Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość justyna190

mezoterapia bezigłowa kontra cellulit

Polecane posty

Gość Tez słyszała ze działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaSz
Dziewczyny zrobiłam już 7 zbiegów mezoterapii NNM i zgadzam sie na prawde nie ma nic lepszego, chyba sie uzależniłam od tego zabiegu! Cellulit znika w oczach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to masz
szczęście bo u mnie nic:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hala 123
zastanawiam sie czy tabletki które przyjmuje sie i maja polepszyć kondycje skóry - działają ? jakie brać aby efekty były widoczne? czy macie jakies doswiadczenia? proszę o rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie wierze w tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna190
witam po długim czasie;) Dziewczyny ja robiłam serię 10 zabiegów na tył ud, stan miałam masakryczny, pod pośladkami aż takie dziury, które były zawsze neizależnie czy stałam, czy leżałam...;( myślałam że już nic mi nie pomoże. w trakcie znabiegów, -trwało to 3 tyg.-miałam różne odczucia, raż ze działają super, innym razem, ze mam większy cell...serię skończyłam i byłam zadowolona , wtedy też przestałm ogladać nogi 10 x dziennie pod lupą:D i ku mojej uciesze jak przyjrzałam im sie po misiacu od zakończenia zabiegów, to efekt był super, także uzbrojcie się w cierpliwość, dajcie szanse temu wpompowanemu w slóre preparatowi zeby zadziałał, a na pewno bedziecie zadowolone;) Też myślałam, żeby wydłuzyć serię do np 15 zabiegów ale zlecono mi żebym poczekała na efekty i doczekałam się, za pół roku robie powtórke, zeby wzmocnic efekt;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaSz
Zgadzam się ! Miałam podobne odczucia, szczególnie w połowie teraoii że cellulitu jakby zrobiło sie wiecej, ale pani wykonująca zabiegi wytłumaczła mi że to normalne ponieważ cellulit z grubogrudkowego stał sie małogrudkowaty i to daje wrażenie że jest go jakby więcej, a to poprostu efekt tego że komórki tłuszczowe się zmniejszają i wszysto to doprpwadziło do tego że pozbyłam sie dwóch stopni cellulitu!! jestem wniebowzieta! Wreszcie jade w tym roku na urlop BEZ PAREO! Dziewczyny nie dajcie sie skusić na cene zabiegów NIBY mezoterapii bezigłowej na urzadzniu Bella Terma , moja kolezanka na nie chodziła bo nie hciało jej sie dojeżdzać tam gdzieja chodziłam i Zero efektu, wydaje mi sie że tu chyba wszystko zależy od podawanych środków a te w NNM sa poprostu najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem coś o tym również
sama dałam sie namówić na tą Bella Therma II i już żałuje!!! Nic po prostu nic................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomarańczka77
W poniedziałek zaczynam zabiegi mezoterapii NNM na mój przebrzydły cellulit, jestem tak podekscytowana że nie moge spać. Juz nie moge sie doczekać efektów! Napisze co i jak u mnie wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjanna
mezoterapia NNM jest na`prawde sprawdzona, moja` koleżanka zrobiła sobie 2 lata temu, a potem jak sie wieść rozniosła to wszystkie koleżanki z kręgu jej znajomych również zlikwidowały sobie cellulit, ,mnie ten problem nie dotyczył aż do tej zimy , kiedy to po 5 mies karmienia piersią i wcześniejszej ciąży podczas której przytyłam 19 kg!!!! ( tak mi wstyd), moje ciało zrobiło sie jak gąbka. Korzystałam z zabiegów wiosna i cellulit na prawde bardzo sie zmniejszył widze go teraz tylko jak sciskam skóre. polecam wszystkim którzy próbowali już wszystkiego, to jest na prawde bardzo profesjonalny zabieg. ja postanowiłam na jesien wykonczyc cellulit zupełnie i robie druga serie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Justyna 190
masz racje twoje uwagi są bardzo cenne, organizm potrzebuje trochę czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mela_N
jak uważacie, co jest lepsze na cellulit mezoterapia bezigłowa innymi preparatami czy lipokontour czyli NNM fosfatydylocholiną? Ja jestem po czwartym zabiegu lipokontour i chyba coś drgnęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MirkaSz
Na cellulit tylko mezoterapia bezigłowa NNM, NNM z fosfatydyloholina to lipoliza bezigłowa Lipo Kontour NNM i jest na wyszczuplanie, tez sie tym interesuje bo chce sobie zrobić brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWO-ONA
Witajcie, piszę z nadzieją, że pomożecie mi rozwiązać wątpliwość: jestem w trakcie serii zabiegów MMN, zorientowanym na ogólną poprawę stanu mojego brzucha (półtora roku po porodzie) - poprawa napięcia skóry, spalenie tłuszczu. Po czwartym zabiegu nie widzę żadnego efektu... Zastanawia mnie fakt, że zaledwie przy pierwszym zabiegu i części trzeciego odczuwałam "prądy" idące od elektrody na plecach, w pozostałych dwóch nic nie czułam, pomimo starań kosmetyczki, która wielokrotnie próbowała zmienić ustawienia abym wreszcie coś poczuła. W końcu stwierdziła, że najwyraźniej tak indywidualnie odbieram ten zabieg, że nic nie czuję... Czy zdarzyło Wam się coś podobnego i czy wykorzystywałyście MMN do spalania tkanki tłuszczowej? Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukrecja77
Nie martw się ja robiłam Lipo KONTOUR NNM też na brzuch i na początku też miałam słabe odczuwanie, ale z zabiegu na zabieg jak brzuch sie zmniejszał odczuwałam coraz wyrażniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagira

