Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xAnuSkax

Gdzie w góry na wakacje?

Polecane posty

Gość xAnuSkax

Witam. Czy ktoś ma doświadczenie jeżeli chdozi o wyjazdy w góry lub tam mieszka? Ja jestem z woj. podlskiego. Dla sowichznajomych organizuje 4 dniowy wyjazd tak w sierpniu. No i nie chcemy tlyko sie obijac ale tez zoabczyc cos ciekawego. najlepiej w okolicach hcyba bielsko bialej...bo blyo by najblizej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAnuSkax
a mzoe ktos byl w Beskidzie Sląskim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
węgierska górka - jeżdżę często latem i zimą, jest super, polecam pensjonaty na ulicy kamienniej lub 3 maja, blisko do rzeki, noi basen jest, jedyny w okolicy! stamtąd blisko do milówki czy rajczy, można zwiedzić to i owo, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam w zeszłym roku
w Beskidzie Ślaskim. Zaliczyłam Bielsko, Szczyrk, Skrzyczne, Wisłę i okolice Żywca. Fajnie było.:D tylko ze nie wiem jak z noclegami bo ja nocowałam u koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta najgorsza..
ja mieszkam w Żywcu, jak chcesz jechac w beskid sląski lub żywiecki to doradze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAnuSkax
ta najgorsza chetnie:) my chyab zdecydujemy sie na beskid slaski.... ale cio radzisz? gdzie bedzie fajnie i beda jakeis atrakcje?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta najgorsza..
śląski i żywiecki są stosunkowo blisko siebie, wiec mozna w czasie jednego urlopu zwiedzic oba:) ze śląskiego polecam najbardziej Skrzyczne, jest tam fajne schronisko i miła atmosfera(i pyszna szarlotka:)) wokół latają paralotniarze, jest tam chyba jeszcze malutka ścianka wspinaczkowa ale nie jestem pewna czy dalej tam stoi. ogólem na skrzycznem jest super :D poza tym obok(tzn mniej wiecej na polnoc od Skrzycznego) jest jeszcze Klimczok i Szyndzielnia- też ładnie i miło:)dalej jest jeszcze schrnonisko na Błatniej i tam też jest jak najbardziej w porządku w drugą stronę ze Skrzycznego mozna iść na Baranią Górę przez Malinowską skałe(takie miejsce gdzie jest kilka skałek, mozna tam zrobić zdjecie, zatrzymac się by cos zjesc i usiasc na skale, kiedys był tam punkt widokowy ale teraz chyba drzewa za wysokie:)) sama Barania Góra jest tez fajna, znajduje się tam punkt widokowy, a pod baranią (jakies 40 minut ) jest schronisko, tylko ze niezbyt ładne, duze i betonowe, ale obsługa jest sympatyczna. a jeśli chodzi o beskid żywiecki to po kolei: Babia góra, najwyższa i chyba najbardziej znana, pod babią górą było schronisko ale teraz go nie ma-budują nowe, za to jest goprówka gdzie można przenocować (jednak obiadu ci tam raczej nie zrobią:)) cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta najgorsza..
a co do miejsca noclegowego, to albo idziecie kilka dni przez góry i jecie w schronisku, albo zatrzymujecie się w jakiejs wiosce i wychodzicie rano a wracacie wieczorem. z żywca masz dosc łatwy dojazd w najbliższe góry tych obu beskidów, ok 30-40 minut pksem. możesz się też zatrzymać w Szczyrku, Węgierskiej Górce, Zwardoniu, Rycerce, Rajczy, Korbielowie :) uff ale się rozpisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAnuskax
dziekuje bardzo:) wybieramy sie wlasnym autem i myslimy zatrzymac w ustroni u iwszedzie dojezdzac:))) napenwo cos wybierziemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xAnuSkax
czy jeszcze ktos cos podpowie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbeskidzie
Ja proponuje moje kochane Bielsko blisko do Szczyrku nad jezioro Żywieckie mozna wyjechac na Żar ogólnie jest co robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ter
polecam okolice Kudowy Zdrój a na kwaterę Lewin Kłodzki. Ja zatrzymuję się już kilka razy w Domku w Górach, blisko z tamtąd do kudowy i nawyady do lasu i nad zalew. tu znajdziesz namiar : www.domekwgorach.pl polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiezyswiat
polecam Podhale, Gliczarów Górny, piękne widoki, czyste powietrze, kawałek do zakopanego i niedaleko sporo atrakcji, termy w Bukowinie i na Słowacji, szlaki rowerowe i piesze, dla mnie świetne miejsce do wypoczynku. my dobrze się bawiliśmy, jest sporo nowych pensjonatów z pokojami w wysokim standardzie, mimo że to mała wioska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość conis
Zgadzam się Podhale jest piękne, a pobyt termach w Bukowinie to świetny pomysł na zakończenie swojej wędrówki po górach. Wszystko zależy od tego co kto chce w górach robić ;) Ostatnio w National Geographic znalazłam informacja na temat dość przydatnego przewodnika turystycznego ideatur.pl Fajne jest tam to że od razu widać opinie o danych szlakach czy usługach turystycznych, a w razie gdy coś mi się spodoba mogę od razu dokonać rezerwacji. Praktyczne narzędzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relaksinka1
