Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość xAnuSkax

Gdzie w góry na wakacje?

Polecane posty

Gość hotelik orański
zapraszamy do Hoteliku Orański - pobyt z pewnością będzie przyjemny i niezapomniany! Hotelik Orański jest położony w górach, w malowniczej okolicy Kotliny Kłodzkiej. Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie i smaczną, zdrową domową kuchnię. Do tego bezpłatne miejsce parkingowe, a do użytku gości jest również piękny ogród oraz miejsce na grilla. Hotelik jest również przyjazny zwierzętom. Okolice Hoteliku Orańskiego są bogate w atrakcje - zaledwie 0,5 km od Hoteliku znajduje się zalew z wieżą widokową, w pobliżu znajduje się również pierwszy w Polsce park linowy Skalisko, będący doskonałą rozrywką zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Jest to też idealna opcja na krótkie pobyty - 3,4 dni, weekendy - na pewno każdy znajdzie w tym miejscu coś dla siebie, zarówno dorośli, jak i dzieci. Kontakt:www.hotelikoranski.pl 793 665 806 Paulina Grzelaczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę straszny ten hotelik jak u Dulskiej 150 lat temu złote obrusiki, złote frędzle, bordowe wykładziny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marikarikarika
niektórzy lubią taki styl, nikt Ci nie każe jechać.. do mnie ten styl tez średnio przemawia, ale w sumie w hotelu (dla mnie) najważniejsze jest dobre jedzenie i wygodne łózko, bo w góry jezdzi sie zeby zwiedzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białka Tatrzańska to jest miejsce godne polecenia, a tam jest fajny pensjonat U Sorosa www.usorosa.pl :) według mnie nie ma to jak góry w wakacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Azefs
Śliczny jest Świeradów-Zdrój, wprawdzie nie są to jakieś wysokie góry, ale widok z nich jest przepiękny :) Dużo zieleni, jest gdzie chodzić. Jeśli ktoś chce mieć co robić, to na pewno Zakopane albo Solina. Zakopane ma opinie drogiego, ale można na http://nocujznami.pl/ znaleźć przepiękne pokoje albo domki i to w niskiej cenie. Także taki wyjazd wcale nie musi nas kosztować milionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie- Świeradów Zdrój jest piekny :) sama tam niedawno spedzilam urlop w domu wypoczynkowym Kaja :) relaks na całego w przystepnej cenie :) a sama kaja- czysta, zadbana, pokoje mialy przytulne wnetrza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na wakacje polecam Pensjonat Klimek Spa w Muszynie :) Byłem tam ostatnio z dziewczyną. Dzięki niesamowitym górskim widokom, wielu atrakcjom i miłej obsłudze w pensjonacie idealnie wypoczęliśmy !:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xczss
Wybieram się na urlop jesienią do schroniska Orlica w Szczawnicy. Lubię góry o tej porze roku, są magiczne, romantyczne. Mam zamiar się wtedy oświadczyć swojej dziewczynie...więc :) Byliśmy tutaj już raz i nam się spodobało, więc fajnie będzie tutaj wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakopane wyglądają pięknie latem. Ja byłam 2 tygodnie temu i zatrzymałam się w www.excelsior.com.pl. Coś niesamowitego. Nazwiedzaliśmy się za wszystkie czasy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeżdżę do Bielsko Białej. Bardzo ładne miejsce, piękne okolice. Zatrzymuję się tam w DotHostel. Przyjemny i tani nocleg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alfredooo90
Karpacz, Tatry - uważam że są to jedne z lepszych kierunków. Jeżeli zdecydujesz się na jeden z tych kierunków to polecam zapoznać się z tą stroną http://pawelcichon.pl/ , na której znajdziesz opisane atrakcje turystyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunsin
