Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna190

mezoterapia bezigłowa kontra cellulit

Polecane posty

Gość eieszzzzka
Co do mezoterapii bezigłowej to komepletnie tutaj nie moge sie wypowiedziec,ale ja robiłam zabieg mezoterapii igłowej cellucare i dla mnie jest to naprawde świetny zabieg,co bardzo wazne jest skuteczny jesli chodzi o takie problemy skorne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuzza
Jak ktoś nie ma alternatywy to wciska co kolwiek byle by zarobić. Dla tego popieram Cie Chochliku. Ja też uważam, że nawet na pozornie błahe zabiegi lepiej wybrać się do specjalistów. Ja mam bardzo delikatną skórę i bałabym się iść do takiego gabineciku bo gdybym jakoś źle zareagowała na któryś zabieg, kosmetyk czy coś. To zostaję z ręką w nocniku i na własną rękę musiałabym szukać ratunku. U takiego Sankowskiego nawet gdyby coś się stało to mają sztab osób, które mogą pomóc. Dermatologów, kosmetologów itd itd Osoby które po prostu mają doświadczenie w takich przypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzza, nawet na to nie wpadłam :D ale masz rację, wtedy i cały sztab, wyposażenie. Jednak kompleksowa opieka daje większy komfort i pewność w razie czego, a teraz przyjrzałam się osobom pracującymw klinice, patrząc na wykształcenie no i taką ekipą zdobyli sobie moje zaufanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dududu3
Wszedzie tylko slysze Sankowski i Sankowski...Moze nie kazdy chce akurat tam trafic...Zreszta dla mnie to obojetnie tak naprawde gdzie bede miała wykonany zabieg,liczy sie na pewno to zeby zabieg był wykonany profesjonalnie i dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuuzza
Wolność Tomku w swoim domku... Ja tez stawiam na profesjonalizm, dla tego wybieram klinikę Sankowskiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wierutne KLAMSTWO
skora po pierwszym zabiegu wyraznie poprawiona... Moglibyscie wysilic sie troche i podac bardziej wiarygodnie brzmiaca reklamowke waszego gabinetu... A swoja droga - mezoterapia beziglowa nie daje efektu nawet po 5 zabiegach. Poczatkowy "efekt" daje niestety tylko obrzek i po tygodniu znow wszystko siada. Zeby osiagnac to czego oczekujemy, nalezy poddac sie mezoterapii IGLOWEJ, bo tylko wtedy nastepuje draznienie wlokien i stymulacja do zwiekszonej produkcji kolagenu. A o to przeciez chodzi, a nie o wyrzucanie pieniedzy w bloto i trwanie w stanie iluzji, ze moze cos jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja robilam
mezoterapie bezigłową i cellulit zmniejszył mi się widocznie. Myślę że nawet więcej niż jeden stopień (przed zabiegami kosmetolog powiedział że moge oczekiwać zmniejszenia o 1 stopien). Zabiegi byly dośc długie, więc miałam dużo czasu na rozmowy o różnicach, zaletach i efektach różnych zabiegów. Podobno w przypadku beziglowej duze znaczenie ma preparat wprowadzany (zreszta tak jak w iglowej), ale jeszcze wieksze urządzenie którego sie używa. Miałam robioną mezoterapie na produkcie BTL anty cellulite care i na urzadzeniu tez tej firmy -mezoterapia nnm. Nie uwazam abym wyrzuciła pieniądze w błoto, jestem zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZeniaW
Mam 45 lat i niestety zrobił mi się cellulit na udach pomimo,że jestem dość szczupła Jestem po 4 zabiegu mezoterapii bezigłowej w gabinecie ART ESTETICA we Wrocławiu . Widzę wyraźną poprawę, mam wrażenie że cellulit zmniejszył mi się o jakieś 50 % , jest mniej widoczny, dopiero jak bardzo napnę uda a przed zabiegami był naprawdę wyraźny i skóra jest taka jędrna jakiej dawno nie miałam Ja jestem zadowolona chociaż jeszcze kilka zabiegów przede mną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na cellulit
nic nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nati1303
