Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasica20

Rozkochalam jednego a mam faceta !! co robic ??

Polecane posty

Gość kasica20

Pomozcie bo nie wiem co robic ;( mam chlopaka od 2 lat .. bardzo go kocham ..ale ostatnio sie strasznie klocilismy i juz mialam dosc !! jego zachowania w stosunku do mnie ;/ zlewania,malo czasu mial dla mnie,ciagle tylko kumple i kumple;/malo czuly itd .eh.. w tym czasei poznalam innego chlopaka .. czuly ,ma duzo czasu dla mnie ..zupelne przeciwienstwo mojego chlopaka ! strasznie mi sie podoba! i chyba sie zauroczylam kocham mojego faceta ale ciagnie mnie do drugiego ;/ najgorsze jest to ze ostatnio moj chlopak zerwal ze mna ... jak sie okazalo dla zartow;/ zeby mnie wkurzyc;/ bo mial dosc tyhc klotni ;/ i ja pojechalam na disco ..byl tamten chlopak no i sie z nim calowlaam ;( musialam odreagowac ;( a przy okazji ciagnie mnie do niego ;( malo tego - narobilam mu nadzei ;( ze bedziemy razem ;( a tu bomba - moj byly blagal zebym do niego wrocila bo dla jaj to zerwanie bylo;( ze mnie kocha i takie tam ;( i ja nie wiem co robic ;( mam jakby dwoch facetow naraz;/ kocham mojego faceta nad zycie al;e ie wiem co sie dzieje.,to silniejesze ode mnie ze ciagnie mnie do drugiego ;( i ten drugi zyje nadzieja ...ze juz jestem jego ;| co ja mam robic ;( ?? pomozcie mi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litość to zły doradca
zarówno w jednym, jak i drugim przypadku. Nie patrz na to, czego oni chca, tylko na to, czego chcesz TY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasica20
litość to zły doradca - wlasnie ja sama nie wiem czego chce :( bo kocham jednego a przy drugim czuje sie ah :( ciagnie mnie do niego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesiur
bez urazy ale to taki standardzik, kobieta niezdecydowana rani wszystkich w koło siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×