Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alta proteccion

Wizyta u rodziców chłopaka. co ze sobą wziąć?

Polecane posty

Gość alta proteccion

W tym tygodniu poznam rodziców mojego chłopaka. zostałam zaproszona na kolacje i w związku z tym chciałabym wziać ze sobą jakiś drobiazg. Wiem, ze jego matka bardzo lubi słodkości. Czy myslicie, ze eleganckie czekoladki beda w dobrym tonie? a moze cos innego? a moze w ogole nic nie brac na pierwsza wizyte? bardzo prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotlinska
Kwiaty i czekoladki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta najgorsza..
czekoladki i kwiatka. ale ja bym wzięła takiego w doniczce, malutkiego ale ładnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alta proteccion
wiecie, oni nie sa Polakami, ale z tego co wiem w ich kraju to dosc powszechne by cos ze soba przyniesc. chcialabym zrobic dobre wrazenie, wiec myslalam, ze przynajmniej czekoladki beda ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeetam flaszke przynies
kwiatek zdechnie, zekoladki pojde w dupe tesciowej i potem tesciu se znajdzie inna i beda ciebie obwinac, a flaszke to pzrynajmniej sie wypije i rozulni sie atmosfera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alta proteccion
flaszke przyniose jak juz mnie polubia:P poki co, musze dabc o pozory grzecznej i kulturalnej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wypada coś wziąć... ja myślę, że mogłabyś nawet upiec coś sama...jakieś pyszne ciacho i zanieść... tylko musi być faktycznie dobre i estetycznie wyglądać... a z kwiatkiem to ja bym dała sobie spokój. czekoladki jeszcze ok, zamiast ciasta mogą być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta najgorsza..
ale taką dobra swojską kiełbasę, najlepiej sama ja uwędź:P a tak na serio to jestem za kwiatkiem w doniczce, mamusie lubią kwiatki w doniczkach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alta proteccion
kiełbasę wezme, jak bede ich czestowac wodka:P a na razie wciaz jestem na etapie pierwszej wizyty. chyba jednak czekoladki kupie. mozecie cos polecic? jakies eleganckie, z gornej polki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alta proteccion
jarek, proponuje zebys ty sie najpierw wydymal ta kiełbasą i zdał nam relacje na forum. wtedy ja sie zastanowie, czy warto kupic kg czy moze wiecej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta najgorsza..
to kup 2 kiełbasy jarek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×