Witam jestem z Poznania i potrzebuj adresów do specjalistów od mezoterapii igłowej.Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Ja również chcę skorzystać z tego zabiegu, ale nie mogę zdecydować się, który gabinet czy salon wybrać.. Jestem z Krakowa. Wielu moich znajomych poleciło mi Dermique. Mówią, że ten instytut jest naprawdę dobry. Co Wy sądzicie na ten temat? Czy ktoś robił w nim mezo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Witam! Mezoterapia naprawdę działa. Też wątpiłam i długo się zastanawiałam, czy w ogóle opłaca się wydawać pieniądze na ten zabieg. Zrobiłam dwie sesje w Dermique w Krakowie i nie sądziłam, że będę do tego stopnia zadowolona. Moje uda wyglądają nareszcie lepiej. Planuję jeszcze jeden zabieg, żeby było już naprawdę super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocamoca
Inesines 666 Daj sobie spokój z tą WSTRĘTNĄ REKLAMĄ to już kolejny temat gdzie piszesz o tym Dermique. Raz piszesz że zrobiłaś raz ze się zastanawiasz i takie bzdury. ZROZUMCIE ŻE FORUM JEST TO WYMIANA INFORMACJI A NIE REKLAMA, A JAK DERMIQUE NIE MA RUCHU TO NIE ZROBIĄ PROMOCJE A NIE ZACHWALA SAM SIEBIE POD NIEBIOSY!!!!. A teraz do wszystkich: Robiłam jedna i drugą, stwierdzam że mezoterapia igłowa króluje nad bezigłową. Widziałam szybciej efekt i dłużej sie utrzymywał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonic
nati1303 znalazłaś coś w Poznaniu ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lemonic
ja niestety po endermologi-10 zabiegów- mam cellulit trzy razy większy, pojawiły mi sie ogromne żyły na udach, wyglądaja jak żylaki, nie polecam tej metody :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zośśśka2
No własnie to jest bardzo dobre rozwiązanie, ponieważ sama słyszalam od swoich kolezanek które przyjmowały ten suplement ze naprawde efekty są super. Ale trzeba przyjmowac regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramonezzzka
No kurcze, jesli piszecie ze tak działa, to chyba i ja sie skusze. Jak zaczne kuracje od jutra to na lato bedzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominika121
Ja miałam wykonaną serię zabiegów NNM Lipo Kontour na uda, była to terapia antycellulitowa i muszę przyznać, że na mnie te zabiegi zrobiły pozytywne wrażenie. Po zakończonej serii mogę śmiało powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza jest mikroiglowa rollerem, przynajmniej nie szarpie skóry przy nakłuwaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludkamila
Korzystałam z zabiegów icoona, mialam wykonana serie 12 zabiegów na twarz i 16 na ciało. Uważam że nie ma lepszego bezinwazyjnego zabiegu na ciało i twarz, z czystym sumieniem moge polecic te zabiegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutka99
Pierwsze słyszę, by mezoterapia bezigłowa mogła boleć. Coś musiało być niewłaściwie wykonane:P Generalnie jestem zdania, że doświadczenia doświadczeniami ale tego typu zabiegi powinien dobierać lekarz specjalista! Taki patrzy sobie na skórę i ocenia co i jak. Przynajmniej tak jest w Instytucie Dermique w Krakowie. Ja nie zdecydowałabym się na nic bez konsultacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pergolka
Super efekty NNM Lipo Kontura w połączeniu z icoonem, sama robiłam i bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No kurcze, jesli piszecie ze tak działa, to chyba i ja sie skusze. Jak zaczne kuracje od jutra to na lato bedzie idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaszdor
W Poznaniu można się wybrać do kliniki Esthetique, tam na pewno poradzą coś na ten cellulit. Mnie się udało dzięki tej klinice usunąć blizny potrądzikowe i uważam to za wielki sukces ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka001
Ostatnio odkryłam zabiegi mezoporacji bezigłowej, wykonywane w wykorzystaniem urządzenia Dermation. Polegają na bezigłowym wprowadzaniu w głąb skóry dużych dawek substancji aktywnych. Postanowiłam zrobić kilka takich zabiegów na cellulit, z którym od dawna nie mogłam sobie poradzić. Dziewczyny, efekt jest niesamowity. Wszystkie kremy to pikuś przy tych zabiegach. Cellulit naprawdę się wygładził, skóra jest bardziej ujędrniona i sprężysta. Warto pomyśleć o tych zabiegach jeśli też macie problem z cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×