Dziwne, że Wam te zatłoczone i "ciasne" Zakopane się jeszcze nie znudziło. Znajomi byli jakiś czas temu w Baskidzie Żywieckim pokazywali nam zdjęcia i powiem, że czegoś takiego szukamy do odpoczynku genialnie położony hotel o ile dobrze znalazłem to ten - http://www.hotel-zywiecki.pl/ w hotelu SPA (które jest dostępne w wielu pakietach) z widokiem na las, świetna sprawa. No i ilość atrakcji która jest w poblizu sprawia, że naprawdę będzie co robić. Bardzo ciekawie wygląd możliwość lotu balonem, które są organizowane w tamtym rejonie, chętnie tego spróbuje bo wrażenie podobne przednie, a tamten region jest genialny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komeetka0
Oj tam, Zakopane nie jest takie złe, zwłaszcza po sezonie. Ja je lubię jesienią. Nie dość, że mniej zatłoczone to jeszcze zdecydowanie tańsze. Ostatnio rezerwowałam apartament na bookaparcie, w lipcu na pewno wiecej bym zapłaciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Gdzie jest Dory (2016) dostępny już do pobrania oraz online >>>http://24filmyonline.pl?u=Gdzie_jest_Dory_2016 Kiedy Dory mawiała „mówi się trudno i płynie się dalej” w nagrodzonym Oscarem filmie „Gdzie jest Nemo”, raczej nie zdawała sobie sprawy z tego, co jeszcze ją w życiu czeka – chociaż pewnie i tak by zapomniała... W roku 2008 Amerykański Instytut Filmowy umieścił film „Gdzie jest Nemo” pośród 10 najlepszych animowanych produkcji wszech czasów. Pod względem przychodów do dziś pozostaje on na czwartym miejscu wśród filmów animowanych. „Gdzie jest Nemo” ma ponad 16 milionów polubień na Facebooku, a Dory, z wynikiem 24 milionów, jest pod tym względem rekordzistką wśród postaci z produkcji Disneya i studia Disney/Pixar. Zapominalska morska rybka Dory udaje się w podróż do Kalifornii, by odnaleźć utraconą rodzinę. W najnowszej animacji Disney/Pixar „Gdzie jest Dory” tytułowa bohaterka wraz z przyjaciółmi – Nemo i Marlinem – postanowi odkryć tajemnice swojej przeszłości. Co pamięta? Gdzie są jej rodzice? Gdzie nauczyła mówić się językiem wielorybów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anuuusia79
Szklarska Poręba jest piękna :) mniej więcej dwa razy do roku tam jeżdżę, teraz też mam zarezerwowane noclegi na bookaparcie i jadę w styczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może http://www.kopieniec.pl/ ? Bardzo fajny hotel, gwiazdki 4 i wszystko, czego dusza zapragnie jest na miejscu. Czy to SPA, czy restauracja, czy nawet taras widokowy :D Do tego wszystko w mega kameralnym klimacie, warto sprawdzić moim zdaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym miał polecać konkretne miejsce to może Orlica w Szczawnicy. Byłem tam parę miesięcy temu i bardzo mi się okolica spodobała. Blisko do szlaku na Sokolicę, daleko też wcale nie było do przystani flisackiej. Ogólnie przyroda, świeże powietrze, wszędzie dookoła góry, zupełnie inny klimat niż w mieście...Można wypocząć. Ośrodek ma swój portal - www.orlica.com Jest tutaj trochę info o okolicy, zdjęcia pokoi i cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę polecić Włochy. Na wakacje są idealne :) Jeżdżę tam z rodziną od kilku lat co roku i jesteśmy bardzo zadowoleni. Bardzo wyjątkowy, specyficzny i gorący kraj. Do poszukiwania miejsc polecam korzystać z biura http://www.volare.pl/ . Mają tam bardzo duży wybór i każdy może coś dobrać dla siebie. Można tez postawić na Chorwację to wyjątkowo piękny i gorący kraj o ciekawej kulturze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość midalia
Białka Tatrzańska ;) my teraz mamy zarezerwowany apartament na bookaparcie na ferie właśnie tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz też wziąć pod uwagę Zakopane. To chyba jedno z najpiękniejszych miejsc w naszych górach. Jeśli będziesz szukać noclegu to mogę polecić Ci www.zakopanetulipan.pl. Byłam zakwaterowana tam miesiąc temu i bardzo byłam zadowolona z pobytu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selmaX