Ja również obstawiam Bukowinę ;) Poza tym dodam, że noclegi są śmiesznie tanie: http://www.e-wczasy.pl/noclegi,bukowina-tatrzanska tak więc wakacje mogą być taniutkie ;) Nam udało się w zeszłym roku wynająć rewelacyjne pokoje w cenach za 20 zł za osobę ;) A sama miejscowość przepiękna - bardzo blisko jest do najbardziej urokliwych rejonów w Tatrach - Orlej Pęci, Doliny Pięciu Stawów ... Jest też bardzo spokojnie - naprawdę można wypocząć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też mieszkam pod zywcem,w sasiedztwie b slaskiego i zywieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka4
Mamy naprawdę piękne góry w Polsce- infowakacje24.pl/wakacje-w-gorach/ Tyle, że niewiele osób je docenia. Bieszczady, Tatry- to naprawdę piękne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka159
Bieszczady to rzeczywiście piękne miejsce. Dużo o nich czytałam na http://www.moj***eszczady.edu.pl/ i planuję tam swój urlop:) W Zakopanem niestety nigdy nie byłam ale może w przyszłym roku się wybiorę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również popieram Bukowinę :) staram się wybierać podczas wczasów jakiś ładny pensjonat. Zawsze to inaczej wyjechać na weekend do pensjonatu niż do mieszkania. W takim wypadku masz do dyspozycji jakieś atrakcje, obsługę. Milej spędzić urlop w takim miejscu. Jednym z moich ulubionych jest http://www.zbojeckidwor.pl Piękna lokalizacja, sam budynek jeszcze ładniejszy, prawdziwa góralska obsługa i wiele, wiele gościnności. Ceny nie są wygórowany, szczególnie kiedy skorzysta się z ich częstych promocji. Polecam wszystkim. Może się tam kiedyś spotkamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja mogę polecić Karpacz, malownicze miasto, z którego niedaleko jest do Czech :D A jeśli chcecie znaleźć tani i dobry pensjonat, polecam ten o nazwie Polana :D http://www.polana.karpacz.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.domeknaskale.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miwako15
Fajna stronka z noclegami to kup pobyt. pl. Warto zajrzeć, jesli wybierasz sie w gory i szukasz noclegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam już w kilku pensjonatach w górach,ale najmilej wspominam pobyt w tym ośrodku nad jez. Żywieckim www.hotelodys.pl z przyjaciółmi spędzaliśmy tam tegoroczny urlop i mogę powiedzieć,że wszystko stało na wysokim poziomie. do tego dużo atrakcji,piękne okoliczności przyrody,bliskość jeziora... naprawdę dobrze się tam bawiłam i odpoczęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli chodzi o góry,to godny polecenia jest ten pensjonat www.chatanadsztolnia.pl byłam tam z rodziną w te wakacje i myślę,że dobrze spędziliśmy czas. okolica sprzyja wycieczkom,a po całym dniu można zjeść coś dobrego w restauracji i zrelaksować się w saunie. poza tym myślę,że to miejsce przyjazne dla rodzin z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dremka49
Ja miałam lekko opóźnione wakacje w tym roku bo dopiero na początku września, ale wykorzystałam je w pełni i tak jak lubię. Udałam się do Świeradowa Zdroju do pensjonatu Malwa i zakupiłam pakiet rowerowe lato. Najeździłam się po trasach za wszystkie czasy, a potem kurowałam odciski w z tyłu za pensjonatem na kocu i słońcu. Komfortowe miejsce na tego typu pobyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ostatnio fajnie spędziliśmy rodzinny urlop w Tatrach. zatrzymaliśmy się w pensjonacie http://www.sichlanski.pl/ nocowaliśmy w komfortowych pokojach rodzinnych, a dla dzieci był przygotowany specjalny plac zabaw,więc wszyscy dobrze się bawili. widoki naprawdę robią wrażenie i mogliśmy liczyć na chwilę wytchnienia od codzienności w otoczeniu pięknej,górskiej przyrody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w Beskidach macie jakieś sprawdzone noclegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam w Beskidach, a konkretnie w Ustroniu, świetne miejsce, nocleg sobie załatwiłam u http://www.sielanka.ustron.pl/ bardzo fajna lokalizacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno szukałam dobrego i taniego (choć wiem, że to rzadko idzie w parze ;) noclegu w miejscowości Zakopane, Znalazłam fajną stronkę http://otonoc.pl/noclegi-zakopane z zaskakująco dużą ilością noclegów w Polsce i fajną usługą - lokalizacja najbliższego noclegu w miejscowości. Takie coś widziałam tylko na booking ale booking znowu ma dużo mniej hoteli niż ta http://otonoc.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×