Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna190

mezoterapia bezigłowa kontra cellulit

Polecane posty

do paprotki: nie pisz ze wypowiadają sie na forum o lipo dziewczynyktóre nie robiły konturu bo tak nie jest. Ja sie wypowiadałam i robiłam, 0 efektu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do annszc
bardzo mi przykro,ze się zawiodłaś ale moze mialaś na innym sprzęcie bo podobno tu tkwi cała sprawa..dowiedziałam się o różnego rodzaju "podróbach" napisz,jeśli pamietasz ,na jakim sprzęcie miałaś Lipocontur zrobione- pytam bo sama chcę sobie to zrobić ale 3 tyś na ziemi nie leży a więc chcialabym mieć pewnośc co do skuteczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna wroc
Witam zdecydowałam sie do Was napisać bo wiem co przeżywacie... ja jestem całkiem filigranową dziewczyną przed 30\'stką (176cm/56kg) i mam cellulit. Początkowo myślałam że to moja wina bo biorę tabletki antykoncepcyjne, więc je odstawiłam było to ok.2 lata temu, nie pomogło. Przestałam solić i nie jadam słonych potraw po dziś dzień. Potem zaczęłam chodzić na aqua-aerobik - cały rok chodziłam (2 razy w tygodniu) nie pomogło potem zwykły aerobik rok czasu chodziłam - o dziwo drgnęło ale nie tak abym sie z tego mogła cieszyć. Zaczełam czytać w necie i poszłam na badania krwi bo wydawało mi się że to może mój gruczoł tarczycy mi \'\'bruździ\'\' :( ale.....nie, to nie on. no i z tej całej rozpaczy ... została mi tylko kosmetyka, umówiłam sie juz na pierwszy zabieg mezoterapii (będzie ich 10) + co 3 raz drenaż limfatyczny...i powiem wam dziewczyny że jak to GO nie usunie to ja się chyba załamie... zaczynam w poniedziałek 02czerwca i na pewno napiszę jak było pozdrawiam was wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka99
do annszyc Sprostowanie: wiekszośc nie robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka99
do justyna wroc na pewno mezoterapia nnm ci pomoze, pij tylko 2 l wody tak jak każa, spróbuj też może włączyć cellasene, niektóre dziewczyny tak robią żeby zadziałać od środka i od wewnątrz. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna wroc
do Paprotki wielkie dzięki, może znasz jeszcze jakieś inne środki farmakologiczne- które działają, bo nie ukrywam koszt tych tabletek jest zbyt duży po prostu finansowo nie wyrobie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety nie pamiętam na jakim sprzęcie nie zwróciłam uwagi na to. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem po
szóstym zabiegu i moze cos tam ruszylło ale spektakularnych efektów nie ma..ale ciągle mam nadzieję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna wroc
dziewczyno nie załamuj mnie ja juz dziś ide na pierwszy zabieg i truchleje ze stresu ciągle myśle czy dobrze robie ..........było nie było to dużo kasy...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem po
siódmym i sama nie wiem ,chyba cos sie zaczyna dziać, nie załamuj się i nie stresuj..prawda jest taka,ze jak nie to -to już chyba nic.a więc dajmy sobie szansę, do czasu aż coś nowego wymyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też wrocławianka
Justynko, a gdzie we Wrocławiu chodzisz na NNM? Jaka jest cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna wroc
ja chodze do golden line gdzieś koło Bielan wrocławskich ale z tego co czytam na forach to maszyna którą tam mają to nie jest MMN (może to tylko skrót nazwy zabiegu- nie wiem) tylko BTL i zaczynam sie zastanawiać jak jest różnica - może ktoś wie? dziś ide na 2 zabieg zobaczymy jak to sie dalej potoczy... wiem jedno - naprawdę zrobiłam wszystko co w mojej mocy aby się TEGO pozbyć, niestety metody konwencjonalne zawiodły ... zobaczymy jak mezoterapia sobie poradzi...bede pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj cos mi się wydaje
ze na tym sprzecie nie będziesz mieć efektów, nie na darmo podkreślają nazwę;( ale może się myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po