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica1111
dziewczyny,dlaczego tak duzo placicie,ja za swoja mezoterapie,rowniez na sprzecie btl place 1500 za 10 zabiegow, na przednie uda.wlasciwie to nie wiem od czego to zalezy,wydaje mi sie ze sklad specyfiku jest zawsze taki sam.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja placiłam za uda przód i tył, tyłek i brzuch 600 zł. Zabieg trwał ponad 3 godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asica1111
ale za jeden zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Białka
ja za uda tył płace 2300 za 10 zabiegów, jestem po 5 i REWE:ACJA widze NAOCZNE zmiany !! Jestem w stanie zapłacić dwa razy tyle za takie efekty naprawde, jak sobie porównam z cenami kremów na cellulit po których nic nie widać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za jeden zabieg ale w kilku miejscach. 200 zł za np tył ud... to i tak miałam zniżkę bo powinnam zapłacić 800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezus
Czytałam wasze posty , poszłam i zrobilam mezoterapie NNM , jestem po 10 zabiegach i stwierdzam , że ten zabieg jest ba prawdę skuteczny, pozbyłam sie cellulitu a miałam jak powiedziano mi 2 stopień.Robiłam uda tył i pośladki. Najpierw zauważyłam , że mój mocz zrobił się ciemniejszy i ostrzejszy, a potem że grudki cellulitu robią się mniejsze ( chociaż w pierwszej chwili myślałam że mam go więcej , ale to podobno normalne) , no i z zabiegu na zabieg grudki zanikały a nogi stały się na prawdę napięte. Nie żałujcie dziewczyny czasu i pieniędzy, bo to jest chyba pierwszy skuteczny zabieg jaki znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam! Znalazłam w końcu to czego szukałam!!!!! Rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej - NIEINWAZYJNA LIPOSUKCJA CaviStar- Jedyna oryginalna nieinwazyjna liposukcja bez użycia skalpela. Zdumiewające wyniki!!! CaviStar to urządzenie wykorzystujące kawitację ultradźwiękową. Służy do likwidacji tkanki tłuszczowej i zmniejszania efektu „skórki pomarańczowej”. Jest to najnowsza propozycja firmy Baylla jedynego dystrybutora technologii Starbene w Polsce. Od dłuższego już czasu usiłowano pracować bezpośrednio na tkance tłuszczowej. CaviStar to się udało. Po licznych badaniach przeprowadzonych tym urządzeniem uzyskano bezpieczną częstotliwość ultradźwiękową, która działa tylko na tkankę tłuszczową i w ten sposób eliminuje nadmiar tłuszczu nagromadzonego w ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystik
hej dziewczyny musze przyzac ze efekt po mezoterapii NNM zaskoczył mnie bardziej niż się mogłam spodziewać. Byłam w Poznaniu, w YU spa na Bolka (yuspa.pl). Dziewczyny super i miła atmosfera. Mogę z czystym sumieniem polecić. No i nie naciagają na serie 10 zabiegów jak inni. Mi starczyło 6 a ceny bardzo przywzwoite, chodciaż do tego efektu to cena nie ma znaczenia. Robiłam uda a teraz zapisałąm sie na brzuch... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abrakadabra_krk
no, NNM no needle mesotherpay czyli mezoterapia bezigłowa to według mnie hit! jak wszelkie sposoby bezigłowego transportu substancji aktywnych aż do skóry właściwej. Co ważne, należy dokładnie przepytać o kosmetyki jakie sąuzywane do zabiegu, bo to substancje w nich zawarte później działają- a i nie wolno zaprzesać np po piątym zabiegu- konieczna jest cała seria.Polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paniowa_Pani
Witajcie. Dziewczynki, czy myślicie, że na rozstępy mezoterapia bezigłowa też pomoże? Może któraś z Was miała z nią styczność? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. ; ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny!!!! Jestem po 5 zabiegu i jakby coś drgnęło ale spodziewałam się innych rezultatów. Skóra jest badziej nawilżona ale cellulit jak był tak jest :( Zastanawiam sie czy nie przerwać bo kosztuje kupę kasy a jak wspomniałam nie jest to dla mnie rewelacja. Robię też dwa razy w tygodniu masaż próżniowy. Ile zabiegów polecacie i w jakiej częstotliwości stosowałyście mezoterapię? Czekam na Wasze odpowiedzi bo już się troche podłamałam :( Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia6
Hej, Niestety problem cellulitu dotyczy także mnie. Myślę, że jest to uwarunkowane genetycznie. Jako dziecko też niczego sobie nie odmawiałam Uda i pośladki to mój horror. Myślę, że jest to 2 stopień ponieważ cellulit widać, szczególnie nad kolanami. Mam 25 lat, 165 cm wzrostu i 52 kg. Jakieś 3 lata temu udało mi się zrzucić trochę zbędnych kilogramów, wtedy byłam zadowolona ze swojego ciała, niestety po roku zaczęłam wracać do starych przyzwyczajeń żywieniowych, nie ćwiczyłam więc przybrałam znowu na wadzę no i cellulit się zwiększył...skóra straciła jędrność. Próbowałam już chyba wszystkiego. Przestawiłam cały swój system żywieniowy. W miesiąc na pewno nie jesteśmy w stanie się go pozbyć. Ja zaczęłam przede wszystkim od diety. Nie jem fast foodów, chipsów, nie pije gazowanych napoi. Staram się unikać produktów, które zawierają konserwanty. Jem dużo warzyw i owoców. Drób i ryby. Pije codziennie 2,5 litra wody, a także zieloną herbatę. Jeżeli chodzi o suplementy diety to biorę tran w kapsułkach, próbowałam specjalnych specyfików na cellulit: inneov czy cellasene...ale mam wrażenie, że nie było po nich żadnej poprawy. Codziennie rano i wieczorem wsmarowuje w miejsca dotknięte cellulitem krem specjalnie do tego przeznaczony...używałam kremów dove, nivea, garnier, dermika. Wieczorem dodatkowo wykonuje masaż pod prysznicem, a 2 razy w tygodniu peeling kawowy. Codziennie ćwiczę ok.30-40 minut na rowerku treningowym, w weekendy dochodzą ćwiczenia na konkretne partie ciała. Niestety także bez więkrzych rezultatów. Skóra na pewno jest gładsza, ale "dziurki" są nadal. Miesiąc temu zdecydowałam się na zabiegi u kosmetyczki. Konkretnie zabieg mezoterapii bezigłowej nnm. Seria 10 zabiegów na uda. 2 razy w tygodniu. Pierwsze efekty zaczęłam zauważać po 6 zabiegu. Skóra widocznie nawilżona i bardziej napięta. Czasami miałam wrażenie, że jest dużo lepiej, a czasami, że cellulitu jest więcej! Po 10 zabiegu było widać różnicę, niestety nie jestem zadowolona w 100% bo ciągle widzę te małe grudki i zagłębienia. Kosmetyczka powiedziała, że od 2 tygodni do miesiąca po zabiegach będą widoczne ostateczne efekty. Więc czekam...zabieg należy powtórzyć jakieś pół roku po ostatnim żeby efekty utrzymywały się dłużej. Niestety nie jest to przeznaczone na każdą kieszeń...jeden zabieg kosztuje między 250-320 zł. Życzę Wam wszystkim wytrwałości i oczywiście napiszę jaki będzie efekt końcowy tych moich starć undefined

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość c0llin
witam ! bede wdzieczna za informacje z namiarami na miejsce ktore polecaja Panie na zanieg mezoterapii w Warszawie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×