Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość margaarett

paznokcie SZTUCZNE SZKLANE

Polecane posty

Gość margaarett

HEj:) Zamierzam kupić an allegro sztuczne szklane paznokcie.. Co o nich sądzicie? Czy któraś z was miała już je? słyszałam że szybko pękają? Jak macie daną markę wypróbowaną to podajcie nazwę... z góry dziex:) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdziele
:O nie skalecz sie w dupe jak bedziesz sie podcierala :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaarett
niektóre osoby maja bardzo niski poziom inteligencji:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japierdziele
no i wlasnie dlatego ci odradzam :) dobrze ze w pore to do ciebie dotarlo, ze to niezbyt madre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja pierdziele
ty głupia krowo - ty sie chyba łapą podcierasz fujaro nadęta! nie słyszałas o czyms takim jak papier toaletowy szmaciaro? ja mam swoje długie naturalne, i tipsy miałam i nigdy nie miałam problemu z podtarciem dupy! ze tobie sie łapy w gównie fajdają to twój problem! moze naucz sie dupe podcierac a potem dawaj takie żenujace porady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość likaaa
do ja pierdziele ------ Każdy inteligentny wie,że długie szpony,a zwłaszcza tipsiory,są strasznie niehigieniczne,niepraktyczne,i żałosne jak mało co. Wiec nie stersuj sie tak,bo japierdziele ma sporo racji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margaarett
jesteście ŻAŁOSNE!!! koncze temat nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonka233
nie slyszalam o szklanych paznokciach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
wszystkie tpsiary to brudasy z obsranymi gaciami...przeciez kazdy o tym wie... ale jak chcesz szklem dupe poscierac to jeszcze ciekawiej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szklany tips
lubie kaaauuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie co naprawde
jestescie smieszni, a to dziewczyna sie bedzie palcami podcierala????? zapewne wy tak robicie, skoro takie odpowiedzi dajecie, ale nie koniecznie ona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego wy jestescie tak zacofani:D tipsy nie musza miec 5 cm długosci nie musza byc rozowe i nie musza miec wtopionych motylkow albo serduszek:o osoba noszaca tipsy nie musi byc odrazu tleniona blondyna ktora pol zycia spedza w solarium! troche wyobrazni ludzie:o a RESZTA TO ONA SE DUPE POKALECZY NIE WY to co was to interesuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1987
Ktoś zadaje proste pytanie, a niektórzy zamiast dać normalną radę i zachować się z klasą, ośmieszają się swoim niskim poziomem. Po co to? Nie łatwiej nie odpowiadać, jak się nie umie dać logicznej rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxxxxxxxxxx16
Joanna1987 Zgadzam się w 100% z Joanna 1987

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hvoluilp
zgadzam się ... :D na pewno masz kupę za paznokaciami a Ty dziewczyno która jej bronisz i nam wytykasz brak kultury posłuchaj jak ktos kto ma tipsy i pewnie mózg też plastik albo zairenko fasoli moze mieć klasę? tipsiary, blachary i inne im pokrewne należy zwalczać jak stonkę... a zza stringów na pewno im ta kupa wychodzi hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iptis
ja mam szklane tipsy i są bardzo dobre nie pekają i ładnie wyglądają jeśli chcemy nakładać brokaty lub robić wzory i co do niektórych mało inteligentnych szklane to tylko nazwa one są poprostu przezroczyste a nie biało zabarwione i przypominają szkło tylko tyle się różnią od zwykłych polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×