jak sądzicie/ czy można zaaplikować sobie więcej jak 10 razy ? wydaje mi sie po co czekać kilka miesięcy aby sprawę zamknąć bo 10 zlikwidowalo u jednej z nas 80% może powinno sie to atakować aż do skutku. Jak pakietdziesięciu nie zlikwidował to może trzeba20? czy to jakoś szkodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem po - justyna wroc
powiedz mi proszę na jakim sprzecie miałas robiony cellulit albo w jakim salonie... (jeśli to nie problem - jaki stopień zaawansowania dziadostwa :)) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po
odpowiem Tobie w poniedziałek bo nie wiem na jakim sprzęcie a stopień chyba drugi( jak leżę nie wiadać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem po- justyna wroc
bardzo dziękuję, bede czekała na odpowiedz.... serdeczne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka99d
justyna wroc bez paniki mezoterapie NNM ( No Needle Mesotherapy) robi sie na sprzęcie BTL, zresztą na stronie www.btlnet.com.pl możesz sprawdzić jakie gabinety mają ich sprzet. Nie załamuj się efekty będa bardzo duże po skończonej kuracji, to nie jest tak że na jednych działa super a na drugich nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie otwiera sie ta strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paprotka99
sory www.btlnet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma tam tych gabinetów
albo ja nie umiem znaleźć. Na co trzeba kliknąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po
sprzęt NNM czyli ten o jakim tu wszystkie kobietki piszą. Dzisiaj miałam 9 raz i powiem Wam,że szaleństwa nie ma:-) owszem cos się zmniejszyło ale o usunięciu wszystkiego nie ma mowy. Trudno mi wyobrazić sobie,że po 10 razie nagle wszystko się wygładzi..szkoda bo bardzo na to liczyłam. Nie wiem,może za jakiś czas coś się zacznie zmieniać bo w sumie nie wiem, czy efekt powinien być natychmiast czy po jakimś czasie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna wroc
no to sie mocno zmartwiłam, bo za tę kasę człowiek spodziewa sie efektów a nie tylko obietnic-co mogę kupic w drogerii za kilkanaście złoty...napisz jeszcze... jak coś się zmieni... ja napiszę jak się mam -po 5 zabiegu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do jestem po- justyna wroc
mam jeszcze pytanko z jakim stopniem zaawansowania cellulitu trafiłaś do gabinetu? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po
powiem tak: skóra jakby bardziej napięta , coś tam się zmniejszyło lekko ale miałam drugi stopień i mam nadal:-(( już sama nie wiem ale moze taki ze mnie egzemplarz bo po edermologii też nie maiłam efektów ( poza gładszą skórą)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze i tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna wroc
ja jestem dopiero po 4 zabiegu ale...... widze ze coś drgneło nie jest rewelacyjnie ale to dopiero 4 zabieg ...........bede pisała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem po
pisz kochana bo jestem bardzo ciekawa jak u Ciebie z efektami.Pozdrawiam trzymam kciuki za sukces:-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MilkyWayToday
Chodze sobie na zabiegi mezoterapii NNM , ponieważ tak wiele osób ją chwali i powiem COS W TYM JEST, bo jestem po 4 zabiegu a moje nogi wyglądają DUUUŻO LEPIEJ. Cellulit jeszcze nie zniknął zupełnie ale mam jescze 6 zabiegów i ak tak dalej pójdzie to na pewno sie uda! Nic mnie nie boli, normalnie można po tym żyć, żadnych ograniczeń. Pełen komfort,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna wroc
jestem po 6 zabiegu................DZIEWCZYNY z pełną odpowiedzialnościa stwierdzam TO DZIAŁA, mam jeszcze cos na udach ale wygląd ich i kondycja skóry na udach jest o niebo lepsza. A krytycznie do tych spraw podchodzę. Przedemną jeszcze 4 zabiegi, i jeśli tak to bedzie postępowało ......... to moje nadzieje nie sa płonne :) pozdrawiam Was serdecznie i bede pisała. (pije 3 litry wody dziennie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×