozumiem dlaczego sądzicie, że jest w tym coś złego, jeżeli tylko robi się to z umiarem i umiejętnie może to być prawdziwe urozmaicenie życia seksualnego. Tutaj jest fajna stronka z takimi filmikami online: http://www.analfisting.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwudziestoparolatka ...
o kurczę, weszłam na topik i obejrzałam filmik - 25 sekundowy. To jest dopiero dogłębny fisting: http://www.redtube.com/8839

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy moglabys tylko
no coz, jak ktos to lubi to niech uprawia, jesli wolicie przyjemnosc w zamian za dupe rozjechana jak zajezdnia autobusowa i wypadajace gowno, to wasz wybor ja sie w zyciu na to nie zdecyduje ze wzgeldu na zdrowie, bo dupa jest od srania a nie od wpychania do niej rak, gdyby byla do tego przeznaczona to rodzililybysmy dupa a nie pochwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fister666
mnie akurat nic nie wylatuje, nie wiem jak u Ciebie z luzem, nie znam nikogo z wypadającą kupą, a Ty znasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F1-Fan
Wypowiedzi osób w stylu " wypadające gówno, luźny odbyt" itp TO KŁAMSTWA!! rozmawiałem ze znajomym lekarzem i dowiedziałem się kilku ciekawych rzeczy. po pierwsze: żylaki odbytu powstają w wyniku zaburzeń odpływu krwi z żył, regularne cwiczenie zwieracza bardzo temu pomaga i w wielu sytuacjach jest wręcz ZALECANE! po drugie całkowite zakonczenie problemów z zatwardzeniem, silny zwieracz oraz rozciągliwy poradzi sobie z każdą kupą po trzecie (mężczyźni) sprawa prostaty - każdy kto interesuje się medycyną oraz anatomią wie o co mi chodzi. tak wiec prosze nie brać na serio wypowiedzi osób z wiedzą godną lokalnego dresa! SEKS ANALNY oraz rozciaganie zwieracza NIE SĄ SZKODLIWE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRuuuu
Mądre słowa w poście powyżej!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRuu
nie podszywaj się idiotko/idioto co nie masz pojęcia o analu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FRuu
Kolejny podszyw osoby nie mającej pojęcia o anatomi i właściowściach zwieracza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fister666
F1-Fan!!!! Brawo za wypowiedź!! Jednocześnie podnoszę temat:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fister666
podnosze! spam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Master BDSM
Dupa rzeczywiście jest od srania, ale... Miałem 10 lat kiedy pierwszy raz zainteresowałem się na poważnie swoja dupką. Zdarzyło mi sie nawet wkładac do niej różne przedmioty. Były one cieńkie i obłe. W tym okresie, jak to zwykle bywa co jakis czas pojawiała się potrzeba zabawy "dupką" jak każda inną zabawą. W wieku ok 16 lat kupiłem od kolegi policyjna pałkę zomowską - wiecie, taką białą elastyczną - i po jakimś czasie, czyli po kilku treningach udało mi się ją dobrze nasmarowaną oliwką zmieścić do pupy. Od tej pory co jakiś czas bawiłem się w ten sposób nie zapominając oczywiście o normalnym porządnym rżnięciu z dziewczynami. Po jakims czasie kupiłem kilka sztucznych członków i też sie nimi zabawiałem jak nikt nie widział. Smarowałem je kremem nivea albo oliwką. Własciwie sam nie wiem kiedy zacząłem mieścić do pupy coraz większe członki. Chyba pokusa zwiększania pojemności była coraz większa (jak róznież podniecająca). W wieku ok. 30 lat kupiłem całkiem pokaźnej wielkości sztuczne dilda z przyssawkami o średnicy ok 6 cm. Zmiana życiowej partnerki na bardziej otwartą seksualnie pozwoliła mi zaspokoić marzenia o fistingu analnym mojej dziupli. W międzyczasie odkryłem też poppersy, które skutecznie pozwoliły mi na nieco lepsze rozciągnięcie, dając przy tym niesamowite uczucie oddania. W tej chwili mam 35 lat i niezliczoną ilość analnych penetracji za sobą. Nie wypada mi odbyt ani jelito, nie wypadają mi bobki ani inne wyziewy i nie mam problemów z wypróżnianiem. Mam zamiar dalej się w to bawić póki rzeczywiście ze starości nie będę miał na to ochoty. Dodam że w międzyczasie stałem się Masterem BDSM i chętnie zaspokajam w różnych zabawach młode Panie. Bawimy się też analnie, co prawda z racji wielkości męskiej ręki nie wchodzi ona cała do pupy, natomiast wielokrotnie zdarzało mi się całą dłonią penetrować cipki. Moje partnerki chwalą sobie moje zaangażowanie i doświadczenie (o analu napewno wiem dużo). Do penetracji użwyałem dużego żelu Durexa i kremu Nivea Soft (lepiej się zmywa z zabawek niż zwykłe Nivea) natomiast ostatnio używam już tylko J-Lube jako profesjonalnego poślizgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość croo
ha! trafiłam na nieprawdopodobnego partnera..! :-) jest nam cudownie..fistujemy się na zmianę..jest niesamowicie!!!! nieprawdopodobne jest,ze facet potrafi zając się kobieta 3-4 godziny ,nie oczekując nic w zamian.. wiem jakie to cudowne być fistowaną,dlatego robie też to długo ,długo,długo mojemu partnerowi..:-) i sobie tryskamy na zmianę..:-) fisting jest przede wszystkim W GŁOWIE !! moi drodzy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziula83
CZUC CALA DLON W CIPCE JEST CUDOWNIE,WSPANIALE ORGAZMY,TERAZ Z KOTKIEM PRACUJEMY NAD TYLECZKIEM JUZ SOBIE WYOBRAZAM TA ROZKOSZ BO SEXS ANALNY UWIELBIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×