może Szklarska Poręba? :) my często jeździmy tam ot tak po protu na weekend, rezerwujemy sobie tylko wcześniej noclegi na bookaparcie i jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1983
Zakopiec moja milość. Najlepsza baza wypadowa w góry i doliny. Ale najlepiej w czerwcu albo wrzesniu, to wie każdy :) Albo jeszcze wiosną na krokusy. Sedno w tym, żeby mieszkac sobie z boczku w ciszy i miec łatwy dostep do atrakcji Zakopanego. My zawsze wynajmujemy cały domek w kilka rodzin. W zeszłym roku wzielismy z polecenia nówka domek http://www.tatrytop.pl/dom-malina-centrum-skibowki-zakopane no i była to rewelacja. Pełen wypas, 15 minut na piechotę do Krupówek, wokół cisza, własny parking, tarasy, grille, szybkie wifi. Czego więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamiiiii
Chyba nie ma czegos takiego jak cisza w Zakopanem :) Dlatego ja jezdze do Murzasichle, ktore jest bardzo blisko Zakopanego,a tam jest naprawde spokojnie i cicho. Znajomi polecili mi swietny hotel ze spa Kopieniec (www.kopieniec.pl) i bylam tam juz z nimi dwa razy. Widoki piekne, jak ktos lubi spa to maja wybor przeroznych zabiegow, restauracja z tarasem widokowym tez fajna. Wydaje mi sie, ze to ciekawe miejsce, w wysokim standardzie, w sam raz na wypoczynek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marika1983
Są ciche miejsca w Zakopcu, zresztą jak wszędzie. Nie sposób oceniać jakąkolwiek miejscowośc przez pryzmat jej deptaka czy innego centrum. Krupówki czy inne atrakcje jest fajnie mieć jako opcję, ale bezwzglednie polecam nocować na uboczu. Nasza miejscówka była o tyle extra, że nie trzeba było odpalac auta przez cały pobyt. Piechotą dostepne było wszystko co trzeba i spacer po dolinach i centrum i knajpka na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lidkamu
Zakopane jest całkiem spoko, my też zarezerwowaliśmy sobie noclegi na bookaparcie w fajnym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja każde wakacje spędzam w górach ale nie mam swojej ulubionej miejscowości. No może do czasu bo ostatnio bardzo spodobała mi się Białka Tatrzańska i chcę do niej wrócić. Jest naprawdę przepięknie położona i nie ma tam takiego hałasu i gwaru jak w Zakopanem. No i to prawdziwy raj dla narciarzy o czym przekonałam się w tegoroczną zimę. Jeżeli chodzi o nocleg to wybrałam Hotel Górski ze SPA i blisko basenów geotermalnych żeby się maksymalnie zrelaksować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sporo jest pięknych miejsc. Polecam Ci zerknąć tutaj http://wpieknyrejs.pl/ ciągle wrzucają coś nowego, polecają na prawdę piękne miejsca, już byłam w kilku i się nie zawiodłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My z rodziną zazwyczaj zawsze spędzaliśmy wakacje w Zakopanem ale zrobiło się na tyle komercyjne i hałaśliwe że stwierdziliśmy że czas zmienić lokalizację na bardziej spokojną. Nie chcieliśmy jednak z niego całkowicie rezygnować ze względu na przyzwyczajenie dzieci i faktu że jest tam dla nich sporo różnych atrakcji więc szukaliśmy czegoś w okolicy. Tak trafiliśmy na domki Tajgołka www.tajgolka.pl które absolutnie nas oczarowały. Każdy z nich jest w innym stylu więc można wybrać czy chce się taki w regionalnym, amerykańskim czy francuskim. Jak do tek pory byliśmy w dwóch i każdy tak samo komfortowo urządzony z różnymi udogodnieniami dla najmłodszych. Do tego miejsce w którym się znajduje czyli teren Tatrzańskiego Parku Narodowego